Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina

poruka: 11
|
čitano: 8.820
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina ".
14 godina
offline
Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina

Stvarno mi nije namjera raditi flejm ali ovakve stvari bi trebalo "puštat" antivakserima, pametnjakovićima koji negiraju klimatske promjene i slično da shvate da znanost i razvoj tehnologije nije izmišljavanje tople vode već rad i znanje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
Globalno warming ili climat change?
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
CroDexter kaže...

Stvarno mi nije namjera raditi flejm ali ovakve stvari bi trebalo "puštat" antivakserima, pametnjakovićima koji negiraju klimatske promjene i slično da shvate da znanost i razvoj tehnologije nije izmišljavanje tople vode već rad i znanje.

 Ne želim ni ja flejmati kada kažem ovo, ali s obzirom da Parkinsonova bolest (koliko JA znam) nije izlječiva, ja ne bih htio doći kod doktora i da mi kaže e dobit ćeš ju za cca 5 godina, nema ti spasa. Radije bih živjeo u neznanju (dok taj dan ne dođe).

14 godina
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
Želiš reći trenutno nije izlječiva?
2 godine
offline
Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina

Nije ni dijabetes tip 1 izlječiv, pa se reguliranom ishranom, inzulinom s njom dugo živi.

Neizlječivo ne znači da ćeš umrijeti za dvije godine, svašta.

 

Parkinsonova bolest je progresivna "neizlječiva" neurološka bolest koja se uspješno regulira modernim lijekovima i životni vijek oboljelih nije nešto manji od osoba koji ju nemaju.

合氣道
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
CroDexter kaže...

Stvarno mi nije namjera raditi flejm ali ovakve stvari bi trebalo "puštat" antivakserima, pametnjakovićima koji negiraju klimatske promjene i slično da shvate da znanost i razvoj tehnologije nije izmišljavanje tople vode već rad i znanje.

 

 

Očeš da ti puštam npr. sve revolucionarne baterije ili lijekove za rak i ostale neizlječive bolesti? Ili o tome kako sam u mladosti čitao da će npr. ljudi 2010. hodati po Marsu? Ili malo o prenosu el. energije na velike daljine bez gubitaka?

 

Oćemo o tome kako su svi važni izumi napravljeni prije 100 i više godina, tj. koristimo prastare tehnologije tipa punjiva baterija, elektromotor, izmjenična struja, zrakoplov, raketni motor, motor sa unutarnjim izgaranjem, itd. Gdje je fuzijska elektrana ? Gdje su ionski i fuzijski motori? Gdje je pun kofer ostalih bajki i šarenih laži? Najlakše je jahati tuđeg konja, dok ne umre. Što ćete onda? Kriviti klimu za sve? Preseliti se u pećine?

 

Trenutno smo u pri kraju Velike Stagnacije i u nekim djelovima znanosti/društva vidimo prve naznake dekadencije, a poslije koje nastupa brzi sunovrat moderne civilizacije.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
14 godina
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
Ha-ha. Upravo na ovo sam mislio. Hvala
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
memulica kaže...
Očeš da ti puštam npr. sve revolucionarne baterije ili lijekove za rak i ostale neizlječive bolesti? Ili o tome kako sam u mladosti čitao da će npr. ljudi 2010. hodati po Marsu? Ili malo o prenosu el. energije na velike daljine bez gubitaka?

To si čitao u smećarskim časopisima o alternativi...poput nekadašnjega, zvanoga "Arka"

 

Objašnjenje u PDF-u.. "Znanstvene" informacije u predatorskim časopisima : prijetnja napretku znanosti

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2023 11:21 (Zaporožac).
16 godina
offline
Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina

Ja sam čitao Čovjek i svemir i Galaksiju, a sad su mi direktno dostupni znanstveni članci bez tih tvojih predatorskih časopisa i tuđih interpretacija, pa te tvoje jeftine fore ostavi sebi za po doma.

 

Treba priznati da je znanost ubrala sve lako dostupne plodove sa drva znanja još prije 100 godina. Sad gledamo usporavanje i propadanje, jer smo nesposobni dosegnuti višu razinu. Ukoliko to ne napravimo, sunovrat civlizacije vrlo izgledan.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2023 13:17 (memulica).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam godina

a ako odmah nakon "predviđanja" razbiješ ogledalo, možeš do bolesti uživati u sedam godina nesreće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sken oka otkriva Parkinsonovu bolest sedam god
reCAPTCHA kaže...
CroDexter kaže...

Stvarno mi nije namjera raditi flejm ali ovakve stvari bi trebalo "puštat" antivakserima, pametnjakovićima koji negiraju klimatske promjene i slično da shvate da znanost i razvoj tehnologije nije izmišljavanje tople vode već rad i znanje.

 Evo ovdje potpuno zadovoljan i potpuno zdrav, nemodificirani antivakser. A klimatske promjene? Nisu upitne. Ali njihov uzrok sigurno nije kravlji prdac niti seljak - farmer, pa ni sveti CO2, kojeg u atmosferi ima tek 0.3 - 0.4%.

 

memulica kaže...

Očeš da ti puštam npr. sve revolucionarne baterije ili lijekove za rak i ostale neizlječive bolesti? Ili o tome kako sam u mladosti čitao da će npr. ljudi 2010. hodati po Marsu? Ili malo o prenosu el. energije na velike daljine bez gubitaka?

 

 A zaboravio si da smo trebali bit potopljeni još tamo negdje 2010.? Ili da nas je klima trebala istrijebit još prije 2 godine, kako je Greta tvrdila? A najbolje od svega? Znanost, kao takva, u svim svojim područjima djelovanja ukupno, svake godine odnese na stotine milijuna života. Drugim riječima, kao i mnoge druge stvari, znanost i medicina su dvosjekle oštrice, ali nekima, koji vide crno-bijelo, to nikako nije jasno. 

 KAKO SE USUDUJES PROPITKIVAT ZNANOST??!!!?? hereza!

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice