The Hobbit: An Unexpected Journey

poruka: 254
|
čitano: 47.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Aj nemoj spoilat film i radnju u knjizi

Keep Calm and SWAG
12 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
bruno03 kaže...

za extreme ti je čini mi se 3 kn nadoplata a za 3D 10 kn. HFR ne naplaćuju dodatno

Nadoplata na koju cijenu?{#}

Znam da je ovdje u Sinju, obično cijena 20-30ak kuna...

I jeli se to samo prikazuje ovaj tjedan(pon-uto-sri)? Nepiše ništa za sljedeći tjedan, kada bi bili praznici...

Ubi bene, ibi patria.
16 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
sudy_freak kaže...
Danny_HR kaže...

Hobit rula, gledao sam ga 12.11. mislim da je to bila još pretpremijera i gledao sam u 3D HFR.

IMPOSSIBRU stari.

12.12. No. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
14 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Je li to Cinestar kino?

Keep Calm and SWAG
16 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Et_Tu_Brute? kaže...

Kolike su cijene u CineStaru, Split. Za Extreme, i HFR? Ako netko zna točno...

Odi na blitz-cinestar.hr i pogledaj... kvragu pa nije teško.

 

43kn.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2012 15:50 (Danny_HR).
12 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
bruno03 kaže...

Je li to Cinestar kino?

Ako je to pitanje meni upućeno, onda da. Planiramo gledati u Cinestaru ovaj ili jos bolje, ako bi bilo sljedeci tjedan...

 

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Btw koliko sam skuzio 3.dio nece bit radnja hobbita nju ce dovrsit u drugom a treci dio ce bi trebao biti izedu zavrsetka hobbita i  LOTR-a .. dol guldur itdd... jos spekulacije zasad :)

13 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

razvučeno, razvodnjeno, na dijelove dosadno sa pregrš bespotrebnih scena. patuljci uopće ne izgledaju kao patuljci (ni izgledom ni kad ih se u istom kadru uspoređuje sa ljudim/vilenjacima "normalnog" rasta)

s druge strane, vrlo zabavan film i manje ozbiljan što i priliči ekranizaciji knjige kao što je hobbiti. gluma i režija na visokom nivou. peter jackson opet odradio vrlo dobar posao. nikako "fenomenalan film" kao što većina tvrdi

 

ocijena: 4/5

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Nisam još pogledao film al na trailerima mi isto patuljci jako čudno izgledaju. 

Sometimes you just have to pee in the sink
14 godina
protjeran
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Absu kaže...

Nisam još pogledao film al na trailerima mi isto patuljci jako čudno izgledaju. 

Mozda im fali crvena kapica? {#}

bos - bosi - najebosi - UMEM DA GUBIM!!!! NKV iz zeljezare Cacak.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
pandza94 kaže...

Batman mi je bio nelogičan film po radnji,i općenito po svemu,puno gore od onog

što sam očekivao od toliko hvaljenog filma,ima par dobrih likova i izjava,gdje računam većinom

Bane-a.
No,meni su Avengersi bili puno bolji od Batmana,bolja priča,radnja i sve je bilo na većem nivou nego Batman,no

to je samo moj subjektivni dojam.

Gledam Hobbita u srijedu,Cinemax 3D,pa ću se usporediti ga s Batmanom,iako sumnjam da je Hobbit lošiji film

od Batmana,jedino može biti bolji,ipak je to Tolkien. 

Nemoj se uvridit na ovo pitanje, ali koliko godina imaš?

16 godina
online
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

u avengersima jedino što valja to su računala na kojima su renderirali sav onaj CGI.. i eventualno downey jr. .. sve ostalo je za zaborav

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Zeromaxy21 kaže...
pandza94 kaže...

Batman mi je bio nelogičan film po radnji,i općenito po svemu,puno gore od onog

što sam očekivao od toliko hvaljenog filma,ima par dobrih likova i izjava,gdje računam većinom

Bane-a.
No,meni su Avengersi bili puno bolji od Batmana,bolja priča,radnja i sve je bilo na većem nivou nego Batman,no

to je samo moj subjektivni dojam.

Gledam Hobbita u srijedu,Cinemax 3D,pa ću se usporediti ga s Batmanom,iako sumnjam da je Hobbit lošiji film

od Batmana,jedino može biti bolji,ipak je to Tolkien. 

Nemoj se uvridit na ovo pitanje, ali koliko godina imaš?

Vidi mu nickname?

Samsung Galaxy SII crew. || Hvala ako sam ti pomogao.
15 godina
online
The Hobbit: An Unexpected Journey

ma prica gluposti, mislim rec da je betmen novi sranje je cisto trolanje, al dobro.

14 godina
protjeran
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
mar123 kaže...

ma prica gluposti, mislim rec da je betmen novi sranje je cisto trolanje, al dobro.

Nisi ni ti nista bolji.

bos - bosi - najebosi - UMEM DA GUBIM!!!! NKV iz zeljezare Cacak.
15 godina
online
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Tallahasee kaže...
mar123 kaže...

ma prica gluposti, mislim rec da je betmen novi sranje je cisto trolanje, al dobro.

Nisi ni ti nista bolji.

ti mi kazes, bar obrazlozi sto sam ja to glupo reko i da nisam obrazlozio tvrdnju?? jesam mozda za ovaj film reko da nevalja? dao sam mu ocjenu 9 u temi za to, reko da je odlican i sve, znaci ja sam glup jer kazem da je betmen film godine?

14 godina
protjeran
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
mar123 kaže...

ti mi kazes, bar obrazlozi sto sam ja to glupo reko i da nisam obrazlozio tvrdnju?? jesam mozda za ovaj film reko da nevalja? dao sam mu ocjenu 9 u temi za to, reko da je odlican i sve, znaci ja sam glup jer kazem da je betmen film godine?

Da. Nisi ti taj koji ce to reci.

bos - bosi - najebosi - UMEM DA GUBIM!!!! NKV iz zeljezare Cacak.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
sudy_freak kaže...
Zeromaxy21 kaže...
pandza94 kaže...

Batman mi je bio nelogičan film po radnji,i općenito po svemu,puno gore od onog

što sam očekivao od toliko hvaljenog filma,ima par dobrih likova i izjava,gdje računam većinom

Bane-a.
No,meni su Avengersi bili puno bolji od Batmana,bolja priča,radnja i sve je bilo na većem nivou nego Batman,no

to je samo moj subjektivni dojam.

Gledam Hobbita u srijedu,Cinemax 3D,pa ću se usporediti ga s Batmanom,iako sumnjam da je Hobbit lošiji film

od Batmana,jedino može biti bolji,ipak je to Tolkien. 

Nemoj se uvridit na ovo pitanje, ali koliko godina imaš?

Vidi mu nickname?

Znači ako ja imam broj 21 ja sam 21. godište? Ili imam 21 godinu?

 

Hint: nijedno nije točno.

15 godina
online
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Tallahasee kaže...
mar123 kaže...

ti mi kazes, bar obrazlozi sto sam ja to glupo reko i da nisam obrazlozio tvrdnju?? jesam mozda za ovaj film reko da nevalja? dao sam mu ocjenu 9 u temi za to, reko da je odlican i sve, znaci ja sam glup jer kazem da je betmen film godine?

Da. Nisi ti taj koji ce to reci.

osim sto je vec osvoji nagradu filma godine?

14 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Meni osobno se nije svidio Nolanov pristup prema Batmanu, ali filmovi su mu OK.

Keep Calm and SWAG
16 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

<offtopic>

Christopher Nolan je jako dobar scenarist, ali osrednji redatelj. Osrednji zato što je vrhunac njegove režije visok kontrast, tamne scene i krupni kadar. Sve to pogoduje da film izgleda visokobudžetno i "kvalitetno" (pogotovo kad se spoji sa super scenarijem), ali ostavlja i dojam nemaštovitosti i plitkoće. I zato je TDKR dobar film, ali samo to. Moje skromno mišljenje...

</offtopic>

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 15:36 (i_rambo_plache).
14 godina
protjeran
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
mar123 kaže...

osim sto je vec osvoji nagradu filma godine?

Boze dragi. A gdje to i kada? Je ako mu je mar123 dao tu nagradu i to je sad sluzbeno tako. Jel to mozda - amen? GDJE? Golden Globe, Orcar, Nagrada Europske filmske akademije?

 

Hm mozda je dobio malinu?

bos - bosi - najebosi - UMEM DA GUBIM!!!! NKV iz zeljezare Cacak.
12 godina
protjeran
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Tallahasee kaže...
mar123 kaže...

osim sto je vec osvoji nagradu filma godine?

Boze dragi. A gdje to i kada? Je ako mu je mar123 dao tu nagradu i to je sad sluzbeno tako. Jel to mozda - amen? GDJE? Golden Globe, Orcar, Nagrada Europske filmske akademije?

 

Hm mozda je dobio malinu?

 

"Kyle, get that sand out of your vagina"

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
online
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Tallahasee kaže...
mar123 kaže...

osim sto je vec osvoji nagradu filma godine?

Boze dragi. A gdje to i kada? Je ako mu je mar123 dao tu nagradu i to je sad sluzbeno tako. Jel to mozda - amen? GDJE? Golden Globe, Orcar, Nagrada Europske filmske akademije?

 

Hm mozda je dobio malinu?

AFI award, jesi cuo za to?

AFI Film award

osovjio je nagradu za film godine na oba. sad si malo glup ispo al sta ces.

12 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

OMG, prestantite o prokletom betmenu i Nolanu...{#}

Danas pogledao patuljke u 3D, nemogu se sjetiti kada sam ovoliko uživao u nekom filmu... Čista desetka od mene :)

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Gledao sam i Batmana i Hobbita i mogu zaključiti da je Hobbit ipak stupanj više od Batmana. Eh, sad treba čekat još godinu dana na novi dio :)

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
12 godina
odjavljen
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

ja sam isto gledo hobbita i mogu rec da je ipak stupanj vise od gruntovcana 

povezica je ocita

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 22:51 (Arnold Layne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
nj0fra kaže...

Gledao sam i Batmana i Hobbita i mogu zaključiti da je Hobbit ipak stupanj više od Batmana. Eh, sad treba čekat još godinu dana na novi dio :)

Šta reče i ostade živ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
i_rambo_plache kaže...

<offtopic>

Christopher Nolan je jako dobar scenarist, ali osrednji redatelj. Osrednji zato što je vrhunac njegove režije visok kontrast, tamne scene i krupni kadar. Sve to pogoduje da film izgleda visokobudžetno i "kvalitetno" (pogotovo kad se spoji sa super scenarijem), ali ostavlja i dojam nemaštovitosti i plitkoće. I zato je TDKR dobar film, ali samo to. Moje skromno mišljenje...

</offtopic>

Jesi ti svjestan što si napisao? Prvo TDKR je visokobudžetan film(neznam kako može izgledati tako kada on to je), nerazumijem ovo nemaštovit... na koji način, možda zato što nema dovoljno eksplozija ili npr. Batmanu fale nadljudske moči. Jesi li ti gledao koji drugi Nolanov film osim Batmana? Isto tako većina scenarija, ide na zasluge njegovom bratu, barem po onome što sam čitao. Tehnički Batman je savršen, a scenarij je bio taj koji je imao rupa, ali su one oprostive. Nolan je trenutačno najbolji redatelj koji zna napraviti film za zahtjevnu mainstream publiku, a opet ne ostaje dužan zahtjevnim gledateljima i kritičarima. Njegova genijalnost je neupitna i u deset godina rada je snimio raznolike filmove. Zadnji je uspio od Pacina izvuči najbolje u Insomniji, zatim odličan Memento i The Prestige koji je isto tako jako dobar film. Dosada niti jednom nije podbacio iako se u ovo vrijeme filmovi rade isključivo radi zarade, a pogotovo kada je riječ o superherojima. Inception nisam niti spomenuo, ali ako jedan takav film nije pokazatelj mašte onda stvarno neznam što je mašta.

 

Isprika za OFF topic

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 23:33 (Đapa club).
16 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

stari moj,sjedim 3 sata u kinu,i na kraju se uopce nis ne desi. walk of shame doma

www.vodopija.net
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice