Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleovog D

poruka: 4
|
čitano: 3.412
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleovog D".
15 godina
offline
Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleovog D

Zašto? Pa postoje aplikacije koje to rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleov
dejo6 kaže...

Zašto? Pa postoje aplikacije koje to rade.

 Isprobao ih par na galaxy s10 i nemaju veze s vezom. Problem je što cijeli sustav nije zamišljen da prati to, i onda na kraju cijeli UX nema smisla. Primjer kada izađeš iz neke aplikacije na iOS-u koja se onda smjesti u notch, animacija doslovce gurne app u notch, umjesto u ikonu aplikacije ili u prazno. Na androidu napravi svoju animaciju, i onda se pojavi dynamic island i sve to bude poprilično trzavo i neresponzivno. Ima i puno drugih sitnica, koje se tek skuže sa dubljim korištenje iste, i koliko su tih sitnica na iOS-u razmislili i riješili. 

 

Nije naravno nikakvo čudo taj dynamic island na iOS-u ali sam se brzo naviknuo na njega i uvijek je gušt vidjeti kako je sve ultra smooth u tranzicijama, a pomalo sve više i 3rd party aplikacija ga počinje koristiti. 

Stoja
13 godina
offline
Re: Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleov
Za ozbiljno ćemo to i dalje zvati Dynamic Island?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Realme ozbiljno radi na svojoj inačici Appleovog D

Moj sony nema nikake rupe po ekranu...

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice