Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zamijen

poruka: 6
|
čitano: 2.538
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zamijen".
14 godina
offline
Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zamijen

iTunes mi je jedno od najlošijih Appleovih komada softvera. Muka mi je raditi s njime. Prva mi je asocijacija frustracija. Zato mi ni najmanje nije žao što su ga odlučiti zamijeniti. Neće mi nedostajati.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zam
BarbaVeli kaže...

iTunes mi je jedno od najlošijih Appleovih komada softvera. Muka mi je raditi s njime. Prva mi je asocijacija frustracija. Zato mi ni najmanje nije žao što su ga odlučiti zamijeniti. Neće mi nedostajati.

 

Što ljudi uopće rade s iTunesima?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zam
Bitanga kaže...
BarbaVeli kaže...

iTunes mi je jedno od najlošijih Appleovih komada softvera. Muka mi je raditi s njime. Prva mi je asocijacija frustracija. Zato mi ni najmanje nije žao što su ga odlučiti zamijeniti. Neće mi nedostajati.

 

Što ljudi uopće rade s iTunesima?

 
Stavljaju mp3-ce na iPhone 

Gale
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2024 17:15 (Legasus).
15 godina
offline
Re: Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zam
Koristin iTunes kad dobim novi iPhone: postavim svoju muziku za zvono telefona.
Onda deinstaliram iTunes.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zamijen

Ja ne znam što Apple izvodi u zadnje vrijeme, ali ovo nimalo ne liči na njih. Pomalo mi fali malo stari Apple. Trebali su kompletnu podršku za Windowse ukinuti tako da korisnici iPhone-a moraju kupiti Mac... 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple izdao aplikacije za Windowse koje će zam

Meni su pri zadnjem prelasku na novi iPhone bili automatski prebačeni čak i custom ringtonovi. Tako da možda više ne treba ni za to.

Failure is always an option...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice