Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabilna i

poruka: 8
|
čitano: 3.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabilna i ".
16 godina
offline
Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabilna i

Članak o memoriji, a na naslovnoj slici - procesor. 

Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
offline
Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabilna i

Dokle god nam mogu prodavati zasebno RAM i SSD, ovo neće vidjeti svjetlo dana, ma koliko brzo i efikasno bilo. Prodaja je bitna, ne invovacija.

Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabilna i

takva je bila i moja memorija, prije nekih 30 godina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabiln
idelac kaže...

Članak o memoriji, a na naslovnoj slici - procesor. 

 Ima i procesor memoriju.

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
15 godina
offline
Re: Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabiln
Entry Point kaže...

Dokle god nam mogu prodavati zasebno RAM i SSD, ovo neće vidjeti svjetlo dana, ma koliko brzo i efikasno bilo. Prodaja je bitna, ne invovacija.

 Ne nece, to bo ila strateska prednost nekog proizvodjaca i sigurno bi ju koristili.

Ako ne to, presli bi na to ako im je jeftinije koristiti, a prodali po istoj cijeni kako ovo sto sad imamo i ostvarili dodatan profit.

 

13 mjeseci
offline
Re: Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabiln
Entry Point kaže...

Dokle god nam mogu prodavati zasebno RAM i SSD, ovo neće vidjeti svjetlo dana, ma koliko brzo i efikasno bilo. Prodaja je bitna, ne invovacija.

 Zar nije suprotno, ako hoces upgrade RAM i SSD, moras sve novo kupovati kao kod Apple-a. To im se vise isplati.

16 godina
offline
Re: Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabiln
E, al ovdje ne moraš kupovati odvojeno - ram je ssd🤔 ili obrnuto...😜. Mogu podići cijenu po GB i time kompenzirat manji obim prodaje? Ne povlače paralelu s današnjim cijenama izrade, nažalost.
Znači da mijenjaš raspoloživi ram svaki put kad spojiš vanjski uređaj, kako se računala nose s tim?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Univerzalna memorija: brza, štedljiva, stabiln
Napokon imaju opravdanje da matične koštaju kao grafičke 🥳
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice