Pronađimo zajedno film izdvojena tema

poruka: 2.062
|
čitano: 528.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
Deus ex machina kaže...
passat kaže...

Bio je jedan na temu zvjezdanih ratova, na smijesni nacin..

 

Npr. neki im zapovijednik kaze da procesljaju pustinju, a oni uzmu cesalj pa je doslovno cesljaju

ili broji se do samounistenja 10,9,8,6,5..oni - A gdje je 7, a computer- Just kidding...

 

 

Uglavnom, tema je da neka princeza pobjegne sa vjencanja pa njezin otac unajmi neka 2 tipa da je nađu..

Pokusao sam sto bolje objasnit..BTW: bilo je to na "tv 1000"(iako sumnjam da ce to ista pomoc)

Da, poznata komedija od ja mislim Mela Brooksa. Takodjer, nisam siguran ali brijem da je ime "Space Balls".

Sjecam se te scene s cesljem :-D

To kralju, evo ga skidam..mrak film

VELIKI thnx!!!!!!! 

Google is your friend!!!
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film

Ja tražim film,nemam pojma kako se zove uglavnom teenager ima neke cool stvarčice i mora nekog špijat ak se ne varam znam ima i jedna cura u filmu se zove Lexie.

Zaboravih napomenuti može ista stvar sa serijama,meni trebaju hrvatski titlovi serije 24 3. do 7. sezona uključujuči i 7.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 18:13 (softwaremaniac).
15 godina
online
Pronađimo zajedno film
If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
softwaremaniac kaže...




Zaboravih napomenuti može ista stvar sa serijama,meni trebaju hrvatski titlovi serije 24 3. do 7. sezona uključujuči i 7.

titlovi - http://www.prijevodi-online.org/serije/view/1/24

ska ska ska
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
titlovi rane,titl se pokaže cca 10 sek prije nego kaj ovaj to kaže
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film

subtitle workshop u ruke i namještaj....

ili napiši koju verziju si skinuo, pa ćemo probat nać prave...

ska ska ska
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
neznam raditi sa subtitle workshopom verziaj Subtitle workshopa 4 Beta 4
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film

verziju serije 24 -.-

ko je uploader...

ska ska ska
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
a to sam skinuo s partis.si
MIKO3773 je uploader to su 1.-7. sezona sa slovenskim titlom al sam prvu i drugu skinuo hrvatske i žapržio na dvd
15 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Trebam pomoc, pred neki dan sam se sjetio jednog starog, starog filma koji sam gledao u kinu, mislim da je to bilo negdje oko 1984, 1985.

 

Sjecam se samo pocetka nazalost -

neki znanstvenici u nekom laboratoriju, u zasticenim odijellima istrazuju nesto, i znam da slave. No slucajno jedna ampulica padne na pod, i jedan znanstvenik ju nagazi i slomi, i nitko ne primjeti. Ono sto se dogodi da zbog toga virus izadje iz tog sigurnog laboratorija, i zarazi sve ljude u odjelu, i oni postanu neki cudni zombiji.

 

Nakon toga se sjecam da se zgrada zagradi u karantenu, i pozovu u pomoc dva neka tipa koji isto obuku ta quarantine odijela i udju u zgradu, iz nekog razloga.

 

Eto, ako netko zna, hvala puno!

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
15 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
Deus ex machina kaže...

Trebam pomoc, pred neki dan sam se sjetio jednog starog, starog filma koji sam gledao u kinu, mislim da je to bilo negdje oko 1984, 1985.

 

Sjecam se samo pocetka nazalost -

neki znanstvenici u nekom laboratoriju, u zasticenim odijellima istrazuju nesto, i znam da slave. No slucajno jedna ampulica padne na pod, i jedan znanstvenik ju nagazi i slomi, i nitko ne primjeti. Ono sto se dogodi da zbog toga virus izadje iz tog sigurnog laboratorija, i zarazi sve ljude u odjelu, i oni postanu neki cudni zombiji.

 

Nakon toga se sjecam da se zgrada zagradi u karantenu, i pozovu u pomoc dva neka tipa koji isto obuku ta quarantine odijela i udju u zgradu, iz nekog razloga.

 

Eto, ako netko zna, hvala puno!

Ovo što si opisao jako sliči na Resident Evil :)

 

Evo par naslova:

Return of the living dead 1985

Day of the Dead 1985

 

A ako nije evo lista svih zombie filmova, scrollaj do 1984/85.

Wikipedia

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
Deus ex machina kaže...

Trebam pomoc, pred neki dan sam se sjetio jednog starog, starog filma koji sam gledao u kinu, mislim da je to bilo negdje oko 1984, 1985.

 

Sjecam se samo pocetka nazalost -

neki znanstvenici u nekom laboratoriju, u zasticenim odijellima istrazuju nesto, i znam da slave. No slucajno jedna ampulica padne na pod, i jedan znanstvenik ju nagazi i slomi, i nitko ne primjeti. Ono sto se dogodi da zbog toga virus izadje iz tog sigurnog laboratorija, i zarazi sve ljude u odjelu, i oni postanu neki cudni zombiji.

 

Nakon toga se sjecam da se zgrada zagradi u karantenu, i pozovu u pomoc dva neka tipa koji isto obuku ta quarantine odijela i udju u zgradu, iz nekog razloga.

 

Eto, ako netko zna, hvala puno!

E, jel to kad tu bude neka zena bez jedne noge pa na nju stavi strojnicu?(znam da zvuci glupo al stvarno sam gledo takav film)

Google IS your friend!!!
15 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
passat kaže...

E, jel to kad tu bude neka zena bez jedne noge pa na nju stavi strojnicu?(znam da zvuci glupo al stvarno sam gledo takav film)

To je Grindhouse.

Razumijem da buni ljude jer velika većina zombie filmova počinje tako da se u nekom laboratoriju razbije epruveta s virusom.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
hvala na preporuci za Codyija,ali nije to taj film,ima li tko neku drugu ideju?
15 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Spomenuo sam da sam film gledao 1984-1985, tako da niti jedan moderan film ne igra, iako je Planet Terror (zena sa strojnicom) odlican.

 

Takodjer, film nije o zombijima, nije ni jedan od Romerovih uratka, jer ljudi se ne ponasaju kao zombiji, no pogledat cu ovo sto si linkao, hvala...

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 22:06 (Deus ex machina).
15 godina
online
Pronađimo zajedno film

A da nije ovaj?

Warning Sign 1985

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Trebam pomoć oko jednog filma. Film se zove nekako Kung Fu...pa nešto ako se ne varam. Gledao sam ga '95 ili '96 nisam siguran. Uglavnom neka 2 kineza se bore kroz cijeli film protiv više dobrih boraca. jedan od njih je nekakav debeljuco sa samurajskim mačem, jedan se bori sa igraćim kartama , jedan sa oko 8 noževa na jakni, jedan je ako se ne varam neki visoki crnac.. uglavnom ta 2 glavna glumca se bore na različitim mjestima odvojeni jedan od drugog, pred kraj jedan od te dvojice glavnih glumaca pogine u borbi protiv nekakve ženske u ljubičastom (mislim). U filmu se ne prikazuju scene ubijanja, one su "cut". Možda je malo detalja ali toliko se sjećam. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 22:50 (Spakos).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
wyks kaže...

A da nije ovaj?

Warning Sign 1985

Ma wyks, ljubim te u celo!!!!!!

Svaka ti cast, bas ti svaka cast... kako si ga samo ubo :-D :-D

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
15 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
Deus ex machina kaže...
wyks kaže...

A da nije ovaj?

Warning Sign 1985

Ma wyks, ljubim te u celo!!!!!!

Svaka ti cast, bas ti svaka cast... kako si ga samo ubo :-D :-D

Nema na čemu :)

Inače sam dugo visim po Imdb-u, i često tražim filmove/glumce iz djetinstva.

 

Guglanjem sam došao do ove stranice, a dosta je suzilo potragu to što si naveo godinu.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film

Nema na čemu :)

Inače sam dugo visim po Imdb-u, i često tražim filmove/glumce iz djetinstva.

 

Guglanjem sam došao do ove stranice, a dosta je suzilo potragu to što si naveo godinu.

Lol, sram me je sto sam pogledao 60% izlistanih filmova, hahahahahah :-D

A sta cu, volim trash-B horrore :-D

Zivjele 70te :-D

 

Hvala za link, btw!

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 23:03 (Deus ex machina).
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film

Ovako trebaju mi titlovi za sve sezone serije CSI Crime Scene Investigation,CSI: Miami te CSI: New York na HRVATSKOM,gledao sam na više stranica,ali pod hrvatske ulaze i prerade srpskih,ja želim čiste hrvatske,a ne neke prerade srpskih titlova.

16 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
softwaremaniac kaže...

Ja tražim film,nemam pojma kako se zove uglavnom teenager ima neke cool stvarčice i mora nekog špijat ak se ne varam znam ima i jedna cura u filmu se zove Lexie.

Zaboravih napomenuti može ista stvar sa serijama,meni trebaju hrvatski titlovi serije 24 3. do 7. sezona uključujuči i 7.

Znas li ista o filmu? tko glumi? kad si gledao? ako ne znas glumca reci u kojem je jos filmu glumio. Ovako je tesko reci.

Netko je vec rekao Agent Cody Banks, ali kazes da nije to.

Mozda jos film sa Hulk Holganom - The Secret Agent Club.

 

softwaremaniac kaže...

Ovako trebaju mi titlovi za sve sezone serije CSI Crime Scene Investigation,CSI: Miami te CSI: New York na HRVATSKOM,gledao sam na više stranica,ali pod hrvatske ulaze i prerade srpskih,ja želim čiste hrvatske,a ne neke prerade srpskih titlova.

Nemoj preseravati sa tim titlovima, kao prvo ovo nije tema za potragu titlova, a drugo budi zahvalan da ima na bilo kojem poznatom jeziku. ako ti treba nas na HRVATSKOM ond fino uzmi ili engleske ili srpske pa prevedi na hrvatski. Sasvim sam siguran da i citas i razumjes i srpski i bosanski i hercegovacki i crnogorski isto kao i hrvatski. Tako da nemoj se ovde bezveze prosipati, nemoj me pogresno shvatiti, ali trazis od ljudi da ti prevedu film sa srpskog na hrvatski, ono WTF?

 

I uzmi fino sebi 1-2 sata i odvoji i malo vjezbaj raditi u Subtitle workshopu, dobro dode, nades bilo kakav titl na hrv i uredis ga za 2 min.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
ok,hvala
15 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Sjetio sam se jednog filma, ime mi je na vrhu jezika, ali nema šanse da ga izgovorim.Viče

 

 

Radi se o tome da jedan jedan mladi znanstvenik dolazi iz Europe gdje je pokušao oživiti svog prefesora/mentora pomoću neke zelene tekućine. To počinje radit i u Americi i onda se događa jedan splet događaja kojih se baš nesjećam.

 

Neke scene su da lik u podrumu oživi crnu mačku i ona poludi kao da je dobila ogromnu snagu i hiperaktivnost, pa je valjda sa lopatom ubiju ili šta već.

 

Onda ima scena gdje je glava od jednog lika na tacni i ta glava je živa zbog te zelene tekućine, neki od likova u mrtvačnici isto ožive itd.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 12:19 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
Hyperion kaže...

Sjetio sam se jednog filma, ime mi je na vrhu jezika, ali nema šanse da ga izgovorim.Viče

 

 

Radi se o tome da jedan jedan mladi znanstvenik dolazi iz Europe gdje je pokušao oživiti svog prefesora/mentora pomoću neke zelene tekućine. To počinje radit i u Americi i onda se događa jedan splet događaja kojih se baš nesjećam.

 

Neke scene su da lik u podrumu oživi crnu mačku i ona poludi kao da je dobila ogromnu snagu i hiperaktivnost, pa je valjda sa lopatom ubiju ili šta već.

 

Onda ima scena gdje je glava od jednog lika na tacni i ta glava je živa zbog te zelene tekućine, neki od likova u mrtvačnici isto ožive itd.

Lol, nisam gledao ali i mene interesira :-D Trash B na kvadrat :-D

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
15 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
Hyperion kaže...

Sjetio sam se jednog filma, ime mi je na vrhu jezika, ali nema šanse da ga izgovorim.Viče

 

 

Radi se o tome da jedan jedan mladi znanstvenik dolazi iz Europe gdje je pokušao oživiti svog prefesora/mentora pomoću neke zelene tekućine. To počinje radit i u Americi i onda se događa jedan splet događaja kojih se baš nesjećam.

 

Neke scene su da lik u podrumu oživi crnu mačku i ona poludi kao da je dobila ogromnu snagu i hiperaktivnost, pa je valjda sa lopatom ubiju ili šta već.

 

Onda ima scena gdje je glava od jednog lika na tacni i ta glava je živa zbog te zelene tekućine, neki od likova u mrtvačnici isto ožive itd.

Evo film s glavom na tacni :)

Ako nije daj reci otprilike godinu.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
15 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
wyks kaže...

Evo film s glavom na tacni :)

Ako nije daj reci otprilike godinu.

To je taj. TNX!

 

 

Deus ex machina kaže...

Lol, nisam gledao ali i mene interesira :-D Trash B na kvadrat :-D

Nije trash, vidiš da je i ocjena IMDB-u 7.2. Jako mi se svidio dok sam ga gledao.

 

E sada treba vidit dal ga ima na torrentima.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 22:38 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Reanimator je vrlo poznat film, zapravo sam ga gledao i to ne bas davno. Ali uopce mi nije palo na pamet da bi to moglo biti to... :-D

Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
16 godina
offline
Pronađimo zajedno film

pozdrav!

 

ovako film je neki treen horror/thriler s kraja 90tih

 

Radi se o nekom klicu koji je dobar i uzoran đak u nekoj srednjoj školi ,sportaš ,bavi se plivanjem ..

ali se dešava neka nesreca sa njegovim burazom i on umire ...

 

pri čemu on okrivljuje sebe za burazovu smrt,nakon tog incidenta odlazi u drugi grad, školu

i upoznaje skupinu nekih teenagera koji briju na death ,speed metal mjuzu koji se koji se tuku , drogiraju etc

više kao neki klan, i tamo upoznaje vođu istoe koji je totalno autodestruktivna izgubljena osoba neki, emo koji bezuspješno hoče napravit speed metal band etc

..

 

nadam se da sam dosta objasnio ,gledao sam ga davno i nemogu ga se prisjetiti

ali siguran sam da je 90% tako išla radnja filma

 

fala puno unaprijed Cool

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 21:55 (4mal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
4mal kaže...

pozdrav!

 

ovako film je neki treen horror/thriler s kraja 90tih

 

Radi se o nekom klicu koji je dobar i uzoran đak u nekoj srednjoj školi ,sportaš ,bavi se plivanjem ..

ali se dešava neka nesreca sa njegovim burazom i on umire ...

 

pri čemu on okrivljuje sebe za burazovu smrt,nakon tog incidenta odlazi u drugi grad, školu

i upoznaje skupinu nekih teenagera koji briju na death ,speed metal mjuzu koji se koji se tuku , drogiraju etc

više kao neki klan, i tamo upoznaje vođu istoe koji je totalno autodestruktivna izgubljena osoba neki, emo koji bezuspješno hoče napravit speed metal band etc

..

 

nadam se da sam dosta objasnio ,gledao sam ga davno i nemogu ga se prisjetiti

ali siguran sam da je 90% tako išla radnja filma

 

fala puno unaprijed Cool

 

Hmmm... The lost boys 2?
Working nine to five, half a life made you sick, upi might as well suck d***s, shake the hand of the man who forced you in split.... think about the choices you pick....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice