Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkurenta

poruka: 5
|
čitano: 4.474
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkurenta ".
10 godina
online
Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkurenta

Prvo će lansirati u Kolumbiji i Meksiku pa onda ostatak svijeta 

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 mjeseci
online
Re: Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkure
Entry Point kaže...

Prvo će lansirati u Kolumbiji i Meksiku pa onda ostatak svijeta 

 sasvim logično

 

For decades, HSBC, one of the world's largest banks, laundered hundreds of millions of dollars for Mexican drug cartels. Senator Elizabeth Warren, dogged journalists and prosecutors try to hold the bankers to account.

 

 

https://imdb.com/title/tt7889220/

16 godina
offline
Re: Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkure
Kasne jedno 10 godina kao i naše banke. Na revolutu kamata za novce koji stoje 4% (uz veliki rizik na binanceu dobivam oko 10%), plaćanje bez naknade bilogdje, sve plaćam revolutom, bitcoin kupnja/prodaja, dionice, vađenje love bez naknade, šeranje love sa drugima, sve koristim i na svemu sam profitirao, dok u hrvatskoj banci naknada za plaćanje, naknada na drugom bankomatu, kamata 0.1% dakle novci trunu... nek i banke propadnu jer ne znaju kako privući ljude i ponuditi konkretne stvari, za kredit ovako ionako moraš u lokalnu banku.
Moj PC  
4 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkure
zbuzanic kaže...
Kasne jedno 10 godina kao i naše banke. Na revolutu kamata za novce koji stoje 4% (uz veliki rizik na binanceu dobivam oko 10%), plaćanje bez naknade bilogdje, sve plaćam revolutom, bitcoin kupnja/prodaja, dionice, vađenje love bez naknade, šeranje love sa drugima, sve koristim i na svemu sam profitirao, dok u hrvatskoj banci naknada za plaćanje, naknada na drugom bankomatu, kamata 0.1% dakle novci trunu... nek i banke propadnu jer ne znaju kako privući ljude i ponuditi konkretne stvari, za kredit ovako ionako moraš u lokalnu banku.

Jedna (poprilična) prednost fizičkih banaka je što ti neće random freezati pare na računu, a da to i učine, opcije su ti bolje nego psovat mater indijcima na chatu. Postoji zgrada u koju možeš ušetati i psovat konkretnom službeniku, ali vjerojatno nikad ne bi ni došlo do toga. To je u biti i jedini razlog zašto još imam nešto para u našim bankama, jer na Revolut/Wise stavljam samo "protočne" pare, dakle za kupit nešto konkretno

14 godina
online
Re: Banka HSBC uskoro lansira Zing, svojeg konkure
zbuzanic kaže...
Kasne jedno 10 godina kao i naše banke. Na revolutu kamata za novce koji stoje 4% (uz veliki rizik na binanceu dobivam oko 10%), plaćanje bez naknade bilogdje, sve plaćam revolutom, bitcoin kupnja/prodaja, dionice, vađenje love bez naknade, šeranje love sa drugima, sve koristim i na svemu sam profitirao, dok u hrvatskoj banci naknada za plaćanje, naknada na drugom bankomatu, kamata 0.1% dakle novci trunu... nek i banke propadnu jer ne znaju kako privući ljude i ponuditi konkretne stvari, za kredit ovako ionako moraš u lokalnu banku.

 Ako te buni zasto je usluga "besplatna" i kamata "dobra" sjeti se wirecard

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice