Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak

poruka: 7
|
čitano: 2.800
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak".
15 godina
online
Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak

Kako možemo napraviti zelenu tranziciju uz toliku cijenu za 5g.

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak

nije da nema strucnjaka, nego su zauzeti tu na forumu s Rimac ili apple temama.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak

Koji stručnjaci? Bogte mi smo u rangu npr. Bangladeša ili Mauriciusa po pitanju visokog školovanja:

 

 

https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking#!/length/25/locations/BGD+HRV+GHA+MUS+NGA/sort_by/rank/sort_order/asc/cols/stats

 

The Times Higher Education World University Rankings 2023 include 1,799 universities across 104 countries and regions, making them the largest and most diverse university rankings to date.

The table is based on 13 carefully calibrated performance indicators that measure an institution’s performance across four areas: teaching, research, knowledge transfer and international outlook.

 

 

 

AFRIKA SA STRUJOM!

 

 

 

 

 

 

 

 

PS

 

Hvala kolegi Markkonenu na linku.

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2023 23:19 (memulica).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a stručnjak

Nekad je sve dolazilo u staklenim bocama ili npr svjezi sirevi u staklenim zdjelama ( od sirele imam je i dan danas). Nismo imali strucnjake po medijima ni vristali o klimatskim promjenama.

Onda su dosli strucnjaci, uveli PET ambalaze itd, mediji vriste o klimatskim promjenama, zeleni iskacu iz pastete,a planet stitimo neodvojivim cepom na istoj PET ambalazi ili kao mcDonalds papinatim otrovnim slamkama u plasticnoj ambalazi. Zatvaramo nuklearke da otvaramo ugljenokope kao Nijemci jer slusaju strucnjake.

em Ti te "strucnjake" i medije koji im daju mjesto.

 

 
10 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a struč

Tocno ovo. Opere se staklena boca, napuni i ajmo u krug. Nema bacanja, nema beskonacnog stancanja plasticnih boca, nema. Slamke? Pi iz case ko covjek, kak svatko pije u birtiji. Bam, problem plastike rjesen.

Linux, Arch Linux.
14 godina
offline
Re: Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a struč

daj ti to objasni stručnjakinjama ala Ursula, picmajstorica, ili Analna "struja dolazi iz utičnice"...

 

apropos slamki, ima metalnih, pa ju furaš sa sobom ak ti je napeto cuclat'...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
online
Re: Izazovi zelene tranzicije sve su veći, a struč
Stric_Jura kaže...

daj ti to objasni stručnjakinjama ala Ursula, picmajstorica, ili Analna "struja dolazi iz utičnice"...

 

apropos slamki, ima metalnih, pa ju furaš sa sobom ak ti je napeto cuclat'...

Metalne, saklene, silikonske. Sve u perilicu i peri deri. Moje klinke još nisu uspjele ni jednu staklenu razbiti 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice