Xiaomi 13/Pro

poruka: 83
|
čitano: 47.127
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro

E, riješio sam. Uvijek nađem rješenje tek nakon što napišem problem na bug forumu. Trebao sam ranije. :)

Uglavnom, ručno sam certificirao uređaj, uklonio ažuriranja za google trgovinu, restartao mobitel i ažurirao google trgovinu. Evo radi sad, nema te greške i plaćanje isprobano i radi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 6:53 (display name ivo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

Samo Žaomi, brate!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
display name ivo kaže...

E, riješio sam. ...

 Radi li ti još uvijek riješenje?

 

Meni u zadnjih par dana nikako ne radi wallet

13 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
Da, radi mi i dalje wallet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
Brže nego što sam očekivao...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 13/Pro
I kakvi su dojmovi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

Gdje je nestao 13 Pro s popisa?

 

https://new.c.mi.com/global/post/680092

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

nema vise akcije kod tcoma :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro

Ovo je official slika sa Xiaomi Community. Iz nekog razloga mi ne zeli ubacit sliku... uglavnom stize ti i na 13 Pro, nemas brige.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 9:00 (rocko9).
12 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
rocko9 kaže...

Ovo je official slika sa Xiaomi Community. Iz nekog razloga mi ne zeli ubacit sliku... uglavnom stize ti i na 13 Pro, nemas brige.

 Ma, pretpostavljao sam. Ali me ipak malo zabrinuo ovaj popis 

 

Thanks!

 

Svako malo ide klik na Check.. :D

Steam and EA: CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

Piše da uređaj podržava esim, pa me zanim koristi li netko esim na 13-tici? Običnoj, ne PRO

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

Ljudi, jel tko od vas ima 13Pro? Zanimaju me vaši dojmovi.

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi 13/Pro

Jel ima tko 13 Ultra? Jel kamera stvarno tolko dobra koliko bi trebala biti dobra po hardwareu?

Znam da nije dosao sluzbeno u Hrvatsku, pa me zanima jel ga pametno kupovat, kakvo je stanje s servisom, garancijom i to? Takodjer, jel ima netko iskustva s elektronik.com.hr webshopom? On ga jedini ima kod nas i to je cak dosta povoljan (oko 860 eura), pa mi sve to malo sumnjivo zvuci

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Xiaomi 13/Pro

Imam ja.

Ja sam sa kamerom skroz zadovoljan, tu sve ovisi što očekuješ od mobitela...

 

Taj webshop ga naručuje iz kine kad ti naručiš kod njih i dobiješ kinesku verziju.

Dakle nema B20 i ima samo kineski i engleski jezik.

Za jamstvo neznam, ali ne vrijedi ti tu kod nas u ovlaštenom servisu, možeš jedino ganjati trgovca za jamstvo.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
12 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
zvonac kaže...

Ljudi, jel tko od vas ima 13Pro? Zanimaju me vaši dojmovi.

Tnx

 Imam ja.

Kamera dobra.

Najbrži mob koji sam do sad imao.

Punjenje odlično, 120W na žicu, ali koristim onaj najjači bežićni kosi punjač od Xiaomia.

Baterija mi je tako-tako, ali ja definitivno ne spadam u prosječno korištenje mobitela - stalno upaljeni WiFi i Bluetooth, nekoliko e-mailova se stalno sinhronizira. Imam program koji mi stalno radi u pozadi i prebacuje sve slike i videje doma na komp.

Imam hrpu programa gdje sam ugasio štednju baterije.

Baterija traje oko 1 dan, nadao sam se bar malo više.

Ekran savršen, touch savršen, otključavanje jako brzo i precizno.

Steam and EA: CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
CyberDemonVZ kaže...
zvonac kaže...

Ljudi, jel tko od vas ima 13Pro? Zanimaju me vaši dojmovi.

Tnx

 Imam ja.

Kamera dobra.

Najbrži mob koji sam do sad imao.

Punjenje odlično, 120W na žicu, ali koristim onaj najjači bežićni kosi punjač od Xiaomia.

Baterija mi je tako-tako, ali ja definitivno ne spadam u prosječno korištenje mobitela - stalno upaljeni WiFi i Bluetooth, nekoliko e-mailova se stalno sinhronizira. Imam program koji mi stalno radi u pozadi i prebacuje sve slike i videje doma na komp.

Imam hrpu programa gdje sam ugasio štednju baterije.

Baterija traje oko 1 dan, nadao sam se bar malo više.

Ekran savršen, touch savršen, otključavanje jako brzo i precizno.

 Tnx.

 

Ocekivao sam odlicnu kameru a ne samo dobru:D Recenzije su kameru dobrano nahvalili.

 

Jel se kamera sto popravila kroz updejtove koje su dolazili?

Onaj zakrivljeni ekran, jel zna u radu "radit probleme" slucajno ak neku aplikaciju otvoris ili sl?

 

Prije par dana sam ga malo drzal u ruci, ne djeluje mi bas nezgrapno, onak na prvu.

 

Sto se tice baterije nisam neki "hardcore" korisnik da cu smartfon cijedit do kraja.

 

Jel ovaj novi hyperOS ima kakvih bugova?

Ne znam zakajnke tak xiaomi omrazen, uglavnom dost prituzbi ide na miui, koji navodno ima neke iritantne bugove i ocito je xiaomi po tome zapamcen.

Nisam nikad imao xiaomi pa ne znam..

 

Mob se da naci za 900€, pa sad razmatram. 

Smatram da moze konkurirat danasnjim flagsipima, a i cijena je ok.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
zvonac kaže...
CyberDemonVZ kaže...
zvonac kaže...

Ljudi, jel tko od vas ima 13Pro? Zanimaju me vaši dojmovi.

Tnx

 Imam ja.

Kamera dobra.

Najbrži mob koji sam do sad imao.

Punjenje odlično, 120W na žicu, ali koristim onaj najjači bežićni kosi punjač od Xiaomia.

Baterija mi je tako-tako, ali ja definitivno ne spadam u prosječno korištenje mobitela - stalno upaljeni WiFi i Bluetooth, nekoliko e-mailova se stalno sinhronizira. Imam program koji mi stalno radi u pozadi i prebacuje sve slike i videje doma na komp.

Imam hrpu programa gdje sam ugasio štednju baterije.

Baterija traje oko 1 dan, nadao sam se bar malo više.

Ekran savršen, touch savršen, otključavanje jako brzo i precizno.

 Tnx.

 

Ocekivao sam odlicnu kameru a ne samo dobru:D Recenzije su kameru dobrano nahvalili.

 

Jel se kamera sto popravila kroz updejtove koje su dolazili?

Onaj zakrivljeni ekran, jel zna u radu "radit probleme" slucajno ak neku aplikaciju otvoris ili sl?

 

Prije par dana sam ga malo drzal u ruci, ne djeluje mi bas nezgrapno, onak na prvu.

 

Sto se tice baterije nisam neki "hardcore" korisnik da cu smartfon cijedit do kraja.

 

Jel ovaj novi hyperOS ima kakvih bugova?

Ne znam zakajnke tak xiaomi omrazen, uglavnom dost prituzbi ide na miui, koji navodno ima neke iritantne bugove i ocito je xiaomi po tome zapamcen.

Nisam nikad imao xiaomi pa ne znam..

 

Mob se da naci za 900€, pa sad razmatram. 

Smatram da moze konkurirat danasnjim flagsipima, a i cijena je ok.

 Za fotkanje koristim DSLR, pa nije baš fer da uspoređujem kamere :D

Al da, kamera za mob je vrhunska. Ja sam uzeo dva na firmu, bila je akcija ispod 900Eur oko Nove. Za ženu i sebe

Ona je presretna, kaže da nikad u životu nije imala takvu dobru kameru na mobitelu.

 

Hiper OS mi je super. Mučilo me što su po dafultu dodali "pauziraj aplikaciju ako se ne koristi", što mi izgleda kao baš čudan potez! To sam svugdje pogasio, bez da sam gledao utječe li na nešto :D

 

Zakrivljeni ekran sam imao i na prošlom Mi 10, tako da uopće nisam ni promjetio da ga ima i ovaj sve uredno radi, ja nemam ama baš nikakvih problema s time, slučajnim klikovima, držanjem u ruci itd...

Steam and EA: CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2024 15:54 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
Hvala. Jel znaš koliki dio Hrvatske je pokriven s B20, odnosno koliki problem je nedostatak istog?
14 godina
moderator
online
Re: Xiaomi 13/Pro

Meni osobno nije problem. 80% vremena sam na 5G ionako.

Vrlo rijetko da me prebaci na 3G, većinom usred ničega ili negdje u betonskom podrumu.

 

Veći problem bi mi bio kineska verzija softvera.

Jedino da instaliraš xiaomi.eu rom kao i ja...

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13/Pro
zvonac kaže...

Ljudi, jel tko od vas ima 13Pro? Zanimaju me vaši dojmovi.

Tnx

 Imam ga ja. Napisao sam dojmove stranicu prije i ostavio nekoliko fotki.

 

Nakon skoro 8 mjeseci korištenja i dalje sam prezadovoljan mobitelom! Dobio sam i Hyper OS te dosad nisam naišao na nekakav bug.

4 godine
online
Re: Xiaomi 13/Pro
XXX-Man kaže...

Meni osobno nije problem. 80% vremena sam na 5G ionako.

Koje frekvencije za 5G se koriste u Hrvatskoj?

14 godina
moderator
online
Re: Xiaomi 13/Pro

700 MHz, 3,6 GHz i 26 GHz

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
4 godine
online
Re: Xiaomi 13/Pro
XXX-Man kaže...

700 MHz, 3,6 GHz i 26 GHz

Koriste se i druge frekvencije: "The regulator opened a new consultation in September 2020 into its plans to allocate spectrum in the 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz and 2600MHz bands. The spectrum, currently used for 2G, 3G and 4G services, has been harmonised at the European level for use in 5G networks."

 

https://5gobservatory.eu

 

"Hrvatski telekom, A1 Hrvatska i Telemach Hrvatska natjecali su se kod Hakoma za zakup frekvencije od 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz i 2600 MHz, koje su na nacionalnoj razini i preko kojih se pružaju usluge mobilnog telefoniranja i brzog interneta. Te frekvencije ujedno služe i za 4G i 5G."

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/spektakularan-posao-za-drzavu-ht-a1-i-telemach-za-mobilne-frekvencije-daju-340-milijuna-eura-15313451

 

S tim da za A1 znam da koristi i 700MHz.

 

Samostalna 5G mreža još nije dostupna i negdje u sličnim člancima piše kako će biti puštena u rad kada dovoljan broj ljudi bude imao 5G mobitele (jer mrežna oprema košta).

 

Sve je to korisno znati kada netko razmišlja o kupovini mobitela.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2024 9:58 (zelenapaprika).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice