Njemački elektromotor bez trajnih magneta kompakta

poruka: 10
|
čitano: 14.703
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemački elektromotor bez trajnih magneta kompakta".
4 godine
protjeran
offline
Njemački elektromotor bez trajnih magneta kompakta

Tehnologija stara 100 godina,nisu ni švabe što su nekad bile.U nedostatku kvalitetnih ideja počeli izmišljati toplu vodu.

 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp
Voltaren20 kaže...

Tehnologija stara 100 godina,nisu ni švabe što su nekad bile.U nedostatku kvalitetnih ideja počeli izmišljati toplu vodu.

 Muskova škola 💩

9 godina
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp
Voltaren20 kaže...

Tehnologija stara 100 godina,nisu ni švabe što su nekad bile.U nedostatku kvalitetnih ideja počeli izmišljati toplu vodu.

 Ajde prvo nauci razliku izmedju Izmisljati i Unaprijediti (postojecu tehnologiju), pa onda baci komentar..Ili clanak nisi ni procitao?

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
4 godine
protjeran
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp

U pravu si, unaprjeduju izmisljanje tople vode.To samo švabo može.Ali prošla su vremena kad su tu toplu vodu mogli skupo prodavat.

7 godina
protjeran
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp
Voltaren20 kaže...

U pravu si, unaprjeduju izmisljanje tople vode.To samo švabo može.Ali prošla su vremena kad su tu toplu vodu mogli skupo prodavat.

 to je kao da izade brzi usb protokol i ti to nazoves izmisljanje tople vode

 

kakvo ograniceno razmisljanje.

4 godine
protjeran
offline
Njemački elektromotor bez trajnih magneta kompakta

S obzirom da im nije prošao baš najbolje Das softwer, sad su se bacili na Das hardwer.Da ne bude opet za koju godinu Das Štromgate.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp

da li si ti opce procitao tekst? znas li ti opce o kojoj se ovdje kompaniji radi? znas li opce sto im je core buisness?

 

po tvojim glupostima odgovor mi je jasan 

4 godine
protjeran
offline
Njemački elektromotor bez trajnih magneta kompakta

Za neupucene poput tebe je glupost,ali za upucene je izmisljanje tople vode.Popravljao sam pomocne generatore koji rade na tom istom "inovativnim" principu,a koji voze vec 50 godina po našim prugama ugradeni u dizel elektricne lokomotive serije 20xx.Za razliku od tebe i ostalih pametnjakovica u ovoj temi koji su to "cudo" tehnologije vidjeli samo u 3D animacijama, ja sam ga držao u rukama i znam kako radi i o cemu se radi.

S toga tebi mozda izgleda da pricam gluposti,ali ja se u stvari sprdam s neznanjem pojedinaca.

Koliko vidim sada im je core busines izmisljanje tople odnostno prodavanje muda pod bubrege.

 
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp
Voltaren20 kaže...

Za neupucene poput tebe je glupost,ali za upucene je izmisljanje tople vode.Popravljao sam pomocne generatore koji rade na tom istom "inovativnim" principu,a koji voze vec 50 godina po našim prugama ugradeni u dizel elektricne lokomotive serije 20xx.Za razliku od tebe i ostalih pametnjakovica u ovoj temi koji su to "cudo" tehnologije vidjeli samo u 3D animacijama, ja sam ga držao u rukama i znam kako radi i o cemu se radi.

S toga tebi mozda izgleda da pricam gluposti,ali ja se u stvari sprdam s neznanjem pojedinaca.

Koliko vidim sada im je core busines izmisljanje tople odnostno prodavanje muda pod bubrege.

inzenjer strojarstva koji evo jos malo pa 10g radi u auto industriji, nekako mislim da sam dobro upucen.....cak za razliku od tebe znam jako dobro za ZF i prije ovog clanka i googla.

 

nego drzao si i USB u ruci i prije 20g, sta oni sad tu prodaju muda pod bubreg sa usb 3.2 ili usb4, prevaranti varaju neupucene

9 godina
offline
Re: Njemački elektromotor bez trajnih magneta komp
Tvpronlem kaže...
Voltaren20 kaže...

Za neupucene poput tebe je glupost,ali za upucene je izmisljanje tople vode.Popravljao sam pomocne generatore koji rade na tom istom "inovativnim" principu,a koji voze vec 50 godina po našim prugama ugradeni u dizel elektricne lokomotive serije 20xx.Za razliku od tebe i ostalih pametnjakovica u ovoj temi koji su to "cudo" tehnologije vidjeli samo u 3D animacijama, ja sam ga držao u rukama i znam kako radi i o cemu se radi.

S toga tebi mozda izgleda da pricam gluposti,ali ja se u stvari sprdam s neznanjem pojedinaca.

Koliko vidim sada im je core busines izmisljanje tople odnostno prodavanje muda pod bubrege.

inzenjer strojarstva koji evo jos malo pa 10g radi u auto industriji, nekako mislim da sam dobro upucen.....cak za razliku od tebe znam jako dobro za ZF i prije ovog clanka i googla.

 

nego drzao si i USB u ruci i prije 20g, sta oni sad tu prodaju muda pod bubreg sa usb 3.2 ili usb4, prevaranti varaju neupucene

 Da se nadovezem Staatlich geprüfte Techniker Richtung Mechatronik(Koga zanima kako bi se to rangiralo u RH neka googla :) ), u industriji jako dugo, otvorio i servisiro strojeva i uredjaja kojih predpostavljam u svojih 10 godina nisi vidio a kamoli drzao u ruci te jos podosta konstruiro,

a kad smo kod kur*cenja posto doticni voltaren svasta pise,uz to sve 4 godine radim i kao Cybersecurity savjetnik u dobrostojecoj kompaniji koja se bavi bas takvim elektromotorima bez trajnih magneta, pa ono, mislim da sa poprilicno upucen u tehnologije,tehnoloski napredak itd....Ali ljepo od tebe sto smatras da je elektricna lokomotiva vrhunac tehnologije, barem sada znam da se Hrvatska pomakla sa parnih lokomotiva i presla na dizel elektro..........

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice