Poco x3 pro problem

poruka: 6
|
čitano: 1.095
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Poco x3 pro problem

pozdrav svima,jucer mi je mobitel krenuo radit cirkus,,zamrzava se tako da nemozes ni zakljucat mobitel,onda nakon 10sec nadođe pa izbaci gresku ui sustav ne reagira pa npr facebook ne reagira,pa nesto proces ne reagira.Isto i u aplikacijama postavkama svemu,samo odjednom zamrzne i onda bude crn ekran i opet se vrati na home screen

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Poco x3 pro problem
Što kaže ovlašteni servis?
9 godina
offline
Poco x3 pro problem

nisam ga nosio u servis,malo je nadošo.Jako cudno ponasanje sve mislim da za vikend ipak idem kupit novi telefon

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Poco x3 pro problem

Meni se to isto sa facebookom pocelo dogadjat, koliko memorije ti je slobodno? ja sam skuzio kod svojeg prije 1-2 mj kada oslobodim dio memorije da se ubrza i prodiše, sada mi je možda par gb slobodno ..

9 godina
offline
Poco x3 pro problem

meni se cini da nije do aplikacija vec do samog androida ili neceg drugog,,on zasteka i ovako kad ga otkljucam doslovno zamrzne i neda se ni zakljucat a nekad se sam i restartira

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Poco x3 pro problem

sigurno do sistema, ali skuzio sam i ja kod svojeg taj neki bug da se malo kao zablesira i zacrni ekran, ali kao ajde proradi nakon 1 min. mislio sam cak flashat neki custom rom pa vidit, samo mi se iskreno ne da odmaknut od miuija jer sam se navikao. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice