Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.081.933
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

@ XXX-Man da li može kupon za ovaj senzor https://www.gearbest.com/home-smart-improvements/pp_668897.html ... Bio je na akciji ali sam zaboravio uzeti ...

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pitat ću ih :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...

Ako netko hoće roidmi 3S za 8.59$ nek se javi na PP :)

 Ako imaš još, bio bih zahvalan.

 

 

 

Od jučer sam vlasnik Xiaomi Mi A1. Nisam baš imao volje privikavati se na MIUI i odluka je pala na stock Android. Onako na prvu mob stvarno izgleda ko da košta koju tisuću više.

 

Jedini problem dosad sam imao baš sa Xiaomi appom koji dođe s mobom (Mi Remote ili kak već) koju nikako nisam uspio natjerati da radi kako spada. Možda ne radi baš najbolje bez MIUI-a ili jednostavno bad luck? Kako god, skinuo neku random IR remote s play storea i radi uredno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 12:04 (Hexfire).
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel mos napisati malo dojmove o mobu, bas bi volio cuti jer ga ja ocekujem pa da znam sta i kako. Jesu li poboljsalji fingerprint senzor? Koliko sam gledao po reviewovima, dosta spor je bio.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Coder256 kaže...

Jel mos napisati malo dojmove o mobu, bas bi volio cuti jer ga ja ocekujem pa da znam sta i kako. Jesu li poboljsalji fingerprint senzor? Koliko sam gledao po reviewovima, dosta spor je bio.

 Ne znam baš što pametno mogu napisati nakon pola dana korištenja. Konstrukcijski izgleda stvarno čvrsto, lijepo leži u ruci iako je pomalo sklizak. Doduše još se i malo privikavan na veličinu jer prelazim sa LG G2. O performansama nemam šta kad je sve ganc novo. Normalno da sve leti i nema nikakvog usporavanja u aplikacijama koje koristim. Dal će biti tako i nakon par mjeseci, tko zna. Igre ne igram pa ne mogu o performansama nečega stvarno zahtjevnog. Čak i ne znam što je danas vrh grafike na smartphoneima.

 

S obzirom da mi je ovo prvi uređaj sa fingerprint senzorom nemam neki orijentir sa čime usporediti. Meni to ne izgleda sporo. Staviš prst i otključa se praktički instantno. Ne primjećujem neku veliku razliku u odnosu na burazov Moto Z Play recimo. A i ne mogu reći da sam u nekoj recenziji pročitao da se žale na to.

 

Ako imaš kakvo konkretnije pitanje pitaj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pitanje u vezi ovih Mi Powerbank-a i putovanja. Čitao sam nešto u vezi zarane nošena takvih baterija u zrakoplov. Zanima me dal je netko od vas nosio sa sobom negdje van neku od ovih xiaomi mi bank?

Gledm da uzmem ili 10k ili ovu od 20k kapaciteta.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
moderator
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisam imao problema sa 10000mAh. Za 20k neznam.

Najbolje ipak provjeriti za takve stvari kod aviokompanije prije putovanja.

 

A i 10k sad ima za 13.99 :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bilo jučer za 11 $ 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
moderator
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

E sad mi kažeš...baš mi treba 3-4 komada

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jbg ja sam mislio da si ti čovjek od kupona 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
moderator
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

A promakne mi nekad. 

Jbg puno obaveza pa se ne stigne pratiti.

Nekad stavim kupone, a da ih ni ne pogledam...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

To im je bilo ostalo kupona od cybermodnay/blackfriday pošto sam taj iskoristio. Išo sam isprobat sad i nema ih više.

Evo naručio sam ga sad (napravio sam narudžbu jučer, samo sam trebao potvrdit). Vjerujem da će bi biti dovoljan taj od 10k za moje potrebe, a i za tu cijenu od 11$ je čini se bagatela.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...

Pitanje u vezi ovih Mi Powerbank-a i putovanja. Čitao sam nešto u vezi zarane nošena takvih baterija u zrakoplov. Zanima me dal je netko od vas nosio sa sobom negdje van neku od ovih xiaomi mi bank?

Gledm da uzmem ili 10k ili ovu od 20k kapaciteta.

 Koliko znam, ne smeju u čekirani prtljag, u kabinski smeju. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ivan(4) kaže...
AmonZero kaže...

Pitanje u vezi ovih Mi Powerbank-a i putovanja. Čitao sam nešto u vezi zarane nošena takvih baterija u zrakoplov. Zanima me dal je netko od vas nosio sa sobom negdje van neku od ovih xiaomi mi bank?

Gledm da uzmem ili 10k ili ovu od 20k kapaciteta.

 Koliko znam, ne smeju u čekirani prtljag, u kabinski smeju. 

 u cemu je razlika izmedju ove baretije i tableta ili laptopa. Sto se tice putovanja, nemas brige, samo moras stavit u kosaricu na check-inu.

HAKOSUKA
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Danas prodan Mi6 i vracam se svojoj ljubavi,ovog puta u malo manjoj dimenziji ,MIX2.

Narucen maloprije sa Mi Global i nadam se da ce doci kroz 10ak dana pa da mogu svoje veselje podjeliti sa vama 

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bacelj kaže...
Ivan(4) kaže...

 Koliko znam, ne smeju u čekirani prtljag, u kabinski smeju. 

 u cemu je razlika izmedju ove baretije i tableta ili laptopa. Sto se tice putovanja, nemas brige, samo moras stavit u kosaricu na check-inu.

 To i kažem, kod kompanija koje vode računa o tome, ne ide u predati prtljag (koji se vozi u prtljažnom delu aviona), nego ga moraš nositi sa sobom u kabinu. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kako mislis manjoj? Pa mix2 je veci mob od mi6, ili mislis na mix2 mini ali koliko vidim nije jos izasao
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mix2 je manji od prvog Mix-a.

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Hexfire kaže...
XXX-Man kaže...

Ako netko hoće roidmi 3S za 8.59$ nek se javi na PP :)

 Ako imaš još, bio bih zahvalan.

 

 

 

Od jučer sam vlasnik Xiaomi Mi A1. Nisam baš imao volje privikavati se na MIUI i odluka je pala ndroidna stock A. Onako na prvu mob stvarno izgleda ko da košta koju tisuću više.

 

Jedini problem dosad sam imao baš sa Xiaomi appom koji dođe s mobom (Mi Remote ili kak već) koju nikako nisam uspio natjerati da radi kako spada. Možda ne radi baš najbolje bez MIUI-a ili jednostavno bad luck? Kako god, skinuo neku random IR remote s play storea i radi uredno.

 To ti je pravi potez! Po meni, totalna glupost taj MIUI. Silovanje aplikacija i sučelja, a sve da bi bilo što sličnije iOS-u. Bezveze! I onda imaš bespotrebno trošenje resursa na te silne skinove i tweakove, nikada ne rade notifikacije onako dobro kao na stock Android OS-u, itd. Uglavnom sami problemi, a u biti hardware jako, jako dobar i konkurentan za tu cijenu!

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pretpostavljam da je stvarno problem u cistom Androidu jer meni na MIUI (Redmi Note 4x) Mi Remote radi bez problema.

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jehonan kaže...

 To ti je pravi potez! Po meni, totalna glupost taj MIUI. Silovanje aplikacija i sučelja, a sve da bi bilo što sličnije iOS-u. Bezveze! I onda imaš bespotrebno trošenje resursa na te silne skinove i tweakove, nikada ne rade notifikacije onako dobro kao na stock Android OS-u, itd. Uglavnom sami problemi, a u biti hardware jako, jako dobar i konkurentan za tu cijenu!

 Not sure if trolling or... Imaš na GSM Areni odvojene reviewove A1 i 5X i svi testovi, uključujući i bateriju, su sasvim jednaki. Što notifikacija tiče, na MIUI-ju sam dve godine i stižu krajnje uredno.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia


Jel ovo normalno..?

Mislim, samo pitam. Već neko vrijeme čekam a ovako stoji na Gearbest stranici.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja nisam imao nikakvih problema sa Xiaomi sta se tice notifikacija, a promijenio pun klinac Xiaomi mobitela
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Je li razmišljao netko o Xiaomi home theateru? Tražim neki ok soundbar a ne vidim baš neke recenzije o njemu. 

 

Cijena je na gearbestu oko 3000 kuna i oko 2000 kuna je dostava.

 

Da nije tako skupa dostava već bi naručio, al opet si mislim mozda je taj xiaomi soundbar za 3000 u rangu s ostalima za 5000 pa smo onda tu negdje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Johntra kaže...


Jel ovo normalno..?

Mislim, samo pitam. Već neko vrijeme čekam a ovako stoji na Gearbest stranici.

 Pozdrav kolega.. Provjeri preko stranice naše pošte, ovo je očito preporučena pošiljka.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 13:50 (alen4430).
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
10alex kaže...

Pretpostavljam da je stvarno problem u cistom Androidu jer meni na MIUI (Redmi Note 4x) Mi Remote radi bez problema.

 Aplikacija ustvari radi, ali iz nekog razloga ne mogu dodati Samsung Soundbar pod uređaje. Imam Sony TV koji sam uredno dodao i sve je ok. Ali kod soundbara, pronađe code koji odgovara (ima ih nekoliko koji pašu) i onda nakon toga samo javlja grešku "couldn't retrieve data". Skroz čudno. Probao sam i na mobu sa starijim Androidom i identična stvar. Ak je slučajno netko imao takav problem, molim savjet. Aplikacija mi se ustvari jako dopada, ali eto, ne znači mi ništa ak za drugi uređaj trebam i drugu aplikaciju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Kako mislis manjoj? Pa mix2 je veci mob od mi6, ili mislis na mix2 mini ali koliko vidim nije jos izasao

 Imao sam prvog MIX-a i nikako se nisam mogao prilagoditi velicini,tada sam presao na mi6 a nakon sto je izasao MIX 2,te kada sam shvatio kolike su njegove dimenzije (skoro identicne kao i rn4x kojeg sam imao puno puta u rukama) tada sam cvrsto odlucio da moram imati dvojku 

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

 mi 7

Snapdragon 845

6+64/6+128/8+256 LPDDR4/UFS 2.1

12mp+12mp dual camera

Both sensor are imx380 With f/1.8 and f/2.4

16mp front camera, Samsung s5k3p8 with f/1.9

5.7 inch 2880x1440 oled display from BOE/LGD

ir blaster, NFC, Wireless Charging, Qualcomm quick charge 4.0

Miui 9 based on Android 8.0

Maybe have a Android One variant like HTC U11 life

 

nije mi se dalo prevodit na hrv, a pitaj boga koliko je ovo istinito 

 

 

 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

razletila mi se narukvica za mi band 2. dobro je i izdžala do sada, koliko sam je puta okačio i lupio. pa me zanima ima li kakvih heavy duty narukvica ako netko zna. gledam po aliju i sve su neke od par dolara ali vidim princip je isti kao originalni. one metalne su zajebane, to bi slomio kroz par dana. uglavnom samo da je čvršća nego originalna, a plastična ili gumena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozz svima imam pitanje

Zadnjih 3.4 dana imam problem s slušanjem muzika na Xiaomi Mix .Stavim slušalice krenem slušati i nakon desetak minuta zvuk nestane i onda moram restart igrat mobitel da bi ponovno mogao slušati.
Problemi su počeli nakon šta mi je bio update na novi software.
Dali netko zna u čemu je riječ.Hvala
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice