Elon Musk ipak preuzima Twitter

poruka: 8
|
čitano: 10.272
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk ipak preuzima Twitter".
15 godina
neaktivan
offline
Elon Musk ipak preuzima Twitter

Šteta ako se taj životni uspjeh pretvori u utapanje u močvaru Twittera, međutim, ako uspije ukrotiti i ovog konja, imamo čudovište koje raste i koje će progutati planet. Preko Twittera može već da širi svoju eventualnu novu religiju, ispire mozgove, blokira oporbu. Ili, ako postane preopasan, moglo bi mu se nešto desiti od strane konkurencije u vladanju planetom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elon Musk ipak preuzima Twitter

Jedini nacin da utopi jos dionica Tesle...

 
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Elon Musk ipak preuzima Twitter
Mad-Max-X kaže...

Šteta ako se taj životni uspjeh pretvori u utapanje u močvaru Twittera, međutim, ako uspije ukrotiti i ovog konja, imamo čudovište koje raste i koje će progutati planet. Preko Twittera može već da širi svoju eventualnu novu religiju, ispire mozgove, blokira oporbu. Ili, ako postane preopasan, moglo bi mu se nešto desiti od strane konkurencije u vladanju planetom.

 Teorija zavjere ?

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
15 godina
offline
Elon Musk ipak preuzima Twitter

jezušmarija, kak je ovo uzbudljivo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Elon Musk ipak preuzima Twitter
Sad se zahebao... prošle godine u ovo vrijeme dollar je bio 6.5kn...A sada 7.6kn...Znači sad mora dati 1.1kn za dollar više...oko 60kn po dionici više
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Elon Musk ipak preuzima Twitter
Više kao sarkazam.
2 godine
online
Re: Elon Musk ipak preuzima Twitter
HCMAA kaže...
Sad se zahebao... prošle godine u ovo vrijeme dollar je bio 6.5kn...A sada 7.6kn...Znači sad mora dati 1.1kn za dollar više...oko 60kn po dionici više

 Ja sam za milijun € zarađenih miningom, kupio $, pa sam opet zaradio i na tome...

Kak me ide u životu s novcem, jeote.... 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 5:58 (Zaporožac).
10 godina
offline
Re: Elon Musk ipak preuzima Twitter
Ipak.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice