Bug 220

poruka: 67
|
čitano: 13.628
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bug 220

Btw. naslovnica vam je zakon.. Sa svakog kioska Bug blješti..ne možeš da ga ne primjetiš, pogotovo kad je sunčano..=)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 220
ivanoile kaže...
Hacker-ri kaže...

ima li jos netko slicnih problema?

 

A1 direkt Rijeka

"BUG bez problema stane u sanducic"

Meni je Bug dosao sav izderan,mislim da je to bilo prosli mjesec.Stao je u sanducic,ali kada sam ga izvadio sve je poispadalo iz sive vrecice.

Lokacija: Rijeka

meni je teta barem 5 puta spomenula da je BUG sigurno dosao pa ga je netko uzeo, a onda u roku 3 dana dodu 2 jedan upakiran original, drugi bijeloj kuverti...

HP kad ga nije mogao gurnut ga je pustio na sanducicu...

(mi radimo po noci, zamislite kad bi mi svaki casopis tako dostavljali na ruke) bio je odgovor gospode kad sam spomenuo da ja (tj bug) placa uslugu da BUG stigne do mene, a ne do mog susjeda lopova...

 

Jbga A1 je todoriceva firma i preuzima sve poslove HPa- od placanja racuna pa do dostave...

uskoro ce barba u crno zelenoj tuti nositi i kazne od suda

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
Bug 220

Eeeee blago vama....koliko ću ja čekati na ovaj Bug....Srbija u svemu zadnja{#} voleo bih da se to promeni i da imamo direktu distribuciju, nema veze što će biti skuplje, za tako kvalitetan časopis vredi izdvojiti više...

bojan
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 220
Hacker-ri kaže...
ivanoile kaže...
Hacker-ri kaže...

ima li jos netko slicnih problema?

 

A1 direkt Rijeka

"BUG bez problema stane u sanducic"

Meni je Bug dosao sav izderan,mislim da je to bilo prosli mjesec.Stao je u sanducic,ali kada sam ga izvadio sve je poispadalo iz sive vrecice.

Lokacija: Rijeka

meni je teta barem 5 puta spomenula da je BUG sigurno dosao pa ga je netko uzeo, a onda u roku 3 dana dodu 2 jedan upakiran original, drugi bijeloj kuverti...

HP kad ga nije mogao gurnut ga je pustio na sanducicu...

(mi radimo po noci, zamislite kad bi mi svaki casopis tako dostavljali na ruke) bio je odgovor gospode kad sam spomenuo da ja (tj bug) placa uslugu da BUG stigne do mene, a ne do mog susjeda lopova...

 

Jbga A1 je todoriceva firma i preuzima sve poslove HPa- od placanja racuna pa do dostave...

uskoro ce barba u crno zelenoj tuti nositi i kazne od suda

 

Molim sve koji imaju problema sa dostavom da nam se jave mailom na pretplata@bug.hr ili na tel. 01/3821 555.

Na taj nacin cemo moci upozoriti dostavu konkretno na Vas slucaj i rijesiti problem.

 

 

Lp

Nikolina Subasic

Bug d.o.o.

14 godina
offline
Bug 220

kad ovi bug časopisi inace izlaze i kad ce neki novi broj

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 220
maxy0 kaže...

kad ovi bug časopisi inace izlaze i kad ce neki novi broj

Pa mozes ih ocekivati na svim kioscima pocetkom mjeseca, a inace budu i dva-tri dana prije.

 

Govorim za Hrvatsku...

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
16 godina
neaktivan
offline
Bug 220

danas odem u links po ssd 240GB mushkin (pobjednik 220. broja SSD TESTA) kad ono...

 

ODLICAN SSD :D koji je u BUGu deklariran kao 3.299 kuna...

 

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice