Planirate li pratiti prijenos prve utrke formule 1

poruka: 6
|
čitano: 5.861
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Planirate li pratiti prijenos prve utrke formule 1".
12 godina
offline
Planirate li pratiti prijenos prve utrke formule 1

Gledal bum snimku u 14h poslje ručka, gledao sam kvale i staza izgleda odlično.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Planirate li pratiti prijenos prve utrke formule 1

Od svega toga u Las Vegasu, najzanimljivija mi je Sfera. U potpunosti se slažem s Maxom da se F1 pretvorio u neki show. Ja bi im samo predložio da još pored garaža naprave lunapark, te da ima cirkus. Kako je krenulo, sljedeća utrka—Disneyland Grand Prix.

 

Meni je baš sramotno da su zaposlili velik broj zaštitara i izgradili velike zidove oko staze da prolaznici i turisti ne bi mogli gledati utrku. Jadno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2023 8:31 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Planirate li pratiti prijenos prve utrke formu
Marko :D kaže...

Od svega toga u Las Vegasu, najzanimljivija mi je Sfera. U potpunosti se slažem s Maxom da se F1 pretvorio u neki show. Ja bi im samo predložio da još pored garaža naprave lunapark, te da ima cirkus. Kako je krenulo, sljedeća utrka—Disneyland Grand Prix.

 

Meni je baš sramotno da su zaposlili velik broj zaštitara i izgradili velike zidove oko staze da prolaznici i turisti ne bi mogli gledati utrku. Jadno.

 utrka je bila dosta dobra i da si gledao ne bi sigurno pisao tu po forumu

13 godina
offline
Re: Planirate li pratiti prijenos prve utrke formu

Ne govorim o utrci, govorim o showu, cirkusu u koji se F1 pretvorio.

6 godina
offline
Planirate li pratiti prijenos prve utrke formule 1

top vikend je bio

 

vozacima kojima se ne svidja cirkus, prepocujujem wrc. no tamo nece dobit 20 mil eura po sezoni

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planirate li pratiti prijenos prve utrke formu
Evo upravo odgledao snimku,možda i najbolja trka sezone,šteta za SC, Čarli bi pobjedio.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice