Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

poruka: 9
|
čitano: 5.688
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa".
15 godina
offline
Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

Najzadnjiji windowsi koji će nam ikad trebati? (do sljedeće verzije za cca 1.5 godinu)

 

Zato zapjevajmo:

 

Sudoo mee

zato što windows volim

volim najviše

što sam upgrejdooo

što sam imaooo

Idi i radi nešto korisno!
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

Revolucionarno.

Know your world.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

Sve će biti dobro ako ga pustim nadogradnjama na kraju "pošteno ne zaseru" u doslovnom smislu, (znatno bolje bi bilo da se ta nadogradnja zvala windows 12). U protivnom ostaje nam mogućnost koju moramo izvesti sami , što MS dozvoljava u vlastitoj režiji i čak nudi alate (ali ne dozvoljava dijeljenje istog), a to je vlastita izrada Tiny 11 od iso slike sa MS stranice jer je onaj Tiny 11 koji se "besplatno dijeli" itekako kompromitiran i zato ga je bolje zaobići u širokom luku ..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa
već me dugo win10 maltretira da se želi nadohraditi na win11. neki dan to mu je i uspjelo, netko od ukućana ga je 'odobrio'. užas na što liči taj start menu. svo to dizajnersko isfuravanje toliko me odbija pa sam sva sreća našao način da vratim win10 gdje mi barem calssic shell radi kako spada.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa
Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
13 godina
offline
Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

Sinoć radio nešto u bolnici (kao IT) i trebam odraditi pripremu i upload nekog videa za neku studiju u medicinskom istraživanju nekog lijeka. Sjedam za laptop (Win 10)  i poruka u donjem desnom uglu instaliraj nadogradnje sada, odaberi vrijeme ili ne sada. Naravno kliknem ne sada i gle čuda ništa se ne desi. Pokrenem software koji mi treba i gle čuda laptop pokrene restart i instalaciju update-a, kontam nešto nisam dobro klikno. Nakon cca nekih 30-40 minuta završio gle čuda odjednom Win 11. Hajd kontam nema veze idemo dalje, pokreni software i učitam video i gle čuda ide čak 1 frame u 4 sekunde. Nakon učitavanja videa pustim replay i gle čuda neka greška i samo crna slika. Kontam nešto sam u postavkama zezno, idemo ponovo opet isto. Ne kontam šta se dešava, laptop se gotovo i ne koristi osim za potrebe studije a to je jedanput u 3 mjeseca. Idemo dalje, kontam šta radit i nakon nekog vremena i još nekoliko još beskorisnijih pitanja uspijem vratit na win 10, i gle čuda program, video i sve ostalo proradi iz prve. Znači iz njihove zajebancije Ja izgubi cca 2-3 sata vremena.

 

Da mi je kojim slučajem Bill, ili Satya bio pri ruci kako bi odglumili supermena sa četvrtog sprata zgrade bolnice. Ne kontam više toliko forsiranje nečega što Mi ne treba, i još gore prisilna instqalacija istog. OK, Win 11 ima možda par prednosti u odnosu na Win 10, ali meni se više čini da je 11 u odnosu na 10 ono što je Vista u odnosu na XP. Zar u Microsoftu nema više niko normalan da kaže da se ne može tako radit. Više mi je dosadilo mjenjat postavke nakon svakog update-a a vjerujem da nisam sam u tome.

LOL
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Re: Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa
memo_nn kaže...

Sinoć radio nešto u bolnici (kao IT) i trebam odraditi pripremu i upload nekog videa za neku studiju u medicinskom istraživanju nekog lijeka. Sjedam za laptop (Win 10)  i poruka u donjem desnom uglu instaliraj nadogradnje sada, odaberi vrijeme ili ne sada. Naravno kliknem ne sada i gle čuda ništa se ne desi. Pokrenem software koji mi treba i gle čuda laptop pokrene restart i instalaciju update-a, kontam nešto nisam dobro klikno. Nakon cca nekih 30-40 minuta završio gle čuda odjednom Win 11. Hajd kontam nema veze idemo dalje, pokreni software i učitam video i gle čuda ide čak 1 frame u 4 sekunde. Nakon učitavanja videa pustim replay i gle čuda neka greška i samo crna slika. Kontam nešto sam u postavkama zezno, idemo ponovo opet isto. Ne kontam šta se dešava, laptop se gotovo i ne koristi osim za potrebe studije a to je jedanput u 3 mjeseca. Idemo dalje, kontam šta radit i nakon nekog vremena i još nekoliko još beskorisnijih pitanja uspijem vratit na win 10, i gle čuda program, video i sve ostalo proradi iz prve. Znači iz njihove zajebancije Ja izgubi cca 2-3 sata vremena.

 

Da mi je kojim slučajem Bill, ili Satya bio pri ruci kako bi odglumili supermena sa četvrtog sprata zgrade bolnice. Ne kontam više toliko forsiranje nečega što Mi ne treba, i još gore prisilna instqalacija istog. OK, Win 11 ima možda par prednosti u odnosu na Win 10, ali meni se više čini da je 11 u odnosu na 10 ono što je Vista u odnosu na XP. Zar u Microsoftu nema više niko normalan da kaže da se ne može tako radit. Više mi je dosadilo mjenjat postavke nakon svakog update-a a vjerujem da nisam sam u tome.

 Nisi u krivu, ali MS je bio i ostao smecarska kompanija, koja je uvijek radila u polu-illegali. Razdoblje stabilnog OSa je vise anomalija nego pravilo.

16 godina
offline
Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa

hoču Win7!

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft otkrio naziv novog izdanja Windowsa
dalibor kaže...

hoču Win7!

 prvi i zadnji donekle upotrebljiv MS OS. 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice