Windows 8,Skype račun

poruka: 3
|
čitano: 4.590
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8,Skype račun

Ne znam da li pišem na dobrom mjestu {#}

 

Uglavnom maloprije došla sa novim laptopom doma i sad kako sam na početku instalacije stavila svoj mail,automatski kad otvorim Skype uđe mi na acc. koji sam radila sa tim istim mailom.

Jel mogu ja ikako se izlogirat sa Skypa i ulogirat sa drugim korisničkim imenom,ništa ne kužim na ovom novom Windowsu {#}

I još ko zavraga kad uđem u Skype tamo su mi i ljudi sa hotmaila i sve je zbrda z dola,očito sam spojila ta dva acc. nekako {#}

Ne vidim ni opciju za Log out čak,koma...Ako tko zna kako da se izlogiram i ulogiram sa drugim imenom bila bih mu od srca zahvalna na pomoći!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8,Skype račun
sanity153 kaže...

Ne znam da li pišem na dobrom mjestu {#}

 

Uglavnom maloprije došla sa novim laptopom doma i sad kako sam na početku instalacije stavila svoj mail,automatski kad otvorim Skype uđe mi na acc. koji sam radila sa tim istim mailom.

Jel mogu ja ikako se izlogirat sa Skypa i ulogirat sa drugim korisničkim imenom,ništa ne kužim na ovom novom Windowsu {#}

I još ko zavraga kad uđem u Skype tamo su mi i ljudi sa hotmaila i sve je zbrda z dola,očito sam spojila ta dva acc. nekako {#}

Ne vidim ni opciju za Log out čak,koma...Ako tko zna kako da se izlogiram i ulogiram sa drugim imenom bila bih mu od srca zahvalna na pomoći!

Ne znam koju verziju imaš, ali izlogirati se možeš na Skype -> Odjava. Ako odeš na Kontakti -> Popis kontakata -> Skype vjerojatno će ti se pokazati samo Skype korisnici.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 15:14 (espero).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8,Skype račun
sanity153 kaže...

Ne znam da li pišem na dobrom mjestu {#}

 

Uglavnom maloprije došla sa novim laptopom doma i sad kako sam na početku instalacije stavila svoj mail,automatski kad otvorim Skype uđe mi na acc. koji sam radila sa tim istim mailom.

Jel mogu ja ikako se izlogirat sa Skypa i ulogirat sa drugim korisničkim imenom,ništa ne kužim na ovom novom Windowsu {#}

I još ko zavraga kad uđem u Skype tamo su mi i ljudi sa hotmaila i sve je zbrda z dola,očito sam spojila ta dva acc. nekako {#}

Ne vidim ni opciju za Log out čak,koma...Ako tko zna kako da se izlogiram i ulogiram sa drugim imenom bila bih mu od srca zahvalna na pomoći!

Zasad nema načina, kako i sami glupani u Skype odjelu kažu. Moraš napraviti drugi korisnički račun u Windowsima 8.

Early adopter
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice