Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i

poruka: 14
|
čitano: 7.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i".
9 mjeseci
online
Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i

"Prednjom stranom dominira sam ekran, jer su rubovi oko panela izrazito tanki čime se prati dugogodišnji trend jedva naznačenih okvira. S druge strane, radi se o potpunosti plastičnom kućištu koje ne izgleda impresivno straga, a i plastične tanke nožice koje će zauzeti dosta prostora ne pridonose opcijama smještaja na uži namještaj."

 

Ima televizora kojima prednjom stranom ne dominira ekran? 

 

Ima netko da mu je bitno kako TV izgleda straga? Pričamo o TV-u ne humanoidu na dvije noge.

 

a te tanke nožice koje zauzimaju puno mjesta, baš sam usporedio sa drugim puno skupljim modelima, ovaj Sharp 26,5cm, LG C3 23,11cm, Sony XRM-55A80J 33cm, Samsung QLED 55Q60B 22,4cm, Sony Bravia KD-55X81K 33,9cm, Samsung Neo QLED 55QN90C 23,7cm... ovo su prvi skuplji modeli koje sam našao u jednoj trgovini, nisam birao. tako da mi ne djeluje da ovaj Sharp ima nekakve nenormalno velike nožurde kako se može zaključiti iz članka, čisti prosjek.

 

za 400 eurića meni ovaj TV djeluje jako dobro.

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
Nisam dovoljno potkožen da kupujem jeftine stvari...na tih 400 dodaš još toliko i miran 5...6 godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
Vestel.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
HCMAA kaže...
Nisam dovoljno potkožen da kupujem jeftine stvari...na tih 400 dodaš još toliko i miran 5...6 godina

 s ovim ne možeš biti miran 5 godina jer? 4k je malo? 55" isto malo? tv ima sve što treba, a i više od toga i zadovoljiti će većinu, a oni posebni imaju skuplje modele. ovaj bi i meni bio skroz dovoljan, a da ga uzmem starcima njima je to bomba. 

 

još na aircash dobiješ 15% cashback, jebenica.

2 godine
offline
Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i

"Treba napomenuti da se radi o modelu s direct LED rasvjetom što će doprinijeti uniformiranosti slike čak i bez local dimming opcije."

 

E neće.

Local Dimming je zakon, posbice bi dobro došao tome kršu od televizora, no ugrađuje se u "malo" bolje modele.

 

Harman Kardon sustav sam čuo na nekoliko takvih televizora i bolje im je kao poznata firma da se ne brukaju.

Prodaju vjeru za večeru, odn. zvuk je katastrofa.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
1 3 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
E hoće, u odnosu na edge led.
9 mjeseci
online
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
Zaporožac kaže...

"Treba napomenuti da se radi o modelu s direct LED rasvjetom što će doprinijeti uniformiranosti slike čak i bez local dimming opcije."

 

E neće.

Local Dimming je zakon, posbice bi dobro došao tome kršu od televizora, no ugrađuje se u "malo" bolje modele.

 

Harman Kardon sustav sam čuo na nekoliko takvih televizora i bolje im je kao poznata firma da se ne brukaju.

Prodaju vjeru za večeru, odn. zvuk je katastrofa.

 aj prvo pogledaj i isprobaj ovaj TV pa onda piši, a ne ovako bubaš bez veze.

2 godine
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
millennial kaže...
aj prvo pogledaj i isprobaj ovaj TV pa onda piši, a ne ovako bubaš bez veze.

Dugo sam na ovom planetu i imao sam sličnih low budget televizora, tako da iskustva imam, a i ne moram probati govno da bih znao da je nejestivo.

 

Solidan 55 inch tv ispod 400€ ne postoji.

Postoje samo dobre reklame za njih, kao što je navedena.

 

Lokalno zatamnjenje je zakon za LED tv no namijenjen je skupljim modelima, što je činjenica.

 

Full-array local dimming is an improvement of direct-lit backlighting involving individual brightness control of each LED in the backlight. It creates better image quality – thanks to better contrast and excellent reproduction of blacks and grays. However, it is an expensive solution in production and implementation.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2023 6:40 (Zaporožac).
9 mjeseci
online
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
Zaporožac kaže...
millennial kaže...
aj prvo pogledaj i isprobaj ovaj TV pa onda piši, a ne ovako bubaš bez veze.

Dugo sam na ovom planetu i imao sam sličnih low budget televizora, tako da iskustva imam, a i ne moram probati govno da bih znao da je nejestivo.

 

Solidan 55 inch tv ispod 400€ ne postoji.

Postoje samo dobre reklame za njih, kao što je navedena.

 

Lokalno zatamnjenje je zakon za LED tv no namijenjen je skupljim modelima, što je činjenica.

 

Full-array local dimming is an improvement of direct-lit backlighting involving individual brightness control of each LED in the backlight. It creates better image quality – thanks to better contrast and excellent reproduction of blacks and grays. However, it is an expensive solution in production and implementation.

 cough cough bullsh...

2 godine
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
millennial kaže...
 cough cough bullsh...

Bez veze, napiši nešto pametno s argumentima.

 

A i ti Borise, nikad ti nisam stavio minus na tvoje baljezgarije o tvome Grundigu i "vrhunaravnoj" slici na tvome IPS-u, dočim drugi jesu.

Hvala ti, bivši prijatelju Intelašu. 

Poštivao sam te.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2023 14:51 (Zaporožac).
9 mjeseci
online
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
Zaporožac kaže...
millennial kaže...
 cough cough bullsh...

Bez veze, napiši nešto pametno s argumentima.

 

A i ti Borise, nikad ti nisam stavio minus na tvoje baljezgarije o tvome Grundigu i "vrhunaravnoj" slici na tvome IPS-u, dočim drugi jesu.

Hvala ti, bivši prijatelju Intelašu. 

Poštivao sam te.

 imam 55 inčni TV ispod 400 eura i ništa mu ne fali, a lošiji je od ovog Sharpa. eto ti argument. i ne zajebaji više inače ti za kaznu pošaljem jedan ovaj Sharp drito na kućnu adresu. 

9 mjeseci
online
Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i

Vavoom ne mogu ti odgovoriti na poruku koju si mi poslao, ne znam zašto. evo ovdje tv koji sam spomenuo.

 

https://www.mi.com/global/product/mi-tv-p1-55/

https://edigital.hr/led-televizori/xiaomi-mi-tv-p1-55-4k-uhd-led-android-smart-televizor-p915234

 

sad ima i noviji model

https://edigital.hr/led-televizori/xiaomi-mi-tv-q155e-4k-uhd-qled-android-smart-led-televizor-138-cm-p929310

on je 500 eura, ali ako kupuješ na firmu skinu ti 20% poreza pa je opet 400 eura.

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android
millennial kaže...
 imam 55 inčni TV ispod 400 eura i ništa mu ne fali, a lošiji je od ovog Sharpa. eto ti argument. i ne zajebaji više inače ti za kaznu pošaljem jedan ovaj Sharp drito na kućnu adresu. 

 Ako me već hoćeš našamarati, pošalji mi Grundig IPS s panelom. 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
14 godina
offline
Sharp 55FN2EA donosi mnoštvo opcija i Android TV i

Izgleda da jedini ovdje imam ovaj tv. 😁

Zamijenio je staru, 50 inčnu Panasonikovu plazmu. Generalno, boje su na plazmi bile puno prirodnije a zvuk lakše namjestiti, ostalo mi je napredak. 

Sasvim solidan tv za tu lovu. Za običnog korisnika.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice