Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

poruka: 7
|
čitano: 12.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

Pozdrav forumasi imam jedno pitanje sto se tice serva imam auto BMW 318i 1985. godina 77kW (105ks) 1766cm3 kockica i zanima me koliko kosta ugradnja servo volana u taj model trazim malo po internetu ali nigdje nemogu naci ?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko ugradnje serva za volan ?
cro_denis kaže...

koliko kosta ugradnja servo volana u taj model

Ako je uopće moguće, vjerojatno više nego što automobil vrijedi.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

Zar ti se to uopće isplati ugrađivat u taj auto- bolje ušparaš nesto para i kupis auto SA servom ;)

Sto se tice kockice - dobar autić "za po ravnom", pazi se u zavojima.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

Moguce je to znam samo me zanima koliko kosta jer ruke mi otpadnu kod parkiranja imam filing kao da vozim traktor ne BMW :) ,a taj auto je ocuvan generalka je napravljena na njemu,unutrnji dio skroz uređen ,felge nove kupljenje itd itd tako da volio bi izdvojiti ali interesira me koliko kosta i da mi se pojasni malo procedura kako sto treba oko ugradnje ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko ugradnje serva za volan ?
Sonny kaže...

Zar ti se to uopće isplati ugrađivat u taj auto- bolje ušparaš nesto para i kupis auto SA servom ;)

Sto se tice kockice - dobar autić "za po ravnom", pazi se u zavojima.

Ah sad dali se isplati veliki sam ljubitelj BMW pogotovo kockice i nebi nista kupovao jer auto je prakticki kao nov ,znam kad sam derao buraza sa njegovom alficom 1.9tdi na autoputu i vidio je da auto ce jos gurati dosta godina samo redovni servis i nema problema.Doduse ima zadnji pogodn i zna proklizati ali ako znas voziti onda nema  problema ,doduse jos je veci gust sa zadnjim pogonom .

16 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

Mislim da je bolje da svoje pitanje postaviš na www.bmwautoklub.hr.

 

Za dijelove pogledaj pod Ponuda/Potražnja.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko ugradnje serva za volan ?

Hvala ali kod prvog linka registrirao sam se vec i procitao kako koristiti forum ali nesto ih zaje... ,tako da nemogu pisati ni citati .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice