Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24

poruka: 7
|
čitano: 4.000
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24 ".
13 godina
offline
Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24

Imam note 20 ultra sa exynos, uistinu smeće od telefona. Koliko sam ga masno preplatio kad je izašao bilo me sramota kukati. 

monetary revolution
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24

Exynos (Samsung) je razlog zasto sam od 2019 u ekipi IOS i hvala im na to!!!!

a stvarno neznam zasto samsung to cini korisnicima i vraca to smece uzas!

ulalalalla
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24

Baš ste čudni..

Vjerojatno to neće biti taj "vaš" Exynos, već bolji, poboljšani, s odličnom autonomijom...

Čemu odmah negativan stav.

 

Pazi ti; "nikad više na Exynos" 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy

Sta jest jest bolje je od prehodnog to je tocno ali kaska 3-5 god za snapdragonom 😒

ulalalalla
14 godina
offline
Re: Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy
Zaporožac kaže...

Baš ste čudni..

Vjerojatno to neće biti taj "vaš" Exynos, već bolji, poboljšani, s odličnom autonomijom...

Čemu odmah negativan stav.

 

Pazi ti; "nikad više na Exynos" 

Pa svake godine je izlazio "bolji, poboljšaniji, s odličnom autonomijom" exynos.

Ljudi su s razlogom skeptično po pitanju ovoga.

2 godine
offline
Re: Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy
zabranjeniples kaže...
Pa svake godine je izlazio "bolji, poboljšaniji, s odličnom autonomijom" exynos.

Ljudi su s razlogom skeptično po pitanju ovoga.

E, sad us "skinuli" tehnologiju proizvodnje snapdragona te će je implementirati u Exynos 2024.. 

Zašto bi drugima plaćao licencu kad možeš pokrasti tehnologiju, uvaliti ju u svoje procesore.

To Kinezi rade 30 godina. Može i Samsung.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
6 godina
offline
Samsungov Exynos vraća se u nadolazeću Galaxy S24

meni je zanimljivo, kako Samsung godinama, na europskom i azijskom trzistu prodaje S seriju sa Exynosom, za istu ili vecu cijenu nego Snapdragon na US trzistu.

 

i niti potrosaci niti europska komisija za trzisno natjecanje, na to ne gledaju kao prevaru jer defakto to nije isti proizvod, a ima istu ili vecu cijenu, a kad ti prodaju prasak za vec na tu foru ili odjecu ili tako neke pizdarije svi su na nogama

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice