Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.553.992
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže..

  .... khm, sjecam se da si prvi sio hebacki popljuvao, a sad jos neka shit kopija sa neta.... nemoj.... ja bi recimo volio da mi netko objasni one aftercredits scene sa Wolverinom i Raynoldsa s knjigom.... gledao sam samo odabrane marvele, pa ih nisam bas skuzio....

Deadpool 2

 

Ipak te nisam poslusao i pogledao sam film...dokle sam ga mogao trpiti.

Ovo preko Placente sto sam gledao,odusevilo me kvalitetom slike,tako da nije bio shit sa neta :-).

Sto se mene tice,jedino je slika valjala i to je to!Film je po mome sudu jos gori od prvoga dijela(a prvi mi je bio katastrofa).Veliki broj fanova Deadpoola i visoka ocjena na IMDB-u kaze mi da mi debelo grijesim,ali zaista ja ne mogu protiv sebe!Ne vidim nikakav smisao filma,humor je opet isforsiran i nezanimljiv!

JBG bolje da se manem Deadpoola,jer ocito je u meni problem.

 

1/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Meni deadpool 2 uopće nije bio smiješan, čak ni na tren. Fore su im bezveze i forsirane. S druge strane sam se tako lijepo nasmijao u zadnjem thoru (onaj kameni je komedija sam po sebi) i u Infinity waru (pogotovo scena s thorom i starlordom). Baš onako opušten humor i vidiš da je ekipa uživala na setu filma.
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Brawl in Cell Block 99 (2017) - solidno nasilje, ima puno nedostataka, ali zanimljiv do kraja. Nisam ocekivao da cu citav film navijati za serijskog ubojicu :-)

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Najsmiješnije kod DP2 mi je ekipa koja je od DP filma očekivala mišmaš šavšank ridempšna i grin majla - samo sa elementima komedije... 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

DP - Gentelmen, Touch Yourself

DP - Ladies, Touch Yourself

dc hejter
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

...Solo, vrlo zanimljiva pojava na IMDbu posljednjih dana.... dakle film je u vrijeme izlaska DP2 i malo prije imao prosjecnu ocjenu 6.0, a prije samog pocetka prikazivanja.... danas ima 7.2.... ni ne gledajuci film marvel fan baza (rekao bih) se svojski potrudila uzeti pare ovom filmu, uspjeli su u tome kao sto se me uspjeli po stoti puta uvjeriti da ta stranica k... ne valja i nije pouzdani izvor pravih i realnih informacija, osobito sama ocjena..... bas kao Ready Player One film ocito uopce nije takva katastrofa....

 Pogledao ga jučer. Prije odlaska u kino išao sam na imdb škicnuti kolko traje i vidio ocjenu i stvarno nisam znao što da očekujem. Izbjegavao sam spojlere i recenzije kao i kod svakog filma koji hoću u kinu pogledati. Početak filma mi je sjeo odlično i cijelo vrijeme si mislim pa koga vraga su napravili da ga ljudi toliko pljuju. Da ne duljim film je dobra akcija/avantura nema retardacija kao u TLJ ima ok humorističnih scena gluma je solidna kao i priča. Meni je uz Rogue one najbolji od novih filmova i preporučio bih ga svakom fanu star warsa.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Autopsy of Jane Doe  http://www.imdb.com/title/tt3289956/?ref_=fn_al_tt_1

 

Vecim djelom pristojan mali misterij/polu horor filmek koji se neminovno pred kraj ''raspadne'' .Uvod, zaplet zanrovski gledano solidno, uz uobicajne ''gluposti'' aktera radi dramatike, no rasplet je slab na svim poljima.Moze posluziti za kratku neobaveznu vecernju zabavu, svak prema nahodjenju

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...nikad mi nije tesko pogledati smisleni video o tome kako se danas siluje publika.... seven samurai vs. marvel....

metalni punker
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

Tomb Raider - 2018 - IMDB 6,6/10

https://www.imdb.com/title/tt1365519/

A joj... užas! 68.000+ IMDB korisnika... vjerojatno jako mlade dobi... Meni se nije svidio, isforsirano, usiljeno, prazna i glupava priča (Lara je odmah najbolja prijateljica s pijanim hong-kong-škim mornarom kojeg upoznaje u pijanom stanju... mislim...), pokradenih scena iz već viđenih ranijih sličnih filmova... jednostavno loše. Pogledao sam ga jer mi je došao "pod ruku", da ne kažem "pod oko", ali... mogao sam, zaista, i bez toga. Uvijek me scene pucanja iz onih malih, modernih i preciznih automatskih pušaka na 10 metara, a u kojima nitko nikoga ne pogodi unatoč stotinama ispaljenih metaka, izlude, pa skokovi Lare od 20 metara, pa ranjavanje "grana u trbuh", ali ništa poslije... a joj :-(  

Gledati na vlastitu odgovornost

Ruku na srce,svaki Tomb raider film ima plitku priću,no kada gledas takav fim od njega ne ocekujes nista vise doli gledanja u atraktivnu Angelinu J pritegnutu u uskome odjelu dok izvodi vratolomije!

Gledao sam sve filmove i igrao sve TR igre.Moras shvatiti da je pojava nove TR igre uvedeno puno novih stvari.Lara je postala "življa",ranjavala se,postala je ogranicena,umjesto zastitnoga znaka "dva pištolja" dobila je taj pijuk...kasnije i luk i strijelu...Film je samo pratio tok novijih TR igara.

Dosta je uzeto iz igre i mislim da je to dobro napravito(brod,avion,ranjavanje...),skokovi Lare,,iskreno nije mi se to tako cinilo nemoguce(za jednu Laru Croft),ali Angelina je letjela i do 50 metara  :-).

Za "prvi" dio nove Lare sasvim solidno djelo,garantirano drugi nastavak ce biti puno bolji

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 21:42 (Milka30).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

.... dakle kako nisko mozes pasti.... malo nize od nase politike... remake filma kojem remake ne mozes napraviti.... Papillon!!!??? Pa ko ce to zamjeniti McQueena i Hoffmana? Prehebeno jadno.....

 The Rock i Sandler bi bili dobitna kombinacija.

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Warriors (1979)

 

Film je u biti dobro upakirana kostimirana revija. 

Glavna uloga nisu ni glumci ni radnja nego kostimi, manekeni koji ih nose. A sve se to potrudilo zamotat u celofan priče o proboju devetorice do slobodnog teritorija kako bi se filmu dala dramatizacija te neizostavnim začinom za takav genre - atraktivnim akcijskim scenana kako jelo ne bi bilo bljutavo. 

Najljepše kostime ima naravno banda koja je najviše u kadru, ona čiji su manekeni najljepši i oko kojih se vrti cijeli film. Osim manekenskog stasa i raskopčanih prsluka koji pokazuju njihove izrađene trbušne mišiće, lijepa lica u krupnim kadrovima dodatni su plus. Vizuelna kulisa im dolazi kao naručena: noć u kojoj njihove atletske figure i kostimi još više plijene pažnju gledatelja.

Sve to iz pozadine prati dobar soundtrack koji filmu daje ocjenu više: sintisajzerski rock instrumental prošaran tvrdim, reskim rifom gitare kada se bježi ili ide nevolji u susret (Barry De Vorzon) predosjeća opasnost i stvara napetost (Genya Raven - Love Is a Fire), a dobar soul s odličnim vokalnim dionicama  kad se želi potcrtati očaj i bezizlaznost situacije (Arnold McCuller - Nowhere To Run).

 

Najbolja scena: Coney Island ulazak u vagon podzemne željeznice.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Red Sun - Mifune, Delon, Bronson..... tada ocjena 7 - 8, danas - cisti cener!

metalni punker
5 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jeste li vi svijesni da u kinima imate filmove koji su genijalni?

 

Dans la brume – Neizostavna obveza. Face od glumaca i Olga Kurylenko u ulozi života. 10/10

 

Film Stars don't die in Liverpool – Notting Hill done with style. Predivan je film. Rijetko se radi ovako pomno napravljen film. Ja sam ga uvrstio u top dom mojih najboljih filmova. Jer je to zaslužio. 10/10

 

Tout le monde debout – Predivan je film. Mislili ste da je Dans la brume sam. Prevarili ste se. Pogledajte i Taxi 5 (najpomnije napravljen nastavak u serijalu uz bok Taxi 2). Alexandra Lamy + Elsa Zylberstein. Thank you. 10/10

 

U kinima se prikazuju izvrsni filmovi. Prestanite kukati i priuštite si izvanredan provod.

 

Sf + romantična drama + poletna komedija sa predivnim glumcima.

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

Tomb Raider 2018 - Pogledao sam ga dopola. Bio mi je vrh vrhova dok nisu dosle scene sa robovima. Tu su rastegli radnju toliko da sam jednostavno ugasio. Ovo sto sam pogledao dotle, dakle oko sat vremena, ocjena 10/10. Jedan od boljih filmova ove godine, uvjeren sam u to. Redatelj je vjesto manevrirao izmjedju nekih od popularnijih stvari na planeti trenutno, sve je politicki korektno i umjereno dozirano, uvjerljivo i okupira paznju. Cak i dio koji je meni bio pretjerano rastegnut, ima smisla sto se tice same price i savrseno se uklapa u film, jedino sto ja bas nisam ljubitelj toplo-hladno, film me nabrijao na akciju na pocetku i kad se doticna usporila, ugasio sam. Prevrtio sam dalje kasnije, i izgleda da je jedino taj dio bio razvucen pretjereno. Steta. Zbilja mi je krivo zbog toga, jer je film vrhunski.

 
Filmovi se bar po meni frende gledaju da te nasmiju,zabave,rastuze,zamisle,a ne zbog neke jebene politicne korektnosti.
Glumci i glumice se trebaju birati po kvaliteti i da imaju logicno mjesto u filmu kao lik,kad pocnes praviti filmove i serije kao danas neke da popunis svako "socijalno" mjesto u drustvu dobijes proljev napravljen da zadovolji masu uzme koji dolar,to nije film to je smece.

Nemam ja problem ako ce 50 crnih glumaca ili trandja biti bolje za ulogu u filmu samo rokaj,ali poenta je da se vise uloge ne dobivaju na temelju toga u dosta danasnjih stvari koje se snimaju.

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

Filmovi se bar po meni frende gledaju da te nasmiju,zabave,rastuze,zamisle,a ne zbog neke jebene politicne korektnosti.
Glumci i glumice se trebaju birati po kvaliteti i da imaju logicno mjesto u filmu kao lik,kad pocnes praviti filmove i serije kao danas neke da popunis svako "socijalno" mjesto u drustvu dobijes proljev napravljen da zadovolji masu uzme koji dolar,to nije film to je smece.

Nemam ja problem ako ce 50 crnih glumaca ili trandja biti bolje za ulogu u filmu samo rokaj,ali poenta je da se vise uloge ne dobivaju na temelju toga u dosta danasnjih stvari koje se snimaju.

 

Mozda si me krivo shvatio. Nemam ja pojma o pozadini niti jednog benda ciju sam diskografiju preslusao, niti znam ista o tomb raideru i intrigama oko njega, izuzev sto sam odigrao prva tri dijela igrica i odgledao prethodni film sa angelinom. Ne citam o filmovima recenzije, ne pratim ni ovu temu, i iskreno me zaboli za tvoje ili bilo cije drugo misljenje. Film sam pogledao 100% bez predumisljaja i napisao osvrt 100% kako sam ga ja dozivio, a ne kako neko drugi sugerira. Bio mi je zabavan dok nisu dosli medju one radnike, di se radnja usporila, i to sto sam pogledao mi je bilo vrhunsko. Kad se radnja usporila, ugasio sam jer ne gledam zavaljen u krevetu ili kaucu s po mozga, vec gledam na malenom monitoru u neudobnoj sjedecoj poziciji i kad me nesh krene iritirati, ugasim, bio to film, glazba ili igrica. A ovo me dobar dio filma zabavljalo gledati.

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nocturnal Animals https://www.imdb.com/title/tt4550098/?ref_=fn_al_tt_1

 

Kad je izaso, provuko mi se u sekciju filmova koje cu pogledati, no nekako ipak zaboravio.Ford dolazi iz modne branse, svijeta glamura i to se osjeti.Neki ce reci da oba njegova uradka A Single Man i ovaj su pretenciozni, pomalo ''neiskreni''.Ja cu se tome prikloniti, osjeti se relativno filmsko neiskustvo i ''umjetnost'' pojedinih elemenata.No oba filma su interesanta.Ovaj je film u filmu.''Stvarni'' sloj, njemu poznat zivot elitnog drustva kroz pricu lika kojeg tumaci Amy Adams sa pregrst ''zaljenja'' ciji odnos sa likom kojeg tumaci Gyllenhaal biva metaforicno isprican kroz scenarij triler drame o covjeku koji je u odredjenom trenutku neodlucan gubi sve te mu ostane samo osveta.Vizualno zanimljiv, idejno scenaristicki zanimljiv, dobre glume kako i prilici involviranim glumcima, no ne i sasvam dobro isporucen/zaokruzen film.Slobodno bacite oko u visku vremena

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...ovo izgleda vrlo zanimljivo..... "First Man"....

 

metalni punker
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ready player one - film za pop kulturu.Zabavan za pogledati i preporuka za pogledati,pogotovo u društvu 7.5/10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A quiet place.

 

Krenuo sam gledati film, bez da sam znao o čemu je riječ. Čak ni trailer nisam vidio, pa sukladno svom neznanju očekivao sam prosječnu zombi apokalipsu.

Ajme meni jesam se iznenadio, glumačka postava pogođena za 10, radnja u najmanju ruku maštovita.

Film je toliko zanimljiv i napet, da kada je završio nisam sam sebi vjerovao da je to to, jer sam mislio da je prošlo tek pola sata. Ne sjećam se kada zadnji put me neki film ovako prikovao za stolac i zainteresirao.

Teško mi je išta pričati o njemu da ne spoilam nepotrebno, jer realno, da sam išta znao o filmu, možda mi nebio bio toliko zanimljiv. (Ubuduće više ne gledam trailere i opise filmova).

 

9.5/10.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

In time

 

Koliko god ga puta gledam,sve mi je bolji i bolji.

Definitivno preporuka!

 

9.5/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na hrt2 upravo Briljantin, obavezna lektira 

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...bit ce ovo dobro.... ne nadam se da ce nadmasiti originalni Sicario i zato bi bas moglo ispast vece djenje ove godine....

...a Predator mi nakon ovog pada, i uopce se pitam jel bi ovo iso gledat u kino.... "upgrejdani" predator WTF????....

metalni punker
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

7 Days in Entebbe (2018)

 

Na IMDB rijetko kada pogode ocjenu. Ili se razbacuju desetakama za loše filmove ili kao sada (5,8/10) debelo potcjenjuju. 

 

7/10.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao u ponedjeljak Jurassic World novi.

Fora akcija, iritantne glumice, fokus na dinosaurima. Naravno ubačen tipični američki humor, ali nije toliko pretjeran kako zna biti. Nisam razočaran, zabavio sam se, 7/10

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
maks0806 kaže...

Gledao u ponedjeljak Jurassic World novi.

Fora akcija, iritantne glumice, fokus na dinosaurima. Naravno ubačen tipični američki humor, ali nije toliko pretjeran kako zna biti. Nisam razočaran, zabavio sam se, 7/10

 Ja sam prilicno razocaran, prvi nastavak mi je bio PUNO bolji. Puno scena koje nemaju veze s mozgom, glupih postupaka (znam da cijela fransiza potjece iz tih temelja ali ovo je next level), uzasan villain... Premalo velikih dinosaura, sve se svodi na neke male jadne raptore, T-rex u doslovno 2 scene od 5 sekundi... Jos prvi dio na otoku koliko toliko, ali kasnije jad i bijeda...

 

Ukupna ocjena 5/10, jer nije da je dosadno za gledati ako nista drugo, dobri efekti, i par dobrih fora.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Minneyar kaže...
maks0806 kaže...

Gledao u ponedjeljak Jurassic World novi.

Fora akcija, iritantne glumice, fokus na dinosaurima. Naravno ubačen tipični američki humor, ali nije toliko pretjeran kako zna biti. Nisam razočaran, zabavio sam se, 7/10

 Ja sam prilicno razocaran, prvi nastavak mi je bio PUNO bolji. Puno scena koje nemaju veze s mozgom, glupih postupaka (znam da cijela fransiza potjece iz tih temelja ali ovo je next level), uzasan villain... Premalo velikih dinosaura, sve se svodi na neke male jadne raptore, T-rex u doslovno 2 scene od 5 sekundi... Jos prvi dio na otoku koliko toliko, ali kasnije jad i bijeda...

 

Ukupna ocjena 5/10, jer nije da je dosadno za gledati ako nista drugo, dobri efekti, i par dobrih fora.

 Meni je onaj "glavni GMO dinosaur" odličan bio, baš krvoločni killing machine kakvim su ga opisali. Ne znam, mogu rastaviti film na proste faktore ako ćemo gledati propuste, logiku itd, ali sveskupa za pustiti mozak na pašu i gledati dinosaure u akciji mi je bio taman. Curi je bio malo dosadan, ali opet bilo je to ili "komedija" sa Amy Schumer :P

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Savrsen kiling machine a ne moze onu malu Blue zaklat, ajd ti logike sa tim filmom, a glupih scena i predvidljivih akcija na pretek, kao kad je probio staklo pa taman da ih scepa nest mu padne na glavu he he, bome i meni od polovine film bilo dosadnjikavo i predvidljivo. 4/10

5 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hereditary/Naslijeđeno zlo (2018) < Cinema. 00/10 Film je lakovijerna prazna drama, a ne horor. Film vuće inspiraciju of It Follows (2014) i Orphan (2009). Od It Follows je pokupio cijelu čudnu atmosferu, a taj film ima mnogo više smisla kroz cijeli film nego uopće ovaj film. A od Orphan je pokupio freakish child (i recimo njezinu opsjednutost sa golubom), a Esther zasluženo dominira cijelim filmom dok kod ove male je jedino znakovito što ne smije jesti orašaste plodove. Trailer filma je u potpunosti umjetan i film teće nekim drugim tempom. Želite li vidjeti dobar nastup Toni Collette pogledajte Madame ili Miss You Already. Ironično na kraju projekcije pri izlasku iz dvorane na poklon sam dobio besplatni dvd filma The Monster/Čudovište (2016), filma Bryana Bertina, koji je mnogo bolji film od Hereditary i pravi je horor, nego što će to Hereditary ikada biti. Izaberite Zoe Kazan umjesto Toni Collette.

 

SPOILER za cijeli film (za one koji se ne žele mučiti sa filmom).

 

Film se dijeli u tri dijela. U prvom dijelu se dovodi do smrti kćeri, u drugom dijelu se dovodi do pristupa medijima i u trećem dijelu se dovodi do kraja filma. Sva tri dijela su jako prazna i dosadna. Film nije ispunjen ničim zapaženijim i u zadnjih 5 minuta je tek horor. Kraj filma se svodi na ovo: Luda baka je pobila cijelu obitelj da stvori novi Paimon.

 

Bad Samaritan/Loš Samaritanac (2018) < Cinema. 10/10 Film je uznapredovali Friend Request (2016). Film je novi Batman Begins. I pametniji American Psycho. Robert Sheehan je novi Bruce Wayne.

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ako novi predator nije gej, nisu nish napravili...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Escape Plan 2 Hades (2018)

 

Kakvo je ovo smeće?

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice