Windows 10 - općenito izdvojena tema

poruka: 15.417
|
čitano: 3.444.697
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MOgY kaže...

znam da sam dosadan ali mi je jako hitno kako vratiti win 8.1s win 10 mislim znam kako preko recovery ali mi javlja move account back?

 

 

pls jako mi je hitno....

 ZAR NIKO NEMA ISTI PROBLEM

 

FC Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Folder $Windows.~WS se može slobodno uklonit? 

 

Tražio sam preko Google-a, većina ih kaže da se može ručno izbrisati. 

Pa ako je netko osobno uklonio, i da mu Windows radi bez problema nakon toga, nek javi! 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MOgY kaže...
MOgY kaže...

znam da sam dosadan ali mi je jako hitno kako vratiti win 8.1s win 10 mislim znam kako preko recovery ali mi javlja move account back?

 

 

pls jako mi je hitno....

 ZAR NIKO NEMA ISTI PROBLEM

 

 Nisi napisao što ti konkretno javlja...Move account back ne postoji u Windows rječniku/glossaryu

 

Postaj sliku problema, pomaže ti najviše tenforums trenutno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasterOfDisaster kaže...

Matko, Matko, Matko 

 

Ova zadnja rečenica ti nije trebala. Očito je večina svijeta glupa i koristi nekakovo antivirusno riješenje, a jedino ti koristiš ono šta je najbolje. Očito sve one silne recenzije lažu i muljaju nama glupanima oči za razliku od tebe. Da li si uopće ikada koristio neko plaćeno antivirusno riješenje (Internet Security) koje ti nudi još hrpu opcija za sigurnije on line plaćanje, surfanje, zaštiu od malware-a, firewall, optimizaciju kompa, itd, to ti Defender ništa ne nudi i zato je free.

Opet ponavljam nemam ništa protiv Defendera, ali ga uspoređivati naspram Bitdefendera, Kasperskog, ESET-a je ultra smiješno i neozbiljno.

Ne da mi se sad tu raspravljati više i zagovarati jedno ili drugo, ali apsurdno je uspoređivati kvalitetu AV programa kao što je neki Internet Security i Defendera.

Defender nudi solidnu zaštitu, ali ni blizu kao jača komercijalna riješenje što je i normalno.

 Ma zadnja rečenica je više trenutak inspiracije, nemoj to shvaćati osobno.

 

 Ne kažem da je večina korisnika glupa, ali ako si imalo napredniji korisnik koji ima malo više znanja od prosječnog korisnika PC-a (i osoba iz zadnje rečenice) onda ti niti jedan antivirusni nije potreban i ovaj što dolazi sa Windowsima je odličan. A o tim alatima za optimizaciju i svim tim zaštitama bi se dali pričat, jer nekada naprave više štete nego koristi. Koristio sam i ja komercijalne antiviruse u prošlosti.

 

Godinama plaćam preko interneta i nikad nisam imao problema, a ako ne skidaš svakakvo smeće, ne posjećuješ čudne stranice i održavaš PC uredni  i up-to-date, ne treba ti ništa dodatno osim Defendera.

 

Eto, samo replika i sada dosta

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Mitch kaže...
MOgY kaže...
MOgY kaže...

znam da sam dosadan ali mi je jako hitno kako vratiti win 8.1s win 10 mislim znam kako preko recovery ali mi javlja move account back?

 

 

pls jako mi je hitno....

 ZAR NIKO NEMA ISTI PROBLEM

 

 Nisi napisao što ti konkretno javlja...Move account back ne postoji u Windows rječniku/glossaryu

 

Postaj sliku problema, pomaže ti najviše tenforums trenutno.

 EVO SLIKE

FC Barcelona
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

ako netko zna kako vratit star izbornik? jucer i danas je sve bilo super i odlicno dok nisam morao restartati komp da probam iso skinuti s microsoft toolom. probao iso, vidim da boota i vratio se u winse. od tog trenutka start i action center ne rade i ne otvaraju se nikako. znate li mozda zasto?

 

edit: rjesenje je ovdje.

Steam: charmander2005
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:41 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Kako vama radi novi Edge browser? Da li je samo kod mene prilično loš?

 

IE radi super, čak i bolje od Edgea...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Jel ti dobar windows.old folder? Nisi radio ništa s time?

Jer očito ti je users folder promijenjen
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MatkoBB kaže...

Kako vama radi novi Edge browser? Da li je samo kod mene prilično loš?

 

IE radi super, čak i bolje od Edgea...

 Kod mene odlično radi

Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MOgY kaže...
Mitch kaže...
MOgY kaže...
MOgY kaže...

znam da sam dosadan ali mi je jako hitno kako vratiti win 8.1s win 10 mislim znam kako preko recovery ali mi javlja move account back?

 

 

pls jako mi je hitno....

 ZAR NIKO NEMA ISTI PROBLEM

 

 Nisi napisao što ti konkretno javlja...Move account back ne postoji u Windows rječniku/glossaryu

 

Postaj sliku problema, pomaže ti najviše tenforums trenutno.

 EVO SLIKE

 zanemari :)

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:39 (vrx).
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Kako cu zanemariti kada mi neda dalje

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi
Any Idea ????

nedugo nakon stanja s prve slike ode u restart, nakon restarta ode u stanje s druge slike i nikad se sam ne restarta, nego nakon dva puta prisilnog restarta restora nazad win 7 i na update-ovima javlja errore od jucer i danas (zadnje dvije slike), kaj je hardver problem ili može bit s windowsima 7 problem, nekužim .....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Skini sa ovog linka https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 , poslije pokreni, 

dobiješ dvije opcije za nadogradnju i kreiranje iso slike. Ako već imaš legalan Win7 ili Win8.1 

radi nadogradnju, poslije spremi key, pa skini sebi iso sliku sa istim alatom, ako želiš raditi novu čistu instalaciju. 

Ja sam sve testirao i radi, me morate čekati poruku za nadogradnju, ili ako vam nije bio uključen update neće 

ni biti poruke za nadogradnju. 

 

9 godina
protjeran
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

uhhhh..brate,kad vidim ovoliko patnje kod forumskih kolega,u vezi prelaza na W10,neako mi milo sto jos uvijek gushtam svoju 7micu...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
croatoan85 kaže...
Any Idea ????

nedugo nakon stanja s prve slike ode u restart, nakon restarta ode u stanje s druge slike i nikad se sam ne restarta, nego nakon dva puta prisilnog restarta restora nazad win 7 i na update-ovima javlja errore od jucer i danas (zadnje dvije slike), kaj je hardver problem ili može bit s windowsima 7 problem, nekužim .....

 ti si još dobar barem ti je pokazao dobru volju da instalira win 10, meni cijelo vrijeme u povijesti updatea čami windows 10 pro sa failed i tako milijardu puta, svaki put kad idem na check for updates u win 7, daje windows 10 pro failed nanovo, volio bi i ja saznati u čem je kvaka

16 godina
odjavljen
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Zasto mi nece nista skinuti preko store-a?

 

Pocne preuzimanje, krene dohvacanje licence, i onda samo se pojavi pokusajte ponovno, ne javi nikakvu gresku..

 

Ima netko slican problem?

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Edge kaže...

Zasto mi nece nista skinuti preko store-a?

 

Pocne preuzimanje, krene dohvacanje licence, i onda samo se pojavi pokusajte ponovno, ne javi nikakvu gresku..

 

Ima netko slican problem?

 I meni je sad tako bilo, ali nakon drugog pokušaja skinula se je app

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:55 (ERROR1911).
9 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Javljam vam se s windowsa 10

Windows je uredno aktiviran, lijepo izgleda i brz je!

Dobar posao microsoft

Lijep da umreš!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

kako cu upgradeati da mi ostani igre?

neki tutorijal?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:57 (mrba).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
sudy_freak kaže...
anarchyST kaže...
sudy_freak kaže...

Zna li itko kako promijeniti jezik za Store i neke aplikacije?
Windowsi su naravno na engleskom, sve na engleskom, ali Store mi se nakon updatea prebacio na hrvatski i strašno me živcira.

Ista stvar je i mene uzasno zivcirala pa sam u regionalnim postavkama sve pribacio na UK. Sad mirnije spavam .

Pa i meni je sve.
Region u CP-u, kao i Country or Region u Settingsima. 

 meni isto sve na us prebačeno cijelo win su na eng osim store-a tam su neke aplikacije na hr i cijeli store na hr, kak to promjenit da sve bude na eng.? je ko uspio?

mrakky
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
mrba kaže...

kako cu upgradeati da mi ostani igre?

neki tutorijal?

 

Već sam odgovorio, vidi u prethodnom postu. Prilikom nadogradnje te pita, da li želiš zadržati podatke i apps-e. E hoćeš li poslije imati 

problema da se neke igrice ne pokrenu to je druga stana priče ( Novi directx )

 

Ako imaš dovoljno prostor, napravi sa Acronis-om Sliku svega prije nego kreneš u nadogradnju, da možeš lako vratiti sve na staro.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 15:04 (m1r2a314).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
m1r2a314 kaže...
mrba kaže...

kako cu upgradeati da mi ostani igre?

neki tutorijal?

 

Već sam odgovorio, vidi u prethodnom postu. Prilikom nadogradnje te pita, da li želiš zadržati podatke i apps-e. E hoćeš li poslije imati 

problema da se neke igrice ne pokrenu to je druga stana priče ( Novi directx )

 

Ako imaš dovoljno prostor, napravi sa Acronis-om Sliku svega prije nego kreneš u nadogradnju, da možeš lako vratiti sve na staro.

 ali preko cega da updateam na win 10?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 15:06 (mrba).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
m1r2a314 kaže...

E hoćeš li poslije imati problema da se neke igrice ne pokrenu to je druga stana priče ( Novi directx )

 Neće imati problema.

Rich bitch!
12 godina
odjavljen
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Šta niko nije našao rješenje za ovu nestalu ikonicu GWXa za nas koji smo rezervirali a nismo dobili upgrade? Evo meni je 8.1 updatean na najnovije i opet ne vidim tu ikonicu, al je vidim da postoji u System32 folderu i ništa se ne dogodi kad je pokrenem. Windows Update mi izgleda normalno, nema nikakve ponude/poruke za Windows 10

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Dex.pwn kaže...

Šta niko nije našao rješenje za ovu nestalu ikonicu GWXa za nas koji smo rezervirali a nismo dobili upgrade? Evo meni je 8.1 updatean na najnovije i opet ne vidim tu ikonicu, al je vidim da postoji u System32 folderu i ništa se ne dogodi kad je pokrenem. Windows Update mi izgleda normalno, nema nikakve ponude/poruke za Windows 10

 Ne traba ti ikona, može i ovako: 

Skini sa ovog linka https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 , poslije pokreni, 

dobiješ dvije opcije za nadogradnju i kreiranje iso slike. Ako već imaš legalan Win7 ili Win8.1 

radi nadogradnju, poslije spremi key, pa skini sebi iso sliku sa istim alatom, ako želiš raditi novu čistu instalaciju. 

Ja sam sve testirao i radi, me morate čekati poruku za nadogradnju, ili ako vam nije bio uključen update neće 

ni biti poruke za nadogradnju.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
m1r2a314 kaže...
Dex.pwn kaže...

Šta niko nije našao rješenje za ovu nestalu ikonicu GWXa za nas koji smo rezervirali a nismo dobili upgrade? Evo meni je 8.1 updatean na najnovije i opet ne vidim tu ikonicu, al je vidim da postoji u System32 folderu i ništa se ne dogodi kad je pokrenem. Windows Update mi izgleda normalno, nema nikakve ponude/poruke za Windows 10

 Ne traba ti ikona, može i ovako: 

Skini sa ovog linka https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 , poslije pokreni, 

dobiješ dvije opcije za nadogradnju i kreiranje iso slike. Ako već imaš legalan Win7 ili Win8.1 

radi nadogradnju, poslije spremi key, pa skini sebi iso sliku sa istim alatom, ako želiš raditi novu čistu instalaciju. 

Ja sam sve testirao i radi, me morate čekati poruku za nadogradnju, ili ako vam nije bio uključen update neće 

ni biti poruke za nadogradnju.

 

 

Stvar je u tome da nemam legalan Windows 8.1 Pro i koliko se sjećam, netko mi je rekao da ako napravim clean install da gubim pravo na besplatnu licensu

8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Zašto uopće onda ovdje postavljaš pitanja? Lijepo u pravilima foruma piše o čemu je dozvoljeno razgovarati, a o čemu nije. Kupi licenciju pa onda uopće nećeš imati ovakve dileme.

 

P. S. Krivo si shvatio što su ti rekli. Više od toga neću i ne smijem.

Rich bitch!
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

EVO JOS JEDNOM CU PROBATI.....

 

zna li neko rijesiti ovo da se vratim na 8.1

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Instalirao preko Media Creation Tool, sve radi ok.

 

Napravio sam upgrade sa 8.1 na 10 PRO.

 

Aktivirano nakon sto sam par puta pritisnuo tipku activate.

 

So far so good.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
3 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice