Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli

poruka: 6
|
čitano: 2.553
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli".
4 mjeseca
protjeran
offline
Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli

A dobro su se više sjetili... Još uvijek gomila ljudi igra psp i Vitu i smatraju ih, u mnogome s pravom, ponajboljim Sonyevim proizvodima. Neshvatljivo mi je zašto Sony nije nastavio istim putem jer bi se očito i portabl-konzole također dobro prodavale. Što se tiče hardvera, to barem nije više teško napraviti - "mobilni" čipovi danas mogu bez problema isporučiti 1080p sliku visoke kvalitete a i oled ekrani su sve jeftiniji. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2024 20:44 (Zeolit).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli

bolje bi im bilo da izbace smartphone koji će se poput galaxy s serije moći spojiti na tv ili monitor...i usput izbace dodatak u obliku gamepada u koji se umeće taj smartphone ako želiš igrati u pokretu...ako ne onda na tv ii monitor...gamepad u ruke i udri

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli

ma neee, bolje je da je odvojen device, jer kad mob zastari ga bacis, prodas, whatever, a gaming konzolu zardzis... (ja doslovno imam svaki nintendo koji sam kupio) - jedi koji sam prodao je bio WII-U

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli

Pa radije cu onda uzet Steam Deck i igrat ono sto ne mogu na Ps5,naprimjer emulatori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli
Zeolit kaže...

 Neshvatljivo mi je zašto Sony nije nastavio istim putem jer bi se očito i portabl-konzole također dobro prodavale. 

zato jer PS platforma realno gledajući nema ništa inovativno za ponuditi igračima. Želiš društveno igranje? Nintedno to daleko radi bolje. Želiš VR? PC all the way. Sve ostalo imaju sve druge konzole i PC. Jedino po čemu se PS izdiže je količina tučnjava i third person igara i to samo zato jer su iste najbolje za igranje s gamepadom, ali i tu ju šiša PC s gamepadom... osim par ekskluziva koje izdaju po platformi, a koje su sve manje i manje zabavne i obično ne ostaju ekskluzive za PS, PS platforma je na izumiranju zbog svoje bezveznosti

 

Da su pametni, počeli bi gurati AR/VR ekskluzivu, ali onako jako, ne ko sada bezvezno gimicky

16 godina
offline
Re: Sony navodno radi na novoj prijenosnoj konzoli
Zeolit kaže...

A dobro su se više sjetili... Još uvijek gomila ljudi igra psp i Vitu i smatraju ih, u mnogome s pravom, ponajboljim Sonyevim proizvodima. Neshvatljivo mi je zašto Sony nije nastavio istim putem jer bi se očito i portabl-konzole također dobro prodavale. Što se tiče hardvera, to barem nije više teško napraviti - "mobilni" čipovi danas mogu bez problema isporučiti 1080p sliku visoke kvalitete a i oled ekrani su sve jeftiniji. 

 Zato što $ony teško može gledati dalje od kratkoročnog profita. U vrijeme PSP-a još kako-tako, odabrali su memory stick kartice za pohranu podataka koje su bile paprenije od SD kartica, ali hej, veći profit za $ony, nije dovoljno što dobiju vrhnje od svake prodane igre, treba još musti. To im je polovično i prošlo jer je to još bilo vrijeme divljeg zapada sa memorijskim karticama, bilo je hrpa standarada pa ajde... Ali sa Vitom su si totalno pucali u nogu sa Vita Memory Cardom, preskup za kapacitet i koristi ih samo Vita. I naravno da ljudi baš nisu letjeli kao ludi to kupovati. Nintendu bi to lakše prošlo sa NDSi i 3DS-om jer su prodali daleko više primjeraka konzola pa bi i potencijalni broj kupaca bio veći. Ali nisu jer je pitanje koliko bi takvo zaključavanje na proprietary standard skresalo kupovinu. No $ony je pametniji... 


1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice