Zakon Braće

poruka: 369
|
čitano: 134.103
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Zakon Braće

Samo da vas napomenem da ne propustite veceras premijeru. Jedva cekam da pocnem :D

9 godina
protjeran
offline
Re: Zakon Braće

Inace bi srao koliko koliko se puta ispostavilo da je ziv, ali je dobra serija pa necu nista reci :p Jos da pocnu snimat oza iz 1997 i ne treba mi nikakva druga serija :)

14 godina
offline
Zakon Braće

Jel ima neki video sadrzaj od svih sezona da se malo podsjetim

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

propustili smo, ali ćemo se danas potruditi da se to pogleda :)

 

Chuck Norris je dobio 2 na izlazu logičkog sklopa.
8 godina
offline
Re: Zakon Braće
Pogledao novu epizodu i nisam baš oduševljen.

Mislim da su prebrzo krenuli sa pričom i ima previše prebacivanja između likova za moj ukus.

Ni kraj epizode baš nije neki cliffhanger ali ću nastaviti s gledanjem, možda se poboljša.

Rekao bih da je epizoda zapela u periodu od prije 5+ godina kad je takav stil prolazio.
9 godina
protjeran
offline
Re: Zakon Braće

Zasto nisu nastavili sa zadnjim epizodama kad je bio u zatvoru u panami?

8 godina
offline
Re: Zakon Braće
Pa to u Panami je završeno, bilo je još priče u seriji nakon toga.

Pogledao sam još jednom epizodu i shvatio sam da su novu sezonu pokušali progurati kao da je prošla sezona završila prije godinu dana, a ne prije 8 godina.

Ili su očekivali da će svi nabaciti maraton gledanja prethodnih sezona ili je snimljeno samo za hardcore fanove koji događaje imaju u malom prstu.
13 godina
offline
Re: Zakon Braće
Blackstorm kaže...
Pogledao novu epizodu i nisam baš oduševljen.

Mislim da su prebrzo krenuli sa pričom i ima previše prebacivanja između likova za moj ukus.

Ni kraj epizode baš nije neki cliffhanger ali ću nastaviti s gledanjem, možda se poboljša.

Rekao bih da je epizoda zapela u periodu od prije 5+ godina kad je takav stil prolazio.

Da, i meni se tako čini... Nekako mi je sve bilo umjetno... Vidjet ćemo kako će biti dalje...

9 godina
offline
Zakon Braće

Ocito vi niste gledali pravi Prison Break. Ovo je savrseno i bas ovako prica i treba ici jer ima 9 epizoda. Uostalom prica uopce ne ide brzo nego jednostavno treba znaci sta se desilo u prve cetiri sezone da bi znao sve. Ja sam teski fan Prison Breaka i mogu vam reci da je ovo iznad svakog ocekivanja, jednostavno kad pogledas prve cetiri sezone pogotovo prvu imas osjecas da koliko god dobro naprave ispast ce glupi naspram onog remek djela ali zapravo 5 sezona je jako,jako kvalitetna. Kako mi se cini koliko su ljudi ludi za serijom po cijelom svijetu sumnjam da ce FOX stati na petoj sezoni. 

Barcelona - Mes que un club
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice