Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

poruka: 5
|
čitano: 3.551
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

ovako,
imam Samsung (LE37A558P3F) LCD i sta mi sad sve trebao za prijem zemaljskog HDa . Zivim u Velikoj Gorici i po karti OiV-a hd je dostupan. Ali kad trazim kanale nema ga
I ako bi mi usput mogli rec jel to dobra televizija... Ono da znam otprilike koja "klasa" niza? srednja? visa srednja? . Pomoc. Hvala.

Samsung 37 Inch 1080P Full HD Ready LCD TV LE37A558P3F

 

http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1020423

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

Pomoc? Mršti se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

tU SE NITKO NE RAZUMIJE U TV-e.  Neodlučan Ja sam vec pitao neke stvari i niko nist.

OCZ power supply 500W Intel Core 2 Quad Q6700 MB Gigabyte EP45 HDD Seagate 320 GB GF GTX 260 Kingmax MARS 1066MHz 2048Mb /x2 DVD+RW/-RW Pioneer
16 godina
offline
Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

Potreban ti je HD DVB-T prijemnik. Problem (uvjetno rečeno prednost) je što HRT i nekolicina drugih HD program emitira kodiran MPEG4 codecom koji je kvalitetniji od MPEG2,ali prijemnici koji ga podržavaju su dosta skupi.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 14:52 (Skywalker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijem zemaljskog HD signala- POMOC

Do sada je hrt emitirala digitalni program u HD kvaliteti u nekoliko navrata (olimpijada,prvenstvo europe u nogometu,mislim da ce i rukomet biti).Da bi mogao gledati potreban ti je DVB-T prijemnik koji moze dekodirati mpeg4 (jeftinjaci dekodiraju mpeg2).Podrazumijeva se da moras imati TV koji je bar HD ready i spojiti ga HDMI kablom s odgovarajucim DVB-T prijemnikom. Trenutno je najbolja opcija Bnet koji je od nove godine poceo s emitiranjem 4 HD programa ili Max TV.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice