Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih sklad

poruka: 5
|
čitano: 5.211
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih sklad".
5 godina
offline
Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih sklad

Odlicno, moze jos i jedna za jazz :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih sklad

A ja mislio da je zajebancija da će ovo biti poseban app kad ti evo vraga ...
Kaj se to moglo nije stavit još jedan tab u postojeću Apple Music aplikaciju ?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih s
Apple Music - kvaliteta zvuka 10/10 loseless formati
Sve ostalo 2/10 - pjesme koje neidu za redom automatski ukoliko kliknete na album, UI koji za jednu firmu poput Apple dosta zbunjujuci i nakon pola godine koristenja se tesko priviknuti, pronaci pjesmu koju zelite je proces od 5min najmanje, tim gore ako neznate izvodaca ali znate naslov (youtube ili googlati potom unesite u Apple Music inace je nemoguca misija). Takoder Shazam liste koje se ne ucitavaju automatski, a kad ih i ucitate svira 20% od ukupnog broja pjesama nakon nekog vremena…
Sve skupa porazavajuce iskustvo za jedan Apple
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih sklad

Jedina klasična glazba koju slušam

 

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple Music Classical – 5 milijuna klasičnih s
Svjeze_povrce kaže...
Apple Music - kvaliteta zvuka 10/10 loseless formati
Sve ostalo 2/10 - pjesme koje neidu za redom automatski ukoliko kliknete na album, UI koji za jednu firmu poput Apple dosta zbunjujuci i nakon pola godine koristenja se tesko priviknuti, pronaci pjesmu koju zelite je proces od 5min najmanje, tim gore ako neznate izvodaca ali znate naslov (youtube ili googlati potom unesite u Apple Music inace je nemoguca misija). Takoder Shazam liste koje se ne ucitavaju automatski, a kad ih i ucitate svira 20% od ukupnog broja pjesama nakon nekog vremena…
Sve skupa porazavajuce iskustvo za jedan Apple

 

meni je vrh bio dan kad su mi se izbrisali svi favoriti sa svih playlista, tad sam presao na spotify

 

ne mogu vjerovat da jedna toliko ogromna firma nudi tako los proizvod

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice