Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.509.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Anđeo bez falinge kaže...
levca5 kaže...

 Auuu, koja demagogija, mozes imati i 10gb rama, sve ti dzaba ako je source, tj strim 4k los i nece ga gurati nijedan boks, pozz

 dobro, to smo već ranije apsolvirali. Bolje nauči kvotati.

 Pa mozda neznam "kvotati", ali nema boks kojeg nisam imao, barem za sada, pa te molim da ne siris ovde neke dezinformacije i zbunjujes ljude, pozz

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
levca5 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
levca5 kaže...

 Auuu, koja demagogija, mozes imati i 10gb rama, sve ti dzaba ako je source, tj strim 4k los i nece ga gurati nijedan boks, pozz

 dobro, to smo već ranije apsolvirali. Bolje nauči kvotati.

 Pa mozda neznam "kvotati", ali nema boks kojeg nisam imao, barem za sada, pa te molim da ne siris ovde neke dezinformacije i zbunjujes ljude, pozz

 Anđeo bez falinge je tražio savjete prije par mjeseci, a sad je glavni savjetnik u svezi android boxa.

Na starom MK809IV (Rockchip 3128 mali-400 kitkat 4.4.2 1gb ddr3) vrti sve što postoji trenutno u svim rezolcijama.

Ima nešto i u optimalnom softwareu u boxu te u samom izvoru materijala.

6 godina
protjeran
offline
Android TV Box, molim preporuku

Tako se u životu napreduje.

Prvo malo znaš, onda listaš, učiš i naučiš...

Vi ste ostali na znanju od prije 2 godine a tehnologija napreduje.

Tko vam je kriv....

 

Osmojezgreni amlogic s 3 GB RAMA sve melje i nema nikakvih opravdanja "loš izvor" i sl.

Ti bi sad htio utopiti taj drlog s Rockchipom na Bug forumu kao oni manijaci s Njuškala, koji traže po 700 kn za to smeće.

 

Ja prodam desetak komada mjesečno amlogic 912 3 GB DDR po 550 kn komad i svi zadovoljni. Budem "dobar" 170 kn po komadu.

Kao što sam napisao iz prve ruke od ljudi čujem da štekaju slabiji uređaji, i poslije kada dobiju moje uređaje više im ništa ne zapinje, pa vi sad trkeljajte o "lošem izvoru".

 

Sretno.

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 0:45 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ajde de, meni strim u 4k recimo sa Supra boksa ili Wolpack-a ili Realmoviesa, ako radi ok, radi i na v88-ci sa rk cipom, i na Minixu koji je kao vrhunski, a radi i na ultimat gt1, bee linku sa 3gb i 32 interne, a ako strim ne radi ok, onda na svim ovim boksovima ne radi. Malo mozda ali vrlo malo poboljsanje ima na gt1, mada beelink nema podrsku u Krypton varijanti za dts audio pa ih i izbegavam. Vidi, prodajem boksove duze vreme, bukvalno ih sve imam, sve je to isto s..nje, a za gledanje iptv-a mi se najbolje pokazao Powerbox 9000 ott, sa rockchip procesorom, jeftin u Kini, 4.4 android, ali preko 850 komada prosle godine otislo za 3 meseca i samo 24 reklamacije zbog neusaglasenosti sa nekim od LG televizora(ne na svim), dok kod ostalih marki nije bilo problema. Izuzetno brz prolazak kroz meni, daljinski ekstra odradjivao posao, a kodi ZDMC cepa ko lud na njemu. Moj Minix i Ultimat gt1, ne mogu mu prici sto se tice gledanja IPTV-a, a za Kodi su bolji ali ne bas toliko. Inace od ovih sa 3gb imam i TP95 Zplus Sunvell onaj heksagonjalni sto svetli kao light show i evo mucim se dve nedelje da mu nadjem verziju Kodija koja ne trza prilikom brzih pokreta. Jedino verzija 18 se pokazala kao najbolja sto se tice trzanja, ali je to jos uvek nedovrsena varijanta kodija. Kod ovih sa rockchipom, nema trzanja u kodiju, a nema ni na ultimate i na Minixu. Na Minixu nema trzanja u varijantama SPMC i Kodi Jarvis 16.1 i to vazi samo kada pustam uhd hdr snimke sa telefona, a u Krypton varijanti slika trza na Minixu, kao i na nesto salbijoj verziji Beelinka sa 2/32.Jedino sto na slabijim varijantama ne radi open i libreelec, ali to je vec druga prica, pozz

6 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Highly Recommended to use, Terrarium TV - Free 1080p HD Movies and TV Shows Android App.

 

  1. Terrarium TV APK
  2. Terrarium TV for PC
  3. Terrarium TV for Kodi
  4. Terrarium TV on FireStick

 

Another alternative for 4k movies & tv shows, Mobdro— All the web's free video streams on your Android device.

If you are looking for north american movies & tv shows than you can go with, USTVnow: TV Guide - North American TV Shows, Movie and Series.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sta je trenutno bestbuy iskljucivo za IPTV ? kakva su iskustva s MX Plus vidim da je na gearbestu za 20sati 5komada po cijeni 17€ po komadu ,pa  bi mozda to uzeo?

Nemam potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 16:20 (askip).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
askip kaže...

Sta je trenutno bestbuy iskljucivo za IPTV ? kakva su iskustva s MX Plus vidim da je na gearbestu za 20sati 5komada po cijeni 17€ po komadu ,pa  bi mozda to uzeo?

 Taj MX, je meni na IPTV pravio probleme, jer je posle 10ak minuta mesao i mrljao boje, pa sam odustao od narudzbe tog modela, jedino Kodi nije lose radio na njemu, AV resiver, citao 5.1 i dts zvuk, ali za gledanje iptv-a nije bio ok, barem sam ja testirao dva modela i vratio ih, jer meni je bilo u interesu da nabavljam jeftinije boksove, tu je zarada najsladja. Dobar, ali stvarno dobar boks, sa onako, osrednjim cenom i za Kodi i za Iptv ti je Mini 8 sII, nijedna reklamacija, ni u jednoj varijanti (1/8, 2/8.2/16). To ti je pouzdan boks, neces promasiti sa njim, daleko pouzdaniji od X96, T95, W96, itd, a svi su u tom nekom cenovnom rangu. Ovaj x96 i nije los, ali ne gura dobro neke emulatore za gledanje iptv-a. Ovih nekoliko meseci sam najvise prodao v88, sa rockchip procesrom, n ije los, a i nije ti skup, pozz

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

znaci od ovih link nista nije vrijedno spomena?

Nemam potpis
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imam problema s android boxom sischion v88 (android 6.1), već treći put se dogodilo (nakon nekog vremena) da pri pokretanju zatraži password, a nakon toga kaže da su fajlovi korumpirani i resetira (pobriše) sve, imate kakve ideje o čemu se radi?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 20:22 (Gee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Android TV Box, molim preporuku

pomoc potrebna kolega forumasa...Imam beelink miniMXIII,  5.1 OS,  ne mogu instalirati app NBA ligue, kaze moj android ne podrzava to, sta da radim ?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Tražim jeftini media player koji bi ubo u TV i preko WIFI vukao filmove sa PC-a na istoj mreži (DLNA ako sam dobro razumio). Player mora imati WIFI, a smjesten ce biti jako blizu routera. Volio bih da može bez problema furat 720p, a KODI i IPTV mi nisu neophodni.

 

Dolaze u obzir svi dućani, njuskalo, e-bay itd. Molim preporuku! Ako je WIFI baš pušiona onda cu kemijat sa powerline-om ili ću provlačit kabel...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

koji bi bia najbolji box trenutno, istice ugovor s tcomon u prvom misecu pa se mislin stavit onaj tele2 pokucni i iptv od onog sofronova i za listu san cuja da ima neki tip u mostaru kod kojeg je najbolja za nekih 60 kn misecno. sad me zanima koji bi bia najoptimalniji box za to jer nije android tv? najbolje na sta san ja naletia je nexbox a95x al neman nekog prevelikog iskustva tu pa bolje da pitan

HŽV
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Android TV Box, molim preporuku
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Evo ja već par dana tražim box i našao sam ovo, siguran sam da će nekome pomoć

 

Popis boxova (Autor - Chigz Tech Reviews YouTube), stavljam link a ne sliku jer se ovako updatea kad stavi novo. Btw jedino cijene nisu baš točne jer se stalno mijenjaju tako da to uzmite s rezervom (uglavnom su niže nego kaj piše)

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 11:31 (akantic).
 
2 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

ima li bolji android tv box do 25$ da ne plaćam porez? https://www.gearbest.com/tv-box/pp_715048.html?wid=21 ?

2 da
0 ne
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Anđeo bez falinge kaže...
roby27 kaže...

Jel ti zapelo na carini?

Ma jok. Ovi Španjolci su ekstra likovi.

Pošiljka je stigla drito iz Kine a na omotu piše cijena 17,8 $  tako da nisam ni porez platio.

Vjerojatno je taj iznos predočen i našoj Carini a do 160 kn se ne plaća porez... 

Nadam se da se danas neću prestati smijati kad ga upogonim... 

 Može pomoć? Gdje je ta opcija za tobožnje naručivanje iz EU? MECOOL M8S PRO DDR4 3GB eMMC16GB Amlogic S912 Android 7.1 KODI 17.0 4K HDR10 TV Box 802.11AC WIFI LAN Bluetooth H.265 Meni ovdje nema te opcije..

Ili možda ta opcija bude ponuđena kod checkouta? Bojim se otići tako daleko da ne bih slučajno naručio pa morao poništavati i to hahah

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 10:58 (Doc).
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Dolje pod opcijama gdje biraš RAM i ROM izabereš Germany Stock ili IT Stock.

 
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
fluj kaže...

ima li bolji android tv box do 25$ da ne plaćam porez? https://www.gearbest.com/tv-box/pp_715048.html?wid=21 ?

 Kupi BOX s Geekbuying do 60€ i nećeš platiti porez.

 

Da, JA lično i osobno !
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

ja se rjesevam svog minix neo u1 + air minix neo a2 lite daljinca

pa ako nekog zanima privatne poruke, jos je cca mjesec dana pod garancijom (nesto manje)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Android TV Box, molim preporuku

Stigao mi danas X96 mini tv box. Moram ga još isprobat kak se spada ali zasad na prvu se čini dosta fluidniji od Nexboxa iako je ovo verzija 1/8 gb. Moguće da je razlog tome jer je gore Nougat 7.1.2. Ima čak i hrvatski jezik. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 17:54 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nakon sto mi se MX9 PRO preselio u vjecna lovista, nabavio sam tanix T9 pro 3/32 GB.

 

Ima jedna sitnica koju ne mogu rijesiti

kako da maknem ovaj tv centar i instalirati cisti kodi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Koji build je najbolje staviti dok ne uzmem "prepaid" ? moze link od repository-a itd?

Nemam potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kbenzema kaže...

Stigao mi danas X96 mini tv box.

 Baci neku mini recenziju..i ja sam naručio jedan takav.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Već sam ga proslijedio frendu, pa možda on nabaci kakve dojmove pa prenesem. Inače velim, na prvu mi se čini fluidniji od nexboxa. Daljinski odlično radi, wifi, lan bilo sve oke. Bilo je nekih problema kad sam ga ugasio pa upalio, nakon toga se gubila slika pa sam morao izvadit i ponovo spojit hdmi kabel. Poslije se stabiliziralo i bilo sve oke, a dalje ćemo vidjet kaj frend veli.

Inače sebi sam naručio Mecool M8S Pro+ 2/16 gb.
15 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav ekipa! ja sam isto u potrazi za nekakvim android box-om pa me interesira kakav je već prije spomenuti Mecool M8S Pro+ 2/16 gb? Kakva im je software podrška, stabilnost rada i sl...

 

Dodatno koristi li netko MaxTV To Go aplikaciju na nekom android box-u, tj. radi li isti normalno?

Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

 

Zanima me android box na kojem radi max tv to go i bnet za van aplikacije.

konkretno me zanima w95 i a96 mini

citam  da se na nekim boxevima mogu instalirati ali baca error kod pokretanja sadrzaja.

 

hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ako može pomoć/savijet iskusnijih forumaša .

 

Znam što je Kodi, imam ga na kompu još dok se xbmc zvao. Imam staro HD reday kljuse od TV-a, koje nema digitanli tuner, pa moram imati onu DVB-T škatulu za gledati tv. Naravno DVB-t škatula je ovih dana crkla. Svi boxovi koje sam gledao su ili bez antenskog ulaza ili ako imaju antenski ulaz s maksimalno 1GB rama, a to mi se onako polu sviđa. :(

 

Pitanje:

htio bih od kompa napraviti da radi kao ovakav neki box, ali koji software staviti?

Htio bij olakšati korištenje tako nečeg ukučanima, pa da bude jednostavno. Da li ime neki software koji bi objedinio i antenski ulaz (DVB-T) i Kodi i Jubito i slično?

Lako ja neki miš spojim na to koji će glumiti daljinski upravljač. Možda onaj zračni miš (jel se tako zove)?Kao što je menu kada upališ ove boxove koje ovdje komentirate?

Koju platforumu za ovo preporučate? Win7? Win XP? LINUX (koji?) Android? (igrao sam se s Phoenix OS-om)

 

Ako netko ima neki savjet bio bi zahvalan.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Možda:

https://www.team-mediaportal.com/

Ne znam jel kaj napredovao, prije je bio spor jako.

Plugin za YT ziher ima, a kaj se tiče lista za Kodi ne znam.

Kruha i igala...
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imaš boxeva s digitalnim tunerima, KI Pro, KIII Pro, Wetek Play 2. Doduše, nisu baš jeftini. Može i neki jeftiniji Android box + DVB-T stick pa to sve upogoniš preko LibreEleca. Ja sam sebi uzeo Mecool KI Pro za 600kn, ima S2, T2 i C tuner, sve radi perfektno (i CS).

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 17:16 (non pasara).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

uzet cu vjv ovaj m8s pro+, jel preporucate jos kakve stvarcice uz njega tipa neke daljinske miseve ili?

HŽV
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice