Pronađimo zajedno film izdvojena tema

poruka: 2.062
|
čitano: 524.390
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Pozdrav svima .

 

Opet tražim jedan film o kojem znam jako malo.

Uglavnom , radi se o nekom dečku koji je mogao zaustaviti vrijeme , kako , ne znam ? Završi u krevetu s nekom ženskom ( mislim da mu je to bila cura ) i kada je tokom sexa doživio orgazam , on zaustavi vrijeme ( da to kao traje vječno ) . I to je sve što sam zapamtio . Jedino što sam našao na netu je film " Cashback " , ali nije to . Hvala .

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Pokusavam se sjetit filma slicnog filmu dan poslije sutra. 

Radnja pocinje u europi 2010 i tad se nesto desi i cijela zemlja se zaledi, glavnom liku familija umre zaledena a iduca scena je par godina kasnije u africi ili egiptu gdje se vide piramide pod snijegom. I sjecam se da je vozio nekakvo hi tech vozilo u snijegu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 16:05 (domac5).
12 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
domac5 kaže...

Pokusavam se sjetit filma slicnog filmu dan poslije sutra. 

Radnja pocinje u europi 2010 i tad se nesto desi i cijela zemlja se zaledi, glavnom liku familija umre zaledena a iduca scena je par godina kasnije u africi ili egiptu gdje se vide piramide pod snijegom. I sjecam se da je vozio nekakvo hi tech vozilo u snijegu 

 Kaže meni Bing Ai da ova serija Ice ispunjava te uvjete koji si napisao. A na imdbu ima i ovaj film Ice iz 98. Ja ovako baš i ne mogu pronaći jer ima hrpa filmova b kvalitete s istom temom.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
7 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
domac5 kaže...

Pokusavam se sjetit filma slicnog filmu dan poslije sutra. 

Radnja pocinje u europi 2010 i tad se nesto desi i cijela zemlja se zaledi, glavnom liku familija umre zaledena a iduca scena je par godina kasnije u africi ili egiptu gdje se vide piramide pod snijegom. I sjecam se da je vozio nekakvo hi tech vozilo u snijegu 

Probaj se sjetiti još neke scene. Po tražilicama jedino pronalazim Age of Ice da ima obitelj koja bježi od naglog zaleđivanja i prikazane zaleđene piramide.

14 godina
offline
Pronađimo zajedno film

sjeca li se tko filma kad neki teroristi upadnu u americku skolu pa se par ucenika uspije sakrit i sprijecit da ne potamane cijelu skolu 

hvala

 

SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
13 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
To je to hvala
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
9 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Film sam gledao kao klinac na kazeti, znači ne može biti stariji od 2005, radi se o virusu koji se širi vodom. Znači kroz gradski vodovod, tuševe, bazene. Ostala mi slika kako taman mali skače u bazen u vodu koja je zaražena kasnije se razboljeva...

13 godina
online
Pronađimo zajedno film

eh sad sam se sjetio jednog filma kojeg sam gledao kao dijete. nekad 90ih mozda rane 2000. 

 

borilacki je. ima 2 nastavka mozda i 3.

 

neka grupa frendova odluci sudjelovati na nekakvom borilackom turniru. taj turnir je ilegalan. nema pravila. 

 

tj jedino pravilo je da nema pravila, mislim cak da to i kaze u filmu.

 

u jednom nastavku pogine njihov frend (mislim da u drugoom) i oni ga idu osvetiti tako da pobijede na tom turniru i samim time ugase taj klub ilegalnih borbi.

 

zna li netko mozda koji bi to film bio?

 

EDIT:

film se zove best of the best
https://www.imdb.com/title/tt0096913/?ref_=vp_close

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2023 0:14 (zeryx).
2 godine
offline
Re: Pronađimo zajedno film
zeryx kaže...

eh sad sam se sjetio jednog filma kojeg sam gledao kao dijete. nekad 90ih mozda rane 2000. 

 

borilacki je. ima 2 nastavka mozda i 3.

 

neka grupa frendova odluci sudjelovati na nekakvom borilackom turniru. taj turnir je ilegalan. nema pravila. 

 

tj jedino pravilo je da nema pravila, mislim cak da to i kaze u filmu.

 

u jednom nastavku pogine njihov frend (mislim da u drugoom) i oni ga idu osvetiti tako da pobijede na tom turniru i samim time ugase taj klub ilegalnih borbi.

 

zna li netko mozda koji bi to film bio?

 

EDIT:

film se zove best of the best
https://www.imdb.com/title/tt0096913/?ref_=vp_close

Odmah sam ti mogao reći da je glumio Eric Roberts, ali se naziva filma nisam sjetio. 

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
13 godina
online
Re: Pronađimo zajedno film

ja sam imao lica njihova u glavi ali nema sanse da se sjetim imena.

 

davno je to bilo.

 

nekako sam u IMDBu trazio sve borilacke filmove iz 90ih i vidio sam ga na jednoj slici i uspio pronaci.

10 mjeseci
protjeran
offline
Pronađimo zajedno film

Ajde da i ja probam.

 

Tražim jedan film. Bio sam klinac kad sam ga gledao i dosta toga mi je mutno. Da znam ime bar jednog glumca, odavno bih našao.

Radnja filma je otprilike ovakva: lik napumpa curu i ode kod oca po pomoć. Kad mu je rekao da je cura trudna, otac izvadi popis na kojem piše koliko je novaca potrošio na sina, od rođenja pa do danas. Prva pelena, prvi ovrok, itd. Sve. I kad je ovaj vidio cifru, odlučio je...opljačkati vlak, ili tako nešto.

Zna li tko o kojem se filmu radi? Mislim da nije bio na engleskom jeziku. Možda francuski ili talijanski. Mislim.

12 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Jelash13 kaže...

Ajde da i ja probam.

 

Tražim jedan film. Bio sam klinac kad sam ga gledao i dosta toga mi je mutno. Da znam ime bar jednog glumca, odavno bih našao.

Radnja filma je otprilike ovakva: lik napumpa curu i ode kod oca po pomoć. Kad mu je rekao da je cura trudna, otac izvadi popis na kojem piše koliko je novaca potrošio na sina, od rođenja pa do danas. Prva pelena, prvi ovrok, itd. Sve. I kad je ovaj vidio cifru, odlučio je...opljačkati vlak, ili tako nešto.

Zna li tko o kojem se filmu radi? Mislim da nije bio na engleskom jeziku. Možda francuski ili talijanski. Mislim.

 Možda ovaj?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Hvala na namjernoj ili nenamjernoj preporuci, ali po opisu vidim da nije. Ovo što si ti linkao je neka drama / triler, rekao bih. Ja tražim dramu / komediju.

11 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Pozdrav. Trazim neki fillm iz 2018te ako se ne varam. Nekakav SF/Horror njesra. Ugl vidio sam samo mali dio, gdje je kao neka zena u kuci na selu i nekakav ubojica leti okolo kao bumbar/osa  sta vec i demolira cijeli stan. Ona se sakriva i zove muriju i kad je policija došla, taj cirkus ubija j nju. Ugl film mi izgleda onako zanimljivo ali s da ga nemogu naci.Da,Jeepers Creepers nije 🤩

10 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Pozdrav!

Evo molio bih za pomoć oko pronalska jednog starijeg balkanskog/domačeg filma. Atmosferu u filmu bi usporedio sa filmom Kapetan Mikula mali, takva je i kvaliteta slike a i vjerovatno godina snimanja tu negdje. Radi se o jednom ili više tinejđera koji su koliko se sječam brinuli o ranjenim golubovima ili je čak bilo riječ samo o jednom golubu/ptici. Mislim da je čak bilo vrijeme rata pa se nije baš smjelo izlazit van kuće ali nisam siguran i jedino čega se sječam ako se ne varam na kraju je taj golub pušten da leti. Vjerovatno je to bio film više za djecu, sjećam se da sam ga uvijek svrstavo pod isti koš sa Mikulom malim, Orlovima rano lete, Tajnom starog tavana, Vukom samotnjakom....itd. 

Hvala na pomoći.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Našao sam sam. Letači velikog neba (1977). Nek bude tu možda nekome nekad pomogne.

6 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Da probam. Film je 21. stoljece. Horor fantasy. Glavni lik je na pocetku klinac. Vidi duhove i/ili cudovista. Moze ih spremit, zakljucat u lijesove u svom umu. Odraste, na kraju se bori protiv boss cudovista i otpusti sva cudovista iz svog uma. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
cvaja997 kaže...

Da probam. Film je 21. stoljece. Horor fantasy. Glavni lik je na pocetku klinac. Vidi duhove i/ili cudovista. Moze ih spremit, zakljucat u lijesove u svom umu. Odraste, na kraju se bori protiv boss cudovista i otpusti sva cudovista iz svog uma. 

 Možda

6 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Na žalost ne, ali fun fact, chat GPT je isto imao prvi odabir. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
cvaja997 kaže...

Da probam. Film je 21. stoljece. Horor fantasy. Glavni lik je na pocetku klinac. Vidi duhove i/ili cudovista. Moze ih spremit, zakljucat u lijesove u svom umu. Odraste, na kraju se bori protiv boss cudovista i otpusti sva cudovista iz svog uma. 

 ili možda ovaj Doctor Sleep

6 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Ne, ali mi je isto bio dobar film. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice