OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a može

poruka: 9
|
čitano: 4.528
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a može ".
10 godina
suspendiran
offline
OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a može

 

muka mi je od recenzija na youtubeu, apsolutno svi u isti dan pričali identično o smartphoneu, baš sve sve, kao da su skoro pa do riječi isto pričali.

 

na kraju iskreno više ne vjerujem nikome... da je dobar, jest. Da je *tako* dobar, pričajte to drugoj budali...

 

Moj PC  
7 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m
Ajde bar je MKBHD rekao da na svom ima mrtve pixele..
15 godina
offline
OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a može

Koliko ti plastični ekrani mogu trajati,izgleda mi to kao slaba točka,tih mobitela ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m

Negdi sam vidio da je testiran na milijun otvaranja što je cca trajanje oko 10 godina ako ga otvaraš 100 puta na dan. 

8 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

muka mi je od recenzija na youtubeu, apsolutno svi u isti dan pričali identično o smartphoneu, baš sve sve, kao da su skoro pa do riječi isto pričali.

 

na kraju iskreno više ne vjerujem nikome... da je dobar, jest. Da je *tako* dobar, pričajte to drugoj budali...

 

 Tako idu i sve ostale "recenzije". Mediji dobiju pripremljene prezentacije i c/p pogodna polja.

 

Za pravi test pričekaš pola godine da Anand nešto objavi, ako uopće objavi.

Ja rekoh
6 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m
zzz kaže...

Koliko ti plastični ekrani mogu trajati,izgleda mi to kao slaba točka,tih mobitela ?

Problem je s folijom zaštitnom koja s vremenom popusti te se počne odljepljivati, a ne može praktično bez nje.

16 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m
Dok ne smanje cijenu ispod 800€, meni neće biti zanimljiv niti jedan preklopni mobitel
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a može

Frend uzeo folda, ne bi se mogo na ono usko naviknut.

 

Ovdje pak nema Qi i reverse, to mi je lose.

 

Honor isto, al ajde on je najtanji bla bla.

 

Dakle, naprijed 20:9, malo water i Qi, uzimam, ocito moram cekat iducu generaciju. Iako oneplus/oppo, oni bas nisu na ti s Qiem.

 

A cijena je onak, visoka, al opet, ak obicni dodju prek 1000, a tek sa 16/512, nije ni ovo nesto nezamislivo.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus Open ima impresivan sustav kamera, a m
F10EXX kaže...

Frend uzeo folda, ne bi se mogo na ono usko naviknut.

 

Ovdje pak nema Qi i reverse, to mi je lose.

 

Honor isto, al ajde on je najtanji bla bla.

 

Dakle, naprijed 20:9, malo water i Qi, uzimam, ocito moram cekat iducu generaciju. Iako oneplus/oppo, oni bas nisu na ti s Qiem.

 

A cijena je onak, visoka, al opet, ak obicni dodju prek 1000, a tek sa 16/512, nije ni ovo nesto nezamislivo.

 Vivo X Fold2 pak nema problema s Qi, koji isto spada pod BBK, interesantno. Kod te grupacije namam pojma koji brend im spada gdje u klasifikaciji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice