Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i

poruka: 7
|
čitano: 3.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i".
7 godina
offline
Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i

Je li stvarno potrebna jos jedna tema o iPhoneu 15?

ocekujem iduci clanak, iPhone 15 je tanji 0.x mm. Zatim iducu laksi je x grama...

 
5 2 hvala 2
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, pozn
tokyu kaže...

Je li stvarno potrebna jos jedna tema o iPhoneu 15?

ocekujem iduci clanak, iPhone 15 je tanji 0.x mm. Zatim iducu laksi je x grama...

 Zadnjih mjesec, dva, portali po svijetu gotovo su dnevno objavljivali pretpostavke kakav će biti iphone i dodaci. Npr. hoće li kablovi uz obični iphone 15 biti u boji mobitela i sl.

16 godina
offline
Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i

Šta fali čitati o iPhone telefonima. Ja baš uživam u tekstovima. Ako ti smeta idi na Gloriju i čitaj o pletenju miljetića

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, pozn
Romano kaže...

Šta fali čitati o iPhone telefonima. Ja baš uživam u tekstovima. Ako ti smeta idi na Gloriju i čitaj o pletenju miljetića

 Sve 5, ali ovakav naslov i ceo članak radi povećanja baterije od 58-99mAh (u zavisnosti od modela) je clickbait dostojan Glorije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
offline
Re: Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, pozn
Ivan(4) kaže...
Romano kaže...

Šta fali čitati o iPhone telefonima. Ja baš uživam u tekstovima. Ako ti smeta idi na Gloriju i čitaj o pletenju miljetića

 Sve 5, ali ovakav naslov i ceo članak radi povećanja baterije od 58-99mAh (u zavisnosti od modela) je clickbait dostojan Glorije.

 Možda je povećanje "volumena" bakterije minorno, ali kolega uspjeli ste izostaviti jedan krucijalan podatak za cijelu jednadžbu, procesor, na koliko nm je baziran?! 

 

Ako uzmete sve podatke u obzir, uočite koliko je procesor štedljiviji dolazite do jednog izračuna da je i to malo ustvari vrlo puno! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i

Nije vrlo bitno, štaviše, zanemarljivo je. To što Plus sada ima 4383mAh umesto 4325mAh je promena od nešto više od 1%, što je toliko nebitno da čak i sam autor članka u zaključku kaže: "Promjene su, dakle, minorne. Korisnici novih iPhonea gotovo sigurno neće imati osjetno bolju autonomiju zbog povećanog kapaciteta baterije...", te dodaje da će bilo koja potencijalna iole značajna promena autonomije uređaja doći od drugih stvari, kojima se članak ne bavi!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Svaki model iPhonea 15 ima veću bateriju, poznat i

zbog pregolemog interesa, obećajem kako ne samo što ja neću kupiti ništa od epla, nego ću spriječiti koga god mogu u tome, e ne bi li više ostalo za porave znalce, entuzijaste i šmekere. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice