Polovni automobil - kompaktna klasa

poruka: 7
|
čitano: 894
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Ajmo narode, malo da čujem mišljenje više ljudi. Koji je po vama ponajbolji kompkat kad se gleda rabljeni ? Uzmite u obzir recimo 3 - 4 godine starosti da je, ispod 100 000km, to je cijenom negdje oko 12k - 13k eura. Ali na stranu sada i cijena, koji kompakt od dostupnih kod nas starosti oko 3 godine bi bio generalno najbolja kupnja. Dakle, ako uzmemo u obzir da su svi iste cijene i stanja/kilometara te motorizacije. Ne računam premium kompakte. Dodam malu anketu najboljih kandidata, tko ima drugog, neka spomene u komentarima. Pitanje je, koji je najbolji izbor generalno ? Iskustva iz prve ruke su poželjnja u komentarima.

8 Vokswagen Golf 7
7 Ford Focus
5 Renault Megane 4
0 Peugeot 308
6 Kia Ceed
2 Hyundai i30
1 Seat Leon
0 Škoda Octavia
5 Mazda 3
8 godina
8 godina
Re: Polovni automobil - kompaktna klasa

Očekivano vode Golf i Focus . Golf je zaokruženiji paket, ali Focus je povoljniji a nije da je loš. Hm, zanimljivo .

4 godine

da ne otvaram novu temu, iskustva sa Reno Clio 2013./2016, 1,5 dci, 90% bude gradska voznja, supruga i 2 djece, ja rijetko vozim, imam svoj auto... cijena sa ok opremom oko 6500 eur, predjenih 130 000 km, odrzavan redovito, uvoz Francia..zanima me udobnost, prostranost, gepek...imali smo renoa modusa, sjajno iskustvo imamo...hvala

8 godina

Pa samo za grad i nije loš Clio, ali meni taj auto izgleda preloše i preplastično. A za ženu i dvoje djece mora bit dobar što se tiče prostranosti, za odrasle i ne baš. A gepek nije velik baš. Plus ti je tu što ima štedljiv i dobar motor i što ne bi trebao bit skup za održavat.

6 godina
itomic009 kaže...

Pa samo za grad i nije loš Clio, ali meni taj auto izgleda preloše i preplastično. A za ženu i dvoje djece mora bit dobar što se tiče prostranosti, za odrasle i ne baš. A gepek nije velik baš. Plus ti je tu što ima štedljiv i dobar motor i što ne bi trebao bit skup za održavat.

Nije da samo izgleda plasticno nego je (barem prednji dio), bio kod kume na zamjeni guma i bio udaren clio (2017 godina), znaci prednji dio cista plastika posto se sve vidi po samom udarcu (clio sav rastelan, a focusu se zeznuo branik i hauba je dobila trunku "lufta").

Sto se tice stedljivosti, dobar je ali sto se tice sigurnosti katastrofa...

8 godina

Slažem se, meni isto Clio iznutra, izrada i materijali, djeluju katastrofa. Moj Focus MKII iz 2008. je kvalitenije složen nego 10 godina mlađi Clio. Jedino što je dobro je taj dobar Reanultov dizel.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice