Kako skratiti pjesmu?

poruka: 21
|
čitano: 22.108
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?
pitanje

za izrezati djelove koji mi netrebaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

Audacity, lagano je, snaci ces se u tome.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?

A kak iz pjesme za tekstom izvaditi da samo ostane mjuza?

AC Milan
15 godina
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
emerik kaže...

A kak iz pjesme za tekstom izvaditi da samo ostane mjuza?

 Mozda ti ovo pomogne!
xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

treba ti nekakav rudimentarni wave editor. Ja osobno za takve stvari koristiom Nero wave editor.No princip ti je svuda isti,uglavnom.U nero wave editoru odabereš sekciju koju želiš izbaciti držeći lijevo uho miša, potom klikneš na edit i odabereš naredbu cut.Na taj način si izbacio odabranu sekciju fajla, zatim odabereš File pa Save as i onda odabereš format mp3 ili koji ti već paše.I to je to.

 

Naravno ako želiš sejvati samo sekciju koju si odabrao, onda umjesto cut odaberi naredbu crop, i onda će ti ostati ono što si odabrao, a ostalo biti izbrisano.I to je to.Kažem većina jednostavnih editora funkcionira na principu, odaberi,izreži,sejvaj.

 

 

"Autor ", u postu nenamjerno iznešenih, neistinitih tvrdnji sa svrhom zavaravanja trećih osoba, u potpunosti se odriče svake odgovornosti za navedene tvrdnje.Kome nije pravo, može se žaliti na www.up
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
emerik kaže...

A kak iz pjesme za tekstom izvaditi da samo ostane mjuza?

  To moze Nero Wave Editor (predpostavljam da ga imas), ali ekstraktirana mjuza bude strasno lose kvalitete i jos se cuje sustanje od vokala, tako da od toga u 99% slucajeva nema koristi. Radije se malo potrudi pa na Internetu nadji matricu.
edit: Baotica, preduhitrio me u sec.Namigiva 
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 20:44 (Pudge).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
emerik kaže...

A kak iz pjesme za tekstom izvaditi da samo ostane mjuza?

 na kvalitetan način, nikako.Da bi izbacio vokal ili neki drugi instrument treba ti nemiksani studijski materijal, znači svaki kanal posebno, a to slabo nećeš moć nabaviti nikada.Ili u najbolju ruku platiti, a i to teško.
"Autor ", u postu nenamjerno iznešenih, neistinitih tvrdnji sa svrhom zavaravanja trećih osoba, u potpunosti se odriče svake odgovornosti za navedene tvrdnje.Kome nije pravo, može se žaliti na www.up
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
robinho94 kaže...

za izrezati djelove koji mi netrebaju

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?

Nemam toga,ali hvala vam na prijedlozima!

AC Milan
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
emerik kaže...

Nemam toga,ali hvala vam na prijedlozima!

  Vjerojatno onda imas samo Nero Essentials, jer je Wave Editor u Nero paketu od verzije 6.0. Uglavnom, bolje je da to ne radis, kako sam ti ranije napisao. Takav file (posebno ako je komprimiran u .mp3) je neupotrebljiv. U iznimnim okolnostima file bi se mogao koristiti ako nije komprimiran (u .wav - audio CD formatu).
15 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

jel itko zna kako skratiti video u windows movie makeru ili u bilo kojem drugom programu? tnx

 

sry na OFF-topicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

Zabiljezis dio koji ne zelis > Edit > Remove

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
Pudge kaže...

Zabiljezis dio koji ne zelis > Edit > Remove

 kako ga zabiljeziti?
evo konkretnije sta mi treba: znaci, stavio sam neke slike na Movie Maker, i stavio sam da se listaju i ubacio pjesmu, kad se slike izlistaju (to traje oko 6 minuta) i dalje svira pjesma (koja je duga 7 i nešto minuta) i sad me zanima kako izbrisati taj dio pjesme...
15 godina
offline
Kako skratiti pjesmu?

Pa mores u movie markeru, samo oznaci kraj/pocetak pjesme, da se pojavi kao neka strelica ili slicno, i samo povlačiš u stranu, npr, ako ces kraj onda povlačiš prema početku

Vrlo lako je!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

Da,tako je.Uhvatis kraj pjesme i vuces lijevo.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
markoal kaže...

Pa mores u movie markeru, samo oznaci kraj/pocetak pjesme, da se pojavi kao neka strelica ili slicno, i samo povlačiš u stranu, npr, ako ces kraj onda povlačiš prema početku

Vrlo lako je!

 jel mi mozes na ovoj slici pokazat di je taj gumb s kojim rezem/brisem pjesmu plz...ps: sliku sam skinuo s neta...ps(2.): OS mi je Windows XP Home Edition  
EDIT: skuzio sam...hvala!!!!!!
Windows Movie Maker (XP) Windows Movie Maker (XP)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 22:46 (Fićo_CoD 5).
15 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?

a gledajte sad...sad kad mi zavrsi i pjesma i video...video jos traje ali je sve crno..."pravi" video traje oko5 minuta, kad prodje 5 minuta, sve bude crno jedno 2 minute...kako izbrisati tu crninu?

 

EVO SLIKA:

 

 

VIDEO VIDEO
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 23:06 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
autorov komentar
Pudge kaže...

Audacity, lagano je, snaci ces se u tome.

 kak da onda skraćenupjesmu spremim kao mp3?
15 godina
offline
Kako skratiti pjesmu?

odeš na export as mp3 -malo istražuj pa tek onda pitaj, nije vrag da nemreš to naći

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skratiti pjesmu?
Stimulans kaže...

odeš na export as mp3 -malo istražuj pa tek onda pitaj, nije vrag da nemreš to naći

  heheh, upravo tako, Audacity je lak za te "obicne" stvari, cak ima i verzija na hrvatskom.
14 godina
neaktivan
offline
Kako skratiti pjesmu?
autorov komentar

hvala na savjetima. uspio sam riješit problem prek aducaty-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice