Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

poruka: 15
|
čitano: 5.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo".
12 godina
protjeran
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

EU je SSSR na steroidima.

 
22 1 hvala 3
16 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

     vise od ovoga me samo nasmijao nedavno majstor na A1 s elektricnim twingom koji se puni na benzinskoj. Eno ga, stici ce na more do kraja tjedna. 

He who is brave is free.
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
Ali EU je bolje ideoloski usmjerena od ideoloskog SSSR-a, konkretno ima ideologiju koja je sposobnija za borbu protiv stvarnosti. 🙂
16 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Ajde da su rekli 2050, ali 2035 je prebrzo, samo 11 godina

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Zeleni guraju svoju agendu a na poso idu dizelašima. Naravno trebamo zaštititi ovaj planet al nemožeš gurati, shove it down the throat,  "zelenu" tehnologiju koja zahtjeva iznimno prljave načine dobivanja materijala koji će ti istu tu tehnologiju omogućiti. Da imali smo kroz povijest neke skokove u tehnologijama ali sprovesti ovu glupost globalnog transporta i prijevoza u 15ak godina mi se čini samo kao proizvod nerazumnih i ne dovoljno obrazovanih pojedinaca. Čim je ovo ludilo mogućih zabrana krenulo počeo sam štedit pare za najvećeg ICE zagađivača kojeg će biti moguće kupiti u trenutku zabrane a tad ću već bit pred mirovinom pa ću taman zagađivat manje autom već što ću nuždu obavljat. Sad imam malog strujića za grad i to mi je jedna od boljih investicija ikad ali pošto mi zbog posla treba auto s kojim mogu preć i po 1600km unutar 24h veliki strujići su mi za sada samo bacanje para i vremena.

 

Balans jebiga, dajte balans a ne dovođenje pred gotov čin.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
13 1 hvala 1
15 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Zavališ se u fotelju i čekaš odluke centralnog komiteta koji zna šta je najbolje za tebe, ako to nije demokracija ne znam šta je

 
18 1 hvala 0
16 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Nek samo pitaju AI. 

 

AI? Oj AI tko je najpametniji na svijetu?

 

Zna se.

 

EU birokrati. 

 

 

 

  

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Ali su zato skuzili kako ce loziti nuklearne elektrane na cumur

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Deca, ovaj članak se čita kao: Nazvao me direktor VW/BMW-a i rekao da je zakon glup, da će morati otpustiti ljude. a baš idu izbori, kaj da delam kaj da delam...

 

A matematika je otpočetka bila, boli nas ona stvar za EV, pristali smo na zakon ako nam namire razliku od 10-tak hiljada eura a malo smo morali biti i tiho jer su nas sve ulovili u varanju na eko testovima. Sad su ispala dva problema - nepošteni kinezi ipak znaju proivesti EV koji je bolji od VW-ovog, a košta 30% manje, a drugi je - nema para, recesija je jer smo odjebali ruski plin da bi uživali u molekulama slobode iz amerike.

 

I sad će biti zabrana kinezima, rast cijena ili recikliranje motora i tehnologije iz 1998.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2024 8:08 (Feudalac).
Moj PC  
6 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
Azr43l kaže...

Zeleni guraju svoju agendu a na poso idu dizelašima. Naravno trebamo zaštititi ovaj planet al nemožeš gurati, shove it down the throat,  "zelenu" tehnologiju koja zahtjeva iznimno prljave načine dobivanja materijala koji će ti istu tu tehnologiju omogućiti. Da imali smo kroz povijest neke skokove u tehnologijama ali sprovesti ovu glupost globalnog transporta i prijevoza u 15ak godina mi se čini samo kao proizvod nerazumnih i ne dovoljno obrazovanih pojedinaca. Čim je ovo ludilo mogućih zabrana krenulo počeo sam štedit pare za najvećeg ICE zagađivača kojeg će biti moguće kupiti u trenutku zabrane a tad ću već bit pred mirovinom pa ću taman zagađivat manje autom već što ću nuždu obavljat. Sad imam malog strujića za grad i to mi je jedna od boljih investicija ikad ali pošto mi zbog posla treba auto s kojim mogu preć i po 1600km unutar 24h veliki strujići su mi za sada samo bacanje para i vremena.

 

Balans jebiga, dajte balans a ne dovođenje pred gotov čin.

Svaka tehnologija je štetna. Vađenje i paljenje nafte je još štetnije. Bitno je naći ono što je manje štetno.

Imaš istu postavu kao i ja - ICE za duže relacije i mali gradski EV. Za zujat unutar 100km stvarno nema boljeg.

15 godina
offline
Europska unija i dalje nije sigurna oko zabrane vo

Očekujte uskoro i odluke poput zabrane registracije vozila na dizel benzin starija od 10-15 goidna ili nešto slično.

Ja mislim da če oni odgodit tu odluku do 2035 god.

Moglo bi bit puno gore sranje nego sada primjerice sa farmerima u Francuskoj.

Jer, stari moj..ako ja moram putovat na posao a nemogu si priuštit EV..računaj da bu velikih nereda ili rata.

Europa ima više od 700 miljuna ljudi, računaj da je večina "siromašna" sa niskim primanjima. Neki ih se digne više od pola i imaš rat.

Tak da mislim da im je odluka da do 2035 se rješe "fosilaca" na tankom ledu.

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
danko99 kaže...

Očekujte uskoro i odluke poput zabrane registracije vozila na dizel benzin starija od 10-15 goidna ili nešto slično.

 

 

Pa to bi bila i bolja odluka nego prestanak prodaje ICEa

16 godina
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
danko99 kaže...

Očekujte uskoro i odluke poput zabrane registracije vozila na dizel benzin starija od 10-15 goidna ili nešto slično.

Ja mislim da če oni odgodit tu odluku do 2035 god.

Moglo bi bit puno gore sranje nego sada primjerice sa farmerima u Francuskoj.

Jer, stari moj..ako ja moram putovat na posao a nemogu si priuštit EV..računaj da bu velikih nereda ili rata.

Europa ima više od 700 miljuna ljudi, računaj da je večina "siromašna" sa niskim primanjima. Neki ih se digne više od pola i imaš rat.

Tak da mislim da im je odluka da do 2035 se rješe "fosilaca" na tankom ledu.

Zabrana registracije kod nas prvih nece proci apsolutno nikada. Drzava ubire previse para na gorivu za te doslovno stare kante, mrtvacke sanduke na 4 kotaca, koje ljudi voze okolo. Njima je u interesu da ih ima sto vise a ne sto manje. Zato je uvoz na krntiju staru 15god prakticki besplatan umjesto da s eko davanjima kosta vise od istog takvog novog auta.

He who is brave is free.
8 godina
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
Dwyane Wade kaže...
danko99 kaže...

Očekujte uskoro i odluke poput zabrane registracije vozila na dizel benzin starija od 10-15 goidna ili nešto slično.

Ja mislim da če oni odgodit tu odluku do 2035 god.

Moglo bi bit puno gore sranje nego sada primjerice sa farmerima u Francuskoj.

Jer, stari moj..ako ja moram putovat na posao a nemogu si priuštit EV..računaj da bu velikih nereda ili rata.

Europa ima više od 700 miljuna ljudi, računaj da je večina "siromašna" sa niskim primanjima. Neki ih se digne više od pola i imaš rat.

Tak da mislim da im je odluka da do 2035 se rješe "fosilaca" na tankom ledu.

Zabrana registracije kod nas prvih nece proci apsolutno nikada. Drzava ubire previse para na gorivu za te doslovno stare kante, mrtvacke sanduke na 4 kotaca, koje ljudi voze okolo. Njima je u interesu da ih ima sto vise a ne sto manje. Zato je uvoz na krntiju staru 15god prakticki besplatan umjesto da s eko davanjima kosta vise od istog takvog novog auta.

 Oprosti što ulijećem sa strane; ali otprilike 2000-e godine, ovisno o modelu, se dogodio kvantni skok u sigurnosti, pasivnoj, automobila. Sve od tada naovamo je manje više odlično.

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Europska unija i dalje nije sigurna oko zabran
Dwyane Wade kaže...
danko99 kaže...

Očekujte uskoro i odluke poput zabrane registracije vozila na dizel benzin starija od 10-15 goidna ili nešto slično.

Ja mislim da če oni odgodit tu odluku do 2035 god.

Moglo bi bit puno gore sranje nego sada primjerice sa farmerima u Francuskoj.

Jer, stari moj..ako ja moram putovat na posao a nemogu si priuštit EV..računaj da bu velikih nereda ili rata.

Europa ima više od 700 miljuna ljudi, računaj da je večina "siromašna" sa niskim primanjima. Neki ih se digne više od pola i imaš rat.

Tak da mislim da im je odluka da do 2035 se rješe "fosilaca" na tankom ledu.

Zabrana registracije kod nas prvih nece proci apsolutno nikada. Drzava ubire previse para na gorivu za te doslovno stare kante, mrtvacke sanduke na 4 kotaca, koje ljudi voze okolo. Njima je u interesu da ih ima sto vise a ne sto manje. Zato je uvoz na krntiju staru 15god prakticki besplatan umjesto da s eko davanjima kosta vise od istog takvog novog auta.

 Ne znam kakve si ti to aute vidio ali 15 godina star auto (2009?!) je daleko od mrtvackih kola koje povracaju smog. Moja bivša honda civic 1.8 vtec AT iz 2007 radi ko singerica i dan danas, benzina trosi oko 6 litara, 215.000km - tek je na pola. Japanac. Servis 70€. Ne znam sta bi trebala vise. Tu u svakom selu ima 5 takvih hondi (sedan verzija) i ljudi ih najnormalnije voze.

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice