Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 473.112
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Koristili smo evotv jedno vrijeme ali kad smo svatili da to nije ono što smo željeli od tada ga ne koristimo.

Prilikom kupnje nije bilo niti riječi o ugovornoj obavezi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Evo TV

danas uzeo dodatni evo tv resiver...stari je SRT 8526 a sad sam dobio SRT 8527 ... ljepši je i manji ali jednostavno sa njim nemam signala nikako. nađe on programe pa bude signal oko 15 % . na istom tv-u sa starim resiverom sve na 100 % ... ne razumijem u čemu je problem...probo sam i antenu na krovu okretat i patio se 2 sata ali bez uspjeha...iz Đakova sam...dakle ako na starom sve radi uredno ne kužim zašto sam novim neče ...izgleda da ču ga morat vratit...valjda mogu zamjenit za stari model ...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo TV

Pozdrav ljudi, molim pomoć.
Početkom sljedećeg mjeseca planiram uzeti neku Tv, a sad gledam što najbolje uzeti budući da sam vezan na t-com i već imamo max tv na jednom tv-u. Sad bi ja uzeo nešto što je neovisno o internet provideru, zato mi je prvi pick bio Evo Tv.

Prventstveno mi je želja zbog sportskog programa uzeti da netrebam stalno stream tekme tražit.

Ima li netko bolju ideju za tv?

Hvala i Lp.

 

9 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Evo želim podijeliti sa vama svoje iskustvo u vezi EVO tv-a. Kupila sam njihov novi paket 6 mj.za 1 kunu i pokušala montirati njihov reciver na svoju staru televiziju.Naravno scart koji imam nije bio dobar jer za njihov reciver treba poseban scart sa posebnim ulazom koji se ukopča u reciver sličan onom za slušalice.Takav scart se u Rijeci više nigdje ne može nabaviti jer ga više nitko ne prodaje,pa sam jedan slučajno našla na pošti nakon što sam pet puta obišla cijeli grad.Slika je bila loša ,ne hvata niti trećinu kanala koje su nam obećali ali i tako smo htjeli kupiti novi TV pa smo kupili i HDMI scart.Na novoj televiziji nismo mogli uhvatiti signal sa kućnom antenom koju inače koristimo za kablovsku TV ,pa su nam u EVO tv-u preporučili da ga spojimo na sobnu antenu i da će biti OK.Rekli su nam da pogledamo u njihove preporuke koju antenu da kupimo.Od antena koje su vrlo preporučljive niti jednu ne možete pronaći nigdje na hrvatskom tržištu,pa sam kupila jednu od onih koje navode kao preporučljive(99 KN).U Tehnomarketu su se čudom čudili tko mi je preporučio tu antenu jer ništa ne valja,a ja sam im odgovorila da je ta antena preporučena na njihovoj stranici.Naravno kada sam došla kući od signala nije bilo ni"S", pa sam uključila reciver na sobnu antenu od moga sina i taj dan je program radio savršeno.Drugi dan sam išla zamijeniti antenu i dali su mi najjaču i naravno najskuplju koju imaju (230 KN).Međutim kada sam došla kući pitala me mama šta je to sa televizijom i kada sam pogledala na ekranu piše da nema signala i da provrjerim kablove pa ponovno potražim programe.Provjerila sam sve kablove isprobala staru i novu antenu ali signalu niti traga.Zovemo ponovno službu za korisnike i kažem da nema signala i nakon što ispričam cijelu priču njihova agentica mi kaže da mi sobna antena nije dobra i da neće moći uhvatiti signal nego da moram kupiti vanjsku.Ja joj pokušavam objasniti da mi je još jučer slika sa sobnom antenom bila savršena ali da se danas ne može otvoriti niti MENU, a ona meni odgovara da smo očito toliko ostali bez signala da se ne može otvoriti niti MENU.Ja je pitam kako je to moguće jer MENU nema veze sa signalom,a ona meni odgovara da joj je jako žao ali mi ne može pomoći?! Sada ja nju pitam pa kako onda možete govoriti u svojoj reklami da se EVO TV može prenositi gdje se želi?

Evo citiram:"

  • Evolucija digitalne televizije

    Upoznajte novu generaciju svima dostupne digitalne televizije. Evotv je nova i jedinstvena usluga koja omogućuje gledanje najboljih televizijskih programa uz vrhunsku SD i HD kvalitetu slike. Evotv nije ovisan o lokaciji korištenja, ne zahtijeva internetsku vezu, telefon ili satelitski tanjur.

     

    Ona meni odgovara, već nervozna, da to nije istina,da oni to nikada nisu rekli, a ovo je copy-paste sa njihove stranice, nego da su oni rekli da se može prenijeti tamo gdje je pokrivenost njihovim signalom dobra. Mene sada zanima da li je netko primjetio da oni bilo gdje u svojim reklamama spominju upitnu pokrivenost signalom,to da ćete morati kupiti 10 antena dok konačno ne pronađete neku koja odgovara i potrošite više novca za to nego za njihov preskupi reciver.Usput moram napomenuti da sam prije nego sam kupila EVO TV paket provjerila pokrivenost i spadam u skupinu koja je smještajem najbolje pokrivena signalom, pa se pitam kakva iskustva imaju oni koji su u zonama gdje pokrivenost nije tako dobra!?

    Sve u svemu nemojte nasjesti na prazne i lažne priče jer njihova usluga nije ni iz daleka takva kakvom je predstavljaju.Ja sam JAKO razočarana i nezadovoljna.

     

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo TV

-ljutiš se .. ali nije njihova greška.

npr scart-HDMI dio, ne postoji. Miješaš razne nazive, kablove, standarde.. (u ponudi imaju dva uređaja, stariji nešto-26 ima i scart i HDMI, noviji samo hdmi, jednake cijene i mogućnosti. Noviji je samo za novije TV koji imaju HDMI...).

evotv je 'običan' digitalni prijemnik, tvoje je osigurati antenu. Boldan dio (reklama), je točan, jer nije vezan za lokaciju, ne traži internet, telfon, sat. -samo običnu antenu.

Problem što svi reklamiraju 'super sliku', koja ovisi o signalu. Ako imaš signal ili ako nemaš tad je na ekranu 'super mrak'.. Problemi koje imamo prema talijanskoj strani i pokrivenost odašiljačima nije od jučer, tj to evotv ne može popraviti.

Antene, sobne su ulg loše i skupe, vanjske treba montirati (+ sve je uzalud ako si na lošem mjestu). Tako je bilo s reklamama za prelazak na digitalnu.. pa su ljudi povjerovali da antena više nije potrebna. Potrebna je uvijek ako se koristi prijemnik radio signala, samo što je sad digitalija.

 

Razumljiva je ljutnja, ali u ovom slučaju nije krivica evotva, možda više države koja to mora obaviti (pokrivenost + talijanska strana zbog smetnji).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Evo TV

treba ti av 3rca kabel za spajanje na tv ako na tv-u imaš cinch ili hdmi to cinch 

hdmi hdmi
mini av mini av
9 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Imam Evotv od početka, dakle oko 2 godine. Nemala skepsa bila je prisutna u početku ali kako je bila mogućnost povrata uređaja ajde da probam. Elem, spojen na sobnu antenu (Zagreb, soba na južnoj strani dakle suprotno od odašiljača na Sljemenu, slika fenomenalna na 55" plasmi, bez laga i sličnih problema kao kod IPTV-a.

 

I najvažnije, može se prenositi u viksu na more i sl.

 

Moja preporuka kome ne smeta ponešto manji broj programa

 

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 6:04 (maximilian).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV
Jako ljuta kaže...

Zovemo ponovno službu za korisnike i kažem da nema signala i nakon što ispričam cijelu priču njihova agentica mi kaže da mi sobna antena nije dobra i da neće moći uhvatiti signal nego da moram kupiti vanjsku.Ja joj pokušavam objasniti da mi je još jučer slika sa sobnom antenom bila savršena ali da se danas ne može otvoriti niti MENU, a ona meni odgovara da smo očito toliko ostali bez signala da se ne može otvoriti niti MENU.Ja je pitam kako je to moguće jer MENU nema veze sa signalom,a ona meni odgovara da joj je jako žao ali mi ne može pomoći?!

 Ako ti uređaj "odbija zapovjedi", iščupaš ga iz struje i ponovo ga uštekaš nakon 30 sec.

Ukoliko i dalje odbija suradnju, vratiš ga jer je očito neispravan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 10:00 (syxe).
12 godina
offline
Evo TV

Razlike između CI i CI+

Imam dvb-t2 tv karticu u kompu pa me zanima da li mogu kupiti kakav adapter da se može gledati evotv na PC-u (ako uopće oni prodaju odvojeno modul i karticu od tog njihovog televizora) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo TV
jozo65 kaže...

Razlike između CI i CI+

Imam dvb-t2 tv karticu u kompu pa me zanima da li mogu kupiti kakav adapter da se može gledati evotv na PC-u (ako uopće oni prodaju odvojeno modul i karticu od tog njihovog televizora) 

 -po specifikacijama, jedini preduvijet je DVB-T2. Ljudi na šalterima ne znaju preciznije, osim kupnjom uređaja (ili TVa) i automatska aktivacija (barkod, ID.. samom kupnjom).

-CI nema veze (ne koristi se), nego neki SN-ID.., nemaju CI u ponudi.

-ako dobiješ neki konkretniji odgovor, postaj. Jer stalno se mijenjaju pravila/ponuda. Od jeseni postoji i najam, to je možda isplativo zbog garancije, ali ako se uzme neki ugovor tad je možda jeftinije kupiti.. u formulu još treba ubaciti poklon npr HBO, čak se isplati svake godine kupiti 'novi' paket-ugovor... ovisi koje bukete želiš tj ukupno s poklonom.

-problem je uopće od njih dobiti pravi odgovor, jer nitko im nije objasnio kako da oni tvoj postojeći prijemnik uvedu.. ali to bi bilo zgodno npr na PCju ili iskoristiti/uštedjeti na kupnji uređaja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Evo TV

Očekivani odgovor 

evotv CA module koje možete koristiti na ostalim televizijskim prijamnicima koji imaju ugrađen DVB-T2 tuner ali još nismo u mogućnosti pustiti u prodaju samo CAM modul. Lp

9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

može brzinsko pitanje, ako ja kupim od nekog s njuskala evo tv receiver, kako gre dalje? kako će meni dolaziti račun za paket ne njemu, tj šta je potrebno napraviti ukratko

12 godina
offline
Re: Evo TV

Pitaj ti poštu jer s tim uređajem možeš gledati samo FTA programe (HRT,RTL,NOVA, LOKALNE) pretpostavljam da uređaj koji ćeš kupiti neće evotv biti aktivna a to SVAKAKO IZBJEGNI.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
jozo65 kaže...

Pitaj ti poštu jer s tim uređajem možeš gledati samo FTA programe (HRT,RTL,NOVA, LOKALNE) pretpostavljam da uređaj koji ćeš kupiti neće evotv biti aktivna a to SVAKAKO IZBJEGNI.

 

a onda mi ne treba ne hehe

 

ma uzet ću ja od njih lijepo... jel se mogu snimati filmovi od ovih programa di budu dobri filmovi? i ako piše HD je to 720p ili 1080p je svakako bi uzeo tv od 1080p

12 godina
offline
Re: Evo TV

Nema snimanja evotv programa jer su blokirani.

15 godina
offline
Re: Evo TV
jozo65 kaže...

Nema snimanja evotv programa jer su blokirani.

 -većina je zaključana, ali domaći se ugl mogu snimati (htv ..) jer to pokriva ZAMP. ... čak bi moglo nešto kroz zaštitu prava potr. za ostale kanale ako bude političke volje, jer snimanje za osobno korištenje je već plačeno kupnjom bilo kojeg media (problem je samo u regionalnim distribucijskim pravima/tumačenjima).

 

smotaniveliki kaže...

može brzinsko pitanje, ako ja kupim od nekog s njuskala evo tv receiver, kako gre dalje? kako će meni dolaziti račun za paket ne njemu, tj šta je potrebno napraviti ukratko

 -da bi gledao ostale programe moraš uzeti bukete.. aktivirati/platiti. Bez tog samo FTA.

-nabava uređaja sa strane nije preporučljiva (vjerojatno nije ni cijena povoljnija), problem je što nemaju nikakvu informaciju oko aktivacije uređaja osim kad ga se kupi kood njih.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 21:43 (ihush).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

uzeo bi znači pakete do 69 kn, ono najmanje ča se mora ne? koje mi preporučujete, volim pogledat dobre filmove a i dokumentarce al ne o životinjama nego tako tipa moderna čuda, djece nemam, muzika me ne zanima na tv-u jer ne slusam takvu muziku, te ni sport me ne zanima :D

14 godina
offline
Re: Evo TV
smotaniveliki kaže...

uzeo bi znači pakete do 69 kn, ono najmanje ča se mora ne? koje mi preporučujete, volim pogledat dobre filmove a i dokumentarce al ne o životinjama nego tako tipa moderna čuda, djece nemam, muzika me ne zanima na tv-u jer ne slusam takvu muziku, te ni sport me ne zanima :D

 Dokumentarci, film i zabava su tri buketa koje bi trebao uzeti ako te sport ne zanima.

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

ja stvarno san biser, a ča drugo, ma gleda sam optimu i njenu tv i pobrkalo mi se bilo sve, ma stalno se dvoumin, a malo su škrti ovi ali barem nema ugovorne obveze

 

je ko uzeo ovu njihovu televiziju (grundig 32'')?

14 godina
offline
Evo TV

Imaju manji broj programa i nešto lošiju sliku zbog veče kompresije programa u jednom muxu.

 

Nema ugovora za razliku od IPTV usluga za koje je uvjet ugovor na dvije godine.

 

Kvalitetan reciver ( mislim na SRT8526 ) .

 

Ako imate puni signal na na nacionalnim programima , Evo tv bude radio bez problema ako dobro namjestite antenu. I sam sam bijesnio na Evo tv mjesec dana jer je signal bio očajan, ispalo je da mi je lagano kihnuo jedan ulaz na pojačalu.

 

POTREBNI SU VAM: ANTENA NA KROVU, POJAČALO I USMJERAVANJE ANTENE , za sobne antene neznam kako rade.

 

Reciver je kvalitetan no ipak skup, kupite ga na Njuškalu (ima i novih i korištenih za oko 200 kn ) uz potvrdu da je raskinut ugovor prijašnjeg vlasnika, to je dokaz da je prijašnji vlasnik uredno odjavio uslugu i platio sve račune.

Odete do pošte, kažete im broj uređaja i aktivirate uslugu na svoje ime.

Birajte novi jer onda možete koristiti promotivne ponude npr. 3 mjeseca za  kunu ili korišten par mjeseci

Ako je reciver korišten barem godinu dana onda je istekla promocija za uređaj kao i HBO i Cinemax gratis

 

CI modula nema u prodaji no netko je kupio Grundig televizor uz koji je dobio modul za Evo tv koji mu ne treba,

i naravno : prodaje ga na Njuškalu za 200 do 300kn. Radi na televizorima koji imaju CI+ port i DVB-T2 tuner

 

 

Zaključak: Možete nabavit reciver ili modul za oko 200 kn , podesite antenu i imate najjeftiniju tv u HR bez ugovorne obveze,

 

Od sporta imaju Sport klub a za djecu dosta crtiča koji se kod drugih operatera dodatno plačaju,

O tome zašto nemaju 100 nepotrebnih programa kao drugi dalo bi se raspravljati koliko je programa uistinu potrebno

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 16:31 (Wontay).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

radi sporta razmišljam uzet evo tv. najbitnija stavka mi je da nema pretplate. ne odmaže ni to što ne treba fiksni telefon niti internet kojih nemam. za sada znači sve pet. riblja kost je na krovu, 10 km od odašiljača. 70 kn za tri buketa bih dao radi nogometa vikendom liga petice i možda navečer koji dokumentarac. taman otkažem ženi dopunsko zdravstveno i to je to ;) 

 

nego, pati me taj prijamnik. 450kn mi je puno dati za nešto što ću možda koristiti par mjeseci. 20 kn mjesečni najam je isplativ do 10 mjeseci, jer se mogu naći polovni prijamnici i moduli za 200 kn. imam tv s dvb t2. pravo pitanje je jel ima netko za posudit modul :)

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Evo TV

vidim da dosta ljudi kazu da pored resivera i antene potreban je pojacalo....dali mi je to potrebno zivim u solinu?

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Evo savijet svima onima koji misle postat pretplatnici EVOTV-a.NEMOJTE. Ja sam to učinio i dobro zažalio.U pošti če vas djelatnici nagovarat da ga uzmete,kao to je odlćna televizija naj,naj,kako kasnije tvrde moraju lagat ljude prisiljeni su,aj im više vjeruj. Reklamiraju se kako daju sve te izvrsne programe posebno HBO i CINEMAX na dar prvu godinu,pa i na pošti vam daju da zaokružite na formularu koje bi programe željeli u svom paketu,ali pazite se jer radi se o lukavoj prijevari,jer taj formular nije onaj koji potpisujete.Onaj koji potpisujete je drugačiji,i ako ga dobro ne pročitate,kasnije če vam se obit o glavu ko meni. Kupio sam EVO-TV,i donio ga kuči,kad sam ga spojio naravno ničeg nije bilo,pa sam zvao službu za korisnike gdje su mi rekli da malo pričekam,pa sam tako i napravio,da slika je došla,programi su došli,ali programi koje ionako mogu pratit preko MPG4 koji imam ugrađen u televizor i spojen na antenu,a programa iz ponude nije bilo. Nazvao sam ih opet i pitao šta je sa tim programima,i zašto ih nema.Javila se jedna  po glasu bih rekao starija ženska vrlo neljubazna osoba,koja mi govori da šta bi ja htio, da oni to nikad nisu ni dali u ponudu,i da je to vjerojatno službena osoba u pošti krivo me informirala,pa HALOOO reklamirate se na televiziji,nato mi je spustila slušalicu. Račune sam plačao jedno 6. mijeseci,zatim mi je stigao smiješni račun koji nema veze s pameti,ide,ide,nejde,nejde,šta ih košta probat,pa sam ih ponovo zvao,i pitao šta je to,gdije nakon duge muke svih pokušaja da ja to platim priznavaju svoju pogrešku,te če mi ispostavit novi valjani račun,na što sam ja več uredno ljut zbog prijevare odgovorio da nemoraju jer ih više ni ne namjeravam plačat,s obzirom da ne isporučuju dogovorenu uslugu, eeeeeeeeee sad dolazi do onog čitaj mala slova.U važečem ugovoru koji sam potpiso,lijepo malim slovima piše koji mi je rok za žalbu ako nešto nije u redu,to je tamo pri kraju ugovora nakon svih mogučih gluposti,ako ste ga i krenuli čitat nečete doč do tamo,no čito nisam,a sve nije kako je bilo dogovoreno,žalio se nisam,a potpiso jesam,i to doslovno sam potpiso da me imaju pravo pokrast,sa mojim blagoslovom. Naravno dali me na sud, sud sijeo na račun,da se naplate i to troduplo,da je ovo pravna država nebi im to nikad pošlo za rukom,no ovo je HRVATSKA.,gdije ovakvima cvijeta biznis,ako pomišljate da bi se žalili,možda HACOMU,.nemojte uštedite si trud, ja sam probo kad mi je T-COM produžio ugovor bez mog pristanka,gubljenje vremena to je ista firma,lijepe riječi za javnost,a pozadina ista.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evo TV

Možda nisi znao da možeš kupiti uređaj i ne imati ugovornu obavezu 

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
13 godina
neaktivan
offline
Evo TV

moji starci su uzeli prije godinu dana EVO tv i nije bilo ugovorne obveze. Ugovorna obveza je bila samo u slucaju ako zele HBO besplatno na godinu dana (?!?!) ovak su HBO dobili na 6 mjeseci.

 

Nikakve zavrzlame nije bilo, ugovor je tak jednostavan da ge je ujak u 86 godini razumio i potpisao....ultra jednostavno.....

 

Korisnicka podrska je cak i OK.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Evo TV

Evo TV koristim 6 mjeseci. Mogu ga usporediti s Bnet kabelskom pošto i nju koristim. Što se tiče usluge nema problema, signal odličan, ali naravno to ovisi o vašoj anteni. U gradu na antenskom sustavu u zgradi a na selu spojen na jednu riblju kost, radi ove prenosivosti sam ga i uzeo. Slika u odnosu na bnet kablovsku je osjetno bolja i svi programi su u 16/9 formatu pa nema rezanja slike. Instalacija i za najveće neznalice jednostavna, antena u prijamnik i spojit hdmi kabelom TV i prijamnik i gotovo. A za one koji ne znaju postaviti antenu u smjeru odašiljača neka pozovu majstora a ne pametovat kako ne valja usluga!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV
ber kaže...

Evo savijet svima onima koji misle postat pretplatnici EVOTV-a.NEMOJTE. Ja sam to učinio i dobro zažalio.U pošti če vas djelatnici nagovarat da ga uzmete,kao to je odlćna televizija naj,naj,kako kasnije tvrde moraju lagat ljude prisiljeni su,aj im više vjeruj. Reklamiraju se kako daju sve te izvrsne programe posebno HBO i CINEMAX na dar prvu godinu,pa i na pošti vam daju da zaokružite na formularu koje bi programe željeli u svom paketu,ali pazite se jer radi se o lukavoj prijevari,jer taj formular nije onaj koji potpisujete.Onaj koji potpisujete je drugačiji,i ako ga dobro ne pročitate,kasnije če vam se obit o glavu ko meni. Kupio sam EVO-TV,i donio ga kuči,kad sam ga spojio naravno ničeg nije bilo,pa sam zvao službu za korisnike gdje su mi rekli da malo pričekam,pa sam tako i napravio,da slika je došla,programi su došli,ali programi koje ionako mogu pratit preko MPG4 koji imam ugrađen u televizor i spojen na antenu,a programa iz ponude nije bilo. Nazvao sam ih opet i pitao šta je sa tim programima,i zašto ih nema.Javila se jedna  po glasu bih rekao starija ženska vrlo neljubazna osoba,koja mi govori da šta bi ja htio, da oni to nikad nisu ni dali u ponudu,i da je to vjerojatno službena osoba u pošti krivo me informirala,pa HALOOO reklamirate se na televiziji,nato mi je spustila slušalicu. Račune sam plačao jedno 6. mijeseci,zatim mi je stigao smiješni račun koji nema veze s pameti,ide,ide,nejde,nejde,šta ih košta probat,pa sam ih ponovo zvao,i pitao šta je to,gdije nakon duge muke svih pokušaja da ja to platim priznavaju svoju pogrešku,te če mi ispostavit novi valjani račun,na što sam ja več uredno ljut zbog prijevare odgovorio da nemoraju jer ih više ni ne namjeravam plačat,s obzirom da ne isporučuju dogovorenu uslugu, eeeeeeeeee sad dolazi do onog čitaj mala slova.U važečem ugovoru koji sam potpiso,lijepo malim slovima piše koji mi je rok za žalbu ako nešto nije u redu,to je tamo pri kraju ugovora nakon svih mogučih gluposti,ako ste ga i krenuli čitat nečete doč do tamo,no čito nisam,a sve nije kako je bilo dogovoreno,žalio se nisam,a potpiso jesam,i to doslovno sam potpiso da me imaju pravo pokrast,sa mojim blagoslovom. Naravno dali me na sud, sud sijeo na račun,da se naplate i to troduplo,da je ovo pravna država nebi im to nikad pošlo za rukom,no ovo je HRVATSKA.,gdije ovakvima cvijeta biznis,ako pomišljate da bi se žalili,možda HACOMU,.nemojte uštedite si trud, ja sam probo kad mi je T-COM produžio ugovor bez mog pristanka,gubljenje vremena to je ista firma,lijepe riječi za javnost,a pozadina ista.

 

 

očito nisi pretražio programe sa muxa C i E, tj. očito nisi namjestio antenu da hvata takve programe. to je više tvoj problem, ali i problem evotv koji te nije dovoljno informirao kako da nađeš programe.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 17:51 (linuxproblemajme).
10 godina
offline
Evo TV

Pozz svima evo jucer sam pokusavao koristiti LG quick remote na evo tvu i odjednom je nestalo slike i prestao je reagirati cak i na ono njegovo dugme za gasenje na samom recieveru. Pokusao sam iskopcati iz struje i vratiti ali nista se ne dogada. Jel netko mozda imao slicno iskustvo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evo TV

Imam 8527 i radi od 10 mjeseca prošle godine bez prestanka 

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
15 godina
offline
Evo TV

I ja ih koristim preko 18 mjeseci. Ok mi je stvar, furas sa sobom na more ili kod bakedide.

 

Losija slika, al ajde moze se prozvakati.

 

Ono sto me smeta je bedast izbor programa u buketima.

Mogli bi to malo pretumbati, npr CNN i Bloomber hititi van i nesto evropsko staviti Sky ili ARD NDR, tamo su teme malo blize nama.

Uostalo da li ima koga da to gleda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice