Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z

poruka: 6
|
čitano: 3.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z".
7 godina
offline
Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z

Procitao sam clanak 2 puta i moze li mi netko objasniti "glupome" meni kako je ovaj cement "pametan"? 
U elektronici sada zoveu "pametnim" sve sto ima neki mikrokontroler unutra, sada ce i materijali koji u sebi imati nanocestice isto iz nekog razloga postati "pametni" ili sto? Ili jednostavno stavljaju prefiks "pametni/a/o" za bilo sto novo jer je to sada popularno. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta
tokyu kaže...

Procitao sam clanak 2 puta i moze li mi netko objasniti "glupome" meni kako je ovaj cement "pametan"? 
U elektronici sada zoveu "pametnim" sve sto ima neki mikrokontroler unutra, sada ce i materijali koji u sebi imati nanocestice isto iz nekog razloga postati "pametni" ili sto? Ili jednostavno stavljaju prefiks "pametni/a/o" za bilo sto novo jer je to sada popularno. 

 ma to ti je onaj naci-cement iz wolfenstein new order. blaskowitz je donio uzorak i tako ... 

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z

Pametan, AI, Covid - 3 rijeci koje siluju danasnje covjecanstvo, sere mi se od njih.

 

Cement je vjerojatno poboljsan, no ne vidim ni jedan logican razlog zasto bi cement mogao bit "pametan"...

Truth in engineering.
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta

Ajar  I još ubaci gljivicu da erodira i izaziva bolesti 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2021 10:17 (Brki1994).
16 godina
neaktivan
offline
Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z

nekako su stari rimljani uspjeli bacit cimenat i beton koji je prezivio milenije - prije portlandskog "otkrica" par epoha kasnije.

 

mislio sam da se samo genijalci koji zidjaju bez serklaze radjaju samo s clanskom iskaznicom, kad ono i u ameriki beton puca, dub se lama - nakon samo par desetljeca - smeta mu sol...

 

nekako ranbo sve opjevo:

 

rimljani vodiju cini mi se svojim matorim, glupim betonom...

sve je danas smart, osim politicara - oni su korumpirani.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi pametni cement za gradnju trajnijih cesta i z
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice