Komentari na utakmicu

poruka: 34
|
čitano: 5.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Komentari na utakmicu

Jeste vidli ovog nizozemskog suca Petera Pinka kak je sudil.To je budala.Poklanjal je sve lopte za austrijance samo što još nije za njih zabio i gol.To je stvarno jadno. Viče

Iron Maiden
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Katastrofa!Viče  Njemu se treba sudit!

bobo desmra
16 godina
offline
Komentari na utakmicu

To je opča katastrofa za UEFU.Taj sudac samo što nije obukao crveni dres i krenuo zabijat za austriju.Naši bi se trebali žalit.

Iron Maiden
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu

LOL kak je Hamilton izbacio i Kimija i sebe iz utrke. ;)

15 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

NEKA PATI KOGA SMETA!!!!!!!!

Ko ga sljivi!! Sam nek nam dodje na more :) pa bi mu moglo biti veselo!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu

??????????????? al si ga fulao.....

16 godina
offline
Komentari na utakmicu

Haha!Ovo ti je dobro s morem. xD

Iron Maiden
16 godina
protjeran
offline
Komentari na utakmicu

Ma taj sudac nema pojma!!

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

E ljudovi jeste li čuli kak su rekli na vijestima da je u Beču, jedan lik (sam) došao među hrvatske navijače...i veli novinar: Nije se baš dobro proveo....Smijeh (ostali dio je ostavio nama na maštuSmijeh)

bobo desmra
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2008 20:28 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Ak ste gledali kak treba, u oči vam je moral upasti BUDAN. Ovo kaj je pokazal zove se izdaja. Friški ulazi u igru, protivnički igrač kraj njega 5m i on stoji. Dolazi Olić s druge strane i s pretrčanih 10km do toga i oduzima mu loptu. Budane žalosno.

 

MRZIM CENZURU!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu

Tocno, ma tesko mi je bilo sto rec sad o tom covjeku a da ne postanem bezobrazan!!

16 godina
offline
Komentari na utakmicu

Čuj.

Budan je samo popunjaval reprezentaciju da ne budemo bez jednog viška.Istina bio je ljen za bježanje, bar če Bilić znati da nikakve koristi od njega.Je ko skužil da sem ovo raspravu stavil pod krivu grupu.

Iron Maiden
16 godina
offline
Komentari na utakmicu

3 boda smo uzeli ali ukupan dojam loš.... po lijevom boku su nas stalno probijali, bili smo bezidejni... a Budan....catastrofa, kao da je pretrčao 20km dok se zagrijavao pa nije mogao u tekmi trčati Smijeh

16 godina
offline
Komentari na utakmicu

Pranjić nije dobro čuvao bokove pa su na bokovima ostajali sami igrači.Pletikosa je isto bio dobar.

Iron Maiden
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu

Iako smo pobijedili nismo dobro igrali.

zasto?Pa zato što nam pranjić nije dobro čuvao bokove,čorluka je fulao udariti loptu glavom nekoliko puta,petrić uopće ne valja jer nezna iskoristit loptu(ne znam koji mu je bio danas) Olić i Modrić svake pohvale!Ne piše nam se dobro ako ovako nastavimo jer smo pobijedili jadnu Austriju sa samo 1:0 samo zato štooni neznaju igrat.Ali netko kao NJemačka ili Poljska koji ipak znaju nešto o nogometu mogli bi nas lagodno porazit.

Samo da nam je Eduardo,bilo bi golova i golova.

nije sramota pasti,sramota je ne dići se.
16 godina
offline
RE: Komentari na utakmicu

Ma sudac je pederčina

Trebalo je bit još 2penala

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Ne znam..   onak malo dosadnjikava tekma. Sve je bilo riješeno u prvih 4 minute.

Sudac mi je digo živac i to je to.

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Dobili smo, ali sa onakvom igrom teško ćemo dale od skupine, sudac je loše sudio, ali opet onako loše igrati...

16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

dosta o sucu loše je sudio vjerojatno samo u ovu tekmu. Sad pričajmo o našim igračima u 2.poluvremenu. Vrlo loša igra,austrijanci su dominirali.

16 godina
offline
RE: Komentari na utakmicu
Hacker002 kaže...

Ma sudac je pederčina

Trebalo je bit još 2penala

 Možda, ali i u prvom poluvremenu za njih. Kada se Čorluka ko neki peder zaljepio za austrijanca objeručke, čisti faul. A i onaj ćelavac što ne zna smiriti loptu pa opaliti. Sada kad gledam Nijemce i nas vidi se OGROMNA razlika u igri, tj. puno su uigraniji i brži i precizniji od naših... Možda uspijemo pored poljaka proći premda sumnjam...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

U boj, u boj za narod svoj!!!!!!!!!! Suca bi ja malo prodrmal, mada je policajac, a UEFI bi se trebali žaliti definitivno za takvo suđenje. Kad je ovaj vukao Olića i kad je trebao dobiti drugi žuti karton ja sam pukel... Mi Hrvati!!!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Mislim da je najveće greška sudca što nije dao drugi žuti 4-vorki, poslje bi možda drugačija igra bila, a možda bi se naši blamirali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2008 21:34 (lebo1).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu
lebo1 kaže...

Dobili smo, ali sa onakvom igrom teško ćemo dale od skupine, sudac je loše sudio, ali opet onako loše igrati...

 
Bolje reći, s ovakvom igrom Njemačke i Poljske iz prvog poluvremena nemamo šanse.
Dobro, činjenica je da smo najači protiv najačih!
MRZIM CENZURU!!!
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Srna i Olic - OK ...ostali slabo...

Pocetak prvog poluvremena -OK... ostalo slabo

 

Tesko cemo ovako sa Njemcima i Poljacima :(

E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Sudac je kriv, ali ne za sve. Naši su igrali komatozno da nije bilo Olića neznam šta bi bilo jeste vidjeli onog BUdana poslije kada je uso umjesto da pomaze stoji tamo ko drvena Marija.

Kevin Mitnick RULZZZZ
16 godina
offline
RE: Komentari na utakmicu

Pletikosa - vrlo dobar odradio posao, bez prigovora

Pranjić - vidi se da je bolji kao vezni, pogotovo kada mu u obrani "pomaže" Kranjčar

R.Kovač - odličan, pravovremen, rezolutan i siguran

Šimunić - isto kao Robert

Čorluka - neprepoznatljiv, najlošija utakmica za reprezentaciju

Kranjčar - nevidljiv,izgubljen i loš u obrani

N.Kovač - vrlo dobar, koristan, borben

Modrić - zadovoljio, može on i bolje

Srna - isto kao i modrić

Olić - najbolji, koristan, borben

Petrić - djelovao umoran

 

Budan - bezobrazan, treba ga poslat na godisnji

Vukojević - treba ga vise stavljati da igra

Knežević - zadovoljio

 

Mislim da u ostalim utakmicama treba Šimunića vratiti na lijevi bok, a na krilo kranjčara ili pranjića, jer jao nama ako budu potonja dvojica branila lijevi bok protiv Njemačke

 

Isto tako mislim da je Mandžukić morao biti na Euru jer je izmislio nogomet za Budana i Klasnića, ako ništa momak se bori isto kao i Olić

 

 

16 godina
offline
RE: Komentari na utakmicu
Crohr kaže...

Ak ste gledali kak treba, u oči vam je moral upasti BUDAN. Ovo kaj je pokazal zove se izdaja. Friški ulazi u igru, protivnički igrač kraj njega 5m i on stoji. Dolazi Olić s druge strane i s pretrčanih 10km do toga i oduzima mu loptu. Budane žalosno.

 

 Slažem se, najgori igrač utakmice po mom. Bolje bi bilo da je umjesto Petrića ušao Rakitić. On bi se bolje snašao, a i mlad je te željan igre i dokazivanja
16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Ono šta je Budan pokaza, to je stvarno sramotno. A ka bia je uveden da zadrži balun. Al mora mu se popustit (ali samo malo) posto je on cili u raspadu, jedva da hoda. Sta se tice Njemaca, oni su izgledali dobro u prvom poluvremenu radi ludih Poljaka koji su stajali nakaradno visoko. Drugo poluvrijeme je to vec bila druga prica. Prognoziram X.

16 godina
neaktivan
offline
Komentari na utakmicu

Sudac je bio takav kakav je, al ipak nam je penal dosudio. Inače Sudac se zove Pieter Vink a ne Pink.

 

Sudac nije nikakvo opravdanje za našu jučerašnju igru! Obrana s propustima, neučinkovit napad (Olić je bio jedini na razini), Budana više ne bi trebao stavljati u tim, taj čovjek očekuje samo lopte na 2 metra od gola... Ne znam zašto nije uveo Rakitića u igru (bolje višak vezni nego Budan)...

 

No dobro, kako tako smo prošli Austriju, možda smo bili onako loši zato što se čuvala prednost od 1:0, ali to neće paliti dalje na Euru.

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari na utakmicu
Pero kaže...

Jeste vidli ovog nizozemskog suca Petera Pinka kak je sudil.To je budala.Poklanjal je sve lopte za austrijance samo što još nije za njih zabio i gol.To je stvarno jadno. Viče

 vi da ste se ikad bavili nekim sportom (ozbiljnije) znali bi da sudac uvijek sudi za domacina i to je tak bilo i tak ce bit! ako je netko kriv za losu igru to su (pojednin) nas igraci (npr. budan koji se sece po igralistu ili corluka koji ne mozed dodat jednu normalnu loptu), sad je dosla na naplatu nasa bahatost i sad se visdi da nasa repka bez eduarda nebi prosla kvalifikacije! a najlakse je rec da je sudac kriv!
***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice