Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

poruka: 26
|
čitano: 9.191
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml".
12 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Otprilike moja reakcija nakon odgledane prve pilot epizode hvaljene serije Black Mirror, samo se ja još uvijek nisam uspio natjerati da pogledam drugu epizodu u nizu. 

 
3 9 hvala 1
15 godina
online
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

I dalje zvuči bolje nego Lost

 
3 4 hvala 0
3 godine
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

I stroži kritičari će se složiti da se ta komično apsurdna serija uglavnom posve uklapa ostali u Apple TV sadržaj. Ali ostaje enigma kako se ovaj nedjeljni review uklapa u BUG sadržaj. Ako izbacimo sva prenemaganja i tako skratimo tekst za pola, bio bi to eventualno jedan solidan review za IMDb, s nekoliko zanimljivih činjenica.

Ruhe im Puff
 
3 3 hvala 1
15 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

hvala za napis, jer takvo što (ne i taj način, doduše) može napisati samo onaj tko se žrtvovao za tim, odgledavajući. skinuh, započeh s gledanjem i nisam došao ni do pola prve epizode, kad li iznenada osjetih nezadrživ poriv za "dvofaktorskim" brisanjem (prvo delete pa empty recycle bin laden, za svaki drugi slučaj). mislim kako čak i ne moraš biti zrakoplovno/tehnički/bla potkovan pa da ti se to dogodi. ono što sam vidio je toliko konfekcijski bezlično da žalibože i sekunde u to ulupane. zato hvala i za tehnička pojašnjenja. i način pisanja. kad ti odeš u mirovinu, ode i bug u mp3 (no možda je to i plan: izdržite dok se stara garda ne umirovi a onda k'o ga jebe - ostat će dovoljno BS kopipejstera - tzv. "autori" - za publiku kojoj je i ovakva serija "premium"). mogu si misliti što bi tek napisao za treću sezonu witchera (vjerojatno samo umetnuo e-moji povraćanja). no, poslije čitanja ovoga, ova popišana i poplavljena prohladna sve-je-zatvoreno-već-drugi-dan-pa-nigdje-nikoga nedjelja ne izgleda tako depresivno. ponovo prva riječ ovog posta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Odlična recenzija, dobro me nasmijala. Idris je dao dobar doprinos treš kinematografiji u zadnje vrijeme, a posebno me očarao posljedni Luther koji je toliki nepovezani nadnarvno idiotski treš da je to za ne povjerovat. Posebno kad lik na 20 metara dubine zalađennog jezera s mobitela pošalje poruku. Prije toga se pofajta u tom jezeru, propucan, ispliva, dobi flaster i okej je.

 

Edit: Drago, daj recenziraj svih 7 epizoda, bilo bi legendarno.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 10:46 (Entry Point).
Moj PC  
8 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Entry Point kaže...

Odlična recenzija, dobro me nasmijala. Idris je dao dobar doprinos treš kinematografiji u zadnje vrijeme, a posebno me očarao posljedni Luther koji je toliki nepovezani nadnarvno idiotski treš da je to za ne povjerovat. Posebno kad lik na 20 metara dubine zalađennog jezera s mobitela pošalje poruku. Prije toga se pofajta u tom jezeru, propucan, ispliva, dobi flaster i okej je.

 

Edit: Drago, daj recenziraj svih 7 epizoda, bilo bi legendarno.

 

Luther je serija za sredovječne i starije gospođe. Shvatio sam to kad sam nedavno odgledao Leo Grande u kojem ne glumi Idriz, ali film cilja istu demografiju. Ja sam kljucao, a sve žene koje znam su oduševljene i tim filmom i prethodno Lutherom. 

 

 

 

 

This space for rent!
16 godina
moderator
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Ges kaže...

I dalje zvuči bolje nego Lost

 

Jesu li još na otoku?

 

 

This space for rent!
10 godina
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Drago kaže...

 

Luther je serija za sredovječne i starije gospođe. Shvatio sam to kad sam nedavno odgledao Leo Grande u kojem ne glumi Idriz, ali film cilja istu demografiju. Ja sam kljucao, a sve žene koje znam su oduševljene i tim filmom i prethodno Lutherom. 

 

 

 

 

 Ovo ima smisla. Mojoj ženi je Luther super, ja se skoro zbljuvao dok sam to gledao.

 

A sad moram jednostavno pogledati Hijack. Moram.

Nadglednik dina
16 godina
moderator
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Entry Point kaže...
Drago kaže...

 

Luther je serija za sredovječne i starije gospođe. Shvatio sam to kad sam nedavno odgledao Leo Grande u kojem ne glumi Idriz, ali film cilja istu demografiju. Ja sam kljucao, a sve žene koje znam su oduševljene i tim filmom i prethodno Lutherom. 

 

 

 

 

 Ovo ima smisla. Mojoj ženi je Luther super, ja se skoro zbljuvao dok sam to gledao.

 

A sad moram jednostavno pogledati Hijack. Moram.

 

 Kupi tri gajbe pive, nabavi prirodne fitopreparate i pozovi društvo. Tako je jedino izdržljivo. 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 11:05 (Drago).
10 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

 


Nisam baš neki filmfil, al' volim pročitati sve što Drago piše.

Svaki text mu je odličan, te njegov stil pisanja.

 

Ovaj lik kaj smiruje svoje na Zemlji, je onak' pomalo cool tip. 

 

Kao pravi muškarac ozbiljnu situaciju, prenosi na cool način. Otmica aviona, a on to samo naziva samo "ozbiljnim incidentom".

Bašcoolić.

 

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

"The Critical Drago(ker)"

 

Nisi spomenuo da li se negdje u tih sedam epizoda provukla "THE MESSAGE"?

 

 

U svakom slucaju hvala na upozorenju

 

Preskocicemo.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
7 1 hvala 1
15 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

nema bolje podoge za text nego naljutiti dragu.. 

 

a k tome su praćeni i dugim „znakovitim“ pogledima, grimasama, gestikulacijama i koreografijom koja je križanac maorske hake i naše šijavice. Ukratko, bit ćete zadivljeni.

 

... ubio se čitajući pa čak zahvalan režiji katastrofalnog sadržaja jer je rezultiralo textićem autora.. uz sve mane, eto i pozitivne strane serije-sadržaja.. klasičan jing-jang princip :))

 

-ili dio gdje se rauba brucewiliceov umri muški kalup s klasičnom pričom da su svi 'dobri' policjoti rastavljeni no da bivša (uz novog partnera) i dalje za njim pati, jer recimo ima dubok muški glas.. ili što već + twita zanimljive(intrigantne) poruke koje riješavaju kao zagonetke.. tj nije klasičan običan, nema obične poruke, otmica aviona.. nego švarcnegerova, al-bi-bek.. tj mix klišea koji daje već opisan rezultat scenarija-dialoga i sms textova.. savršeno štivo za dragu i napete pratioce što će se idućeg dogoditi.. ne gledanjem serije nego čitanjem texta-članka.. :)))

 

edit** + a najveća greška scenarija-režije je.. što su dirnuli aviončiće-temu i naveli dragu na gledanje negledljivog.. dalibor i eskadrila uzvraća udarac, ako treba i ispod pojasa ili kako tko poželi. Savršen textić u kišnom ljetnom danu dok fjaka vlada, osvježavajuće..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 13:01 (ihush).
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Uspio si pogledati cijelu prvu epizodu?

Autor članka spomenuo je rejting na IMDB-u. Vodim se u ja tim rejtingom, veoma je koristan. Npr. za gledljivu komediju - min 6.5, dobar horror - min 7, seriju - min 9, drama/triler - min 8. Također broj glasova mora biti veći od par desetaka tisuca, jer iz nekog razloga prvi rejtinzi su 10/10 za sve. Naravno, uvijek postoje izuzeci, ali sistem je prilično dobar. Sve ispod ovih rejtinga uopće niti ne uzimam u obzir.
15 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

-- uz štrajk filmaša, objašnjenje 'itema' koji drago (inače klasični mužjak istanćanih modnih pogleda) kolokvijalno prepozna na prvi pogled kao metak, .. za chat-ai botove je ipak the-item.. nešto nedokućivo, nepoznato, tj kriterij koje ima ai i prototip mužjaka koji po zvuku ispucane čahure zna koji je kalibar-model i serija pištača u upotrebi (dok kalaš ima specifičan zvuk..) pa je nama to nešto kao piti vodu, dok se ai zagrcne, stvarajući one maorsko-pjevačke grimase koje inače mužjaci stvaraju dok čitaju novine na odgovarajućem mjestu s wc papirom ili dotičnim novinama u nedostatku istog .. :)

 

edit: ili kad već otvaramo dušu i modne novitete.. uz gledanje netflix-serija i druge 3/4tinke.. jel i vas muči ono školsko gledanje, tj 'ona' gleda i šuti.. prati, a ja brbljam, ne mogu 6sec da ne puknem nekom doskočicom, rečenicom, komentarom.. kao i u temama, :) ... i time konstantno stvaram problem,

...lastane, jesam li normalan? :))

tj može li se to tolerirati mužjacima, domestikus, vulgarisima? ili je to no-no, zabranjeno? nešto što kvari film? .. nije li smisao upravo to, reakcija, komentar.. kao i ovim forumskim temama? možda lakše, čemu služi glazba? da je slušamo ili da u njoj uživamo, živimo, plešemo.. da nas pokrene ili stvori kartonsku pobliku kao komorni koncert gdje na kraju dirigent dozvoi, 'sad pljesak'.. i to je to.. smisao-svrha? meni je to brbljanje, reakcija-komentar.. ne šutnja i aplauz reda radi na kraju izvedbe..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 13:59 (ihush).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Već dugo nisam pogledao dobru seriju. Mislim da su mi kreteriji prilično narasli otkad sam zašao u godine. Zato više i ne gledam puno TV. Jednostavno ne mogu naći kvalitetan sadržaj. Zato uživam u nepretencioznim i ljupkim serijama kao što su Doktor Martin i Poirot. A ove visokobudžetne i napuhane stvari držim daleko od sebe.
Nekad kad gledam što se nudi na Netflixu, prođe mi pola sata i da ne mogu naći ništa za sebe pa ga ugasim.
 
5 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
ihush kaže...

nema bolje podoge za text nego naljutiti dragu.. 

 

a k tome su praćeni i dugim „znakovitim“ pogledima, grimasama, gestikulacijama i koreografijom koja je križanac maorske hake i naše šijavice. Ukratko, bit ćete zadivljeni.

 

... ubio se čitajući pa čak zahvalan režiji katastrofalnog sadržaja jer je rezultiralo textićem autora.. uz sve mane, eto i pozitivne strane serije-sadržaja.. klasičan jing-jang princip :))

 

-ili dio gdje se rauba brucewiliceov umri muški kalup s klasičnom pričom da su svi 'dobri' policjoti rastavljeni no da bivša (uz novog partnera) i dalje za njim pati, jer recimo ima dubok muški glas.. ili što već + twita zanimljive(intrigantne) poruke koje riješavaju kao zagonetke.. tj nije klasičan običan, nema obične poruke, otmica aviona.. nego švarcnegerova, al-bi-bek.. tj mix klišea koji daje već opisan rezultat scenarija-dialoga i sms textova.. savršeno štivo za dragu i napete pratioce što će se idućeg dogoditi.. ne gledanjem serije nego čitanjem texta-članka.. :)))

 

edit** + a najveća greška scenarija-režije je.. što su dirnuli aviončiće-temu i naveli dragu na gledanje negledljivog.. dalibor i eskadrila uzvraća udarac, ako treba i ispod pojasa ili kako tko poželi. Savršen textić u kišnom ljetnom danu dok fjaka vlada, osvježavajuće..

 Zavisi sto gledas. Ako gledas Openhajmera i dobacujes doskocice onda bi te izbacio iz sobe. Ako gledas Barbie ili Cheech & Chong onda bi ti se pridruzio.

15 godina
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s

uf, uf... pa ti napeto gledaš-pratiš.. kad je horror i netko pusti vjetrić kao normalnu posljedicu .. ili krik-uzvik čistog straha? gledaš li npr dječicu na toboganu kad vrište? -to je svrha, zabava, adrenalin, kvalitetna režija-kamera-atmosfera i sigurna okolina jer je to samo zabava (film-tobogan).. ne nešto životno-stvarno ugrožavajuće.. odnosno osoba se mora znati ponašati sukladno prilici, na groblju, u kinu, knjižnici, autobusu.. na jednom mjestu jedeš kokice i mljackaš, na drugom ne, bučna glazba ili tišina itd.. dok je to kino ili kućna zabava ili (luna) zabavni park tj rekao bi da imaš malo zbčkane kriterije, ili treba odvojiti stvarnost od fikcije pa tako i u ponašanju tijekom gledanja filma-serije (zabave).. i opustiti se.

-meni npr ne smeta ako netko brblja ni kad spavam, radim, .. fokusiraš se, isključiš, nirvana :) naprotiv, više mi smeta suprotno, tišina, sterilnost, nema tu života.. od čeg je zabava, smijeh pa i strah dio, važan + interakcija s ostalima-okolinom, upraov suprotno od tišine.. tj zašto ljudi idu na npr nogometne utakmice, dok u miru mogu gledati na tvu.. ili na koncert live i sl.. nije stvar u miru-tišini-koncentraciji, upravo suprotno, život.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Nisam gledao seriju ali kaj se teme tiče Air Force One je bio žešča nebulozns zračna glupost ...umri muški u avionu a glavni lik koji prkosi teroristima američki predsjednik ..fajtovi automatskim oružjem u avionu, pa onda na sajli se prebacivali sa jednog na drugi avion.

 

Kaj je ova serija još gluplja?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Vrijeme je za brkove.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

imdb raiting ove serije je "Buy British"

I'm Afraid of Americans
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

o, drago is back!?

 

nasmijah se slatko sado-mazo navadama cijenjenog autora i negdje kod sijavice mi je napokon sinulo da drago pise kako dubravko crta :-)

 

s obzirom da vec neko vrijeme nemam vremena ni za film pogledat, a kamoli seriju - zamisljao sam kako se omiljeni bugovac lupa po celu i galami na ekran - ali potijo, da ne probudi macku i kako je grisno metkov (valjda onaj iz serije) za nas obicne smrtnike koji bi negdje mogli naletjeti na frizirane rejtinge i abecedarne fajtere koji nabreklih vratnih zila brane film (kako ono ...tinejdzerica/whatever).

 

predivan dar za povratak na posao sutra - kojim cu za ruckom, cim se vratim s remota - baciti zvaku maloumnicima iz marketinga i olimpijski ih zajebati usputnom digresijom - svojim odusevljenjem alias preporukom ovog shrota. 

 

hvala osrca drago!

 

 

 

 
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Mislim da bi bolji scenarij napisao Chat GPT.

 

Idris-u se svakj epizod kao da "spava" spava, lik je totalno anemičan, trebao je na infuziju koliko je dosadan, da se malo oporavi.

Imao bih svašta napisati o ovoj serijici, no nije vrijedna spomena.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 12:59 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad sniml

Trebali bi umjesto svih tih novih blesavoština snimiti nove epizode Crne Guje. A kad već neće, ovakvi Dragini tekstovi su next best thing 

 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
ihush kaže...

uf, uf... pa ti napeto gledaš-pratiš.. kad je horror i netko pusti vjetrić kao normalnu posljedicu .. ili krik-uzvik čistog straha? gledaš li npr dječicu na toboganu kad vrište? -to je svrha, zabava, adrenalin, kvalitetna režija-kamera-atmosfera i sigurna okolina jer je to samo zabava (film-tobogan).. ne nešto životno-stvarno ugrožavajuće.. odnosno osoba se mora znati ponašati sukladno prilici, na groblju, u kinu, knjižnici, autobusu.. na jednom mjestu jedeš kokice i mljackaš, na drugom ne, bučna glazba ili tišina itd.. dok je to kino ili kućna zabava ili (luna) zabavni park tj rekao bi da imaš malo zbčkane kriterije, ili treba odvojiti stvarnost od fikcije pa tako i u ponašanju tijekom gledanja filma-serije (zabave).. i opustiti se.

-meni npr ne smeta ako netko brblja ni kad spavam, radim, .. fokusiraš se, isključiš, nirvana :) naprotiv, više mi smeta suprotno, tišina, sterilnost, nema tu života.. od čeg je zabava, smijeh pa i strah dio, važan + interakcija s ostalima-okolinom, upraov suprotno od tišine.. tj zašto ljudi idu na npr nogometne utakmice, dok u miru mogu gledati na tvu.. ili na koncert live i sl.. nije stvar u miru-tišini-koncentraciji, upravo suprotno, život.

 

 Neki ljudi vole konstantnu buku u stvarnom svijetu (TV, radio) jer ne mogu zivjeti sami sa svojim mislima. Ja volim tisinu, prirodu, vjetar, valove kad udaraju u obalu i galebove. Mogu i podnijeti i ljude kako pricaju u kaficu. 

 

Kad gledam dobar film onda se skoncentriram i ostatak svijeta ne postoji, mljackanje se manje cuje posto je zvuk filma dosta glasan, ali ako pricas upozorit cu te jer nisam platio kartu da slusam jebivjetre.

15 godina
offline
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s

-preozbiljan si.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Re: Je li Hijack najgluplji avionski triler ikad s
Bob Boss kaže...
 

Kad gledam dobar film onda se skoncentriram i ostatak svijeta ne postoji, mljackanje se manje cuje posto je zvuk filma dosta glasan, ali ako pricas upozorit cu te jer nisam platio kartu da slusam jebivjetre.

 moja draga nije gledala najbolje YU komedije pa rekli, ajmo napravit maraton sa prijateljima, parom, koji su kažu gledali ali ih toliko vole da bi htjeli opet. I pozvali mi njih i krenuli sa Mrtav ladan. Znači, ovaj par je znao film na pamet, i prije svake scene bi krenuli umirati od smijeha i prepričavati što će se upravo desit. I od tada više ne gledamo s njima filmove...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2023 8:57 (Ges).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice