LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzivom

poruka: 15
|
čitano: 3.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzivom ".
10 godina
suspendiran
offline
LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzivom

a da? Ooo fijuuuuu 😲

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Samo 480? ma treba bit 5000 barem da oko moze skuzit, pun mi je qurac kao i miševi...2000000 dpi i 1g masa
 
5 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Oled je definitivno najbolja komercijalna tehnologija i jednom kada počnete koristiti dobar oled, više se nećete htjeti vratiti na obični led. I stoga mi nije jasno što čekaju LG i kineske tvrtke, zašto ne počnu masovno proizvoditi oled monitore po normalnim cijenama? Npr. ako solidan oled tv od 55" košta oko 1200€, cijena oled monitora (ne mora biti 480Hz) od 27" 1440p ne bi smjela biti veća od 500€. I još jedno pitanje: zašto su se prestali proizvoditi monitori sa staklom, odnosno zašto ih danas prodaje samo Apple? Imao sam takav monitor prije 10ak godina, obični fhd ips sa staklom i slika mu je bila prekrasna - boje življe, jači kontrast... gotovo kao oled. Zašto ih danas nema u ponudi? Ako ima (ja ne nalazim ni jednog), osim Applea, imate li kojeg za preporuku?
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
online
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
MP7 kaže...
Samo 480? ma treba bit 5000 barem da oko moze skuzit, pun mi je qurac kao i miševi...2000000 dpi i 1g masa

Mali od frenda obožava Fortnite i visi na njemu po cijele božije dane i naje*ao je cijelu obitelj da mu kupi Pro X + neku mehaničku tipkovnicu s najmanjom latencijom + smanji na monitoru sve postavke samo da dobije maksimalni odaziv (nema veze što je slika užas, monitor ima 1ms GTG, 144hz), umalo je naje*ao da mu se ide kupiti nova grafička i to RTX 4060 (iako ima RX 5700) jer eto nVidia je grafička koj imaju svi pravi gameri, a uza sve to ima i gigabitnu optiku... i to sve zato jer mali tvrdi da se eto ne uspijeva kvalificirati na tim Fortnite eventima jer ga kao hardver ograničava

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 8:42 (Ges).
14 godina
offline
LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzivom

Mali je oso u kupus, jbga.

 

al ovo, ne kuzim, samo 480 mehhh... sve OK, fino je da tehnika se razvija, ali da netko ima koristi i moze vidjeti te razlike 🤣🤣🤣

 
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
bus kaže...

Mali je oso u kupus, jbga.

 

al ovo, ne kuzim, samo 480 mehhh... sve OK, fino je da tehnika se razvija, ali da netko ima koristi i moze vidjeti te razlike 🤣🤣🤣

 mogu instrumenti za mjerenje 

16 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Ges kaže...
MP7 kaže...
Samo 480? ma treba bit 5000 barem da oko moze skuzit, pun mi je qurac kao i miševi...2000000 dpi i 1g masa

Mali od frenda obožava Fortnite i visi na njemu po cijele božije dane i naje*ao je cijelu obitelj da mu kupi Pro X + neku mehaničku tipkovnicu s najmanjom latencijom + smanji na monitoru sve postavke samo da dobije maksimalni odaziv (nema veze što je slika užas, monitor ima 1ms GTG, 144hz), umalo je naje*ao da mu se ide kupiti nova grafička i to RTX 4060 (iako ima RX 5700) jer eto nVidia je grafička koj imaju svi pravi gameri, a uza sve to ima i gigabitnu optiku... i to sve zato jer mali tvrdi da se eto ne uspijeva kvalificirati na tim Fortnite eventima jer ga kao hardver ograničava

 krasni roditelji u pm 

9 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Ges kaže...

Mali od frenda obožava Fortnite i visi na njemu po cijele božije dane i naje*ao je cijelu obitelj da mu kupi Pro X + neku mehaničku tipkovnicu s najmanjom latencijom + smanji na monitoru sve postavke samo da dobije maksimalni odaziv (nema veze što je slika užas, monitor ima 1ms GTG, 144hz), umalo je naje*ao da mu se ide kupiti nova grafička i to RTX 4060 (iako ima RX 5700) jer eto nVidia je grafička koj imaju svi pravi gameri, a uza sve to ima i gigabitnu optiku... i to sve zato jer mali tvrdi da se eto ne uspijeva kvalificirati na tim Fortnite eventima jer ga kao hardver ograničava

 

A onda ti dođe veliki od frenda koji strusi 1.800 eura na novo računalo, staro je prodao za 1.200 eura jer je "još uvijek dobra mrcina za igru", ali ne i za njega, pa kupi jednu generaciju novije računalo samo zato da ima 505 FPS u CSGO, što je točno 5 FPS više nego što ima njegov najbolji frend i u tom trenutku je on direktor svemira.  

 

I naravno da ima doma Alienware monitor s 360 Hz refresom jer ipak je direktor svemira u pitanju koji ne bi smio poginut u igri.  

10 godina
suspendiran
offline
LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzivom

da su pravi roditelji koji znaju kako odgojiti dijete a ne derište, rekli bi mu "git gud or get rekt noob!"

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 13:26 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
7 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Ljudski mozak radi brzinom od 13ms, komunikacija vid mozak cak još nesto sporije, dakle sve je jasno😁
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 14:06 (Boris grozni).
Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Boris grozni kaže...
Ljudski mozak radi brzinom od 13ms, komunikacija vid mozak cak još nesto sporije, dakle sve je jasno😁

 

Pa baš zato je bitno da ono što se prikazuje na ekranu ima što manji delay.

Kad neprijatelj iskoči iza kamena, a ti mu već plasiraš metak u tintaru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi

Napravili od klinca invalida, referiram se na dio da igra cijeli dan. Radi drugih razloga mi je sa 16 jako izletio disk, protruzija 11mm u spinalni kanal. Da nisam tada malo vježbao, prije toga, vjerojatno bih bio u kolicima. Samo sport, ako nakon treninga ima volje za turnir, ok. Opet referencija na "cijeli dan igra" dio. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
online
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

da su pravi roditelji koji znaju kako odgojiti dijete a ne derište, rekli bi mu "git gud or get rekt noob!"

 a mali odgovori "koji si ti nob, imaš nula piara"

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: LG napravio najbrži OLED zaslon do sada s odzi
Pogledao sam tog, ima dobre specifikacije ali je skup (950 $ za ips 27"?!)... Dakle, više ne prave monitore kao što ih je npr. nekada radio Xerox (staklo preko cijelog ekrana)... šteta.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice