Zakon Braće

poruka: 369
|
čitano: 134.059
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ma kod nas bi mogla iduće godine...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

to mi je tak super

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

vidio najavu za danas čini se da bijeg započinje bit će zabavno... :-)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Lord Angel kaže...

vidio najavu za danas čini se da bijeg započinje bit će zabavno... :-)

 Bez namjere da spoilam, pogledao sam cijelu 3 sezonu i ova mi je jedna od najgorih (ako ne i najgora epizoda).

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ma danas moram gledati reprizu jer su jučer stavili u 20 sati a ja mislio da je u 21.10... :-(

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

super serija...najbolja do sada što sam gledao...skidam sesone sa torrenta...za sad sam skinuo prvu i drugu...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ova zadnja serija je bila ful napeta...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

bi mi mogel netko reći kaj je bilo jučer jer nisam gledal kad mi je brat imal 1.pričest


http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće

:) :)

 

faca si.pa kaj ce ti netko prepricavat seriju ovdje?:)

ideja otvoriti forum o raspravi o sapunicama...za starce.

 bum ti poslo na pv pa ce se samo ispricat...

16 godina
offline
RE: Zakon Braće
Bruno kaže...

ne znam kak bi je ubacili natrag ako su joj glavu odrubili

ali ako je vrate stvarno ce pretjerat...

 

vidio sam na nekoj stranici da je ono sta je lincoln primio zapravo replika njene glave i da se sara mozda vraca (kakva glupost)


 ja sam pregledo sve 3 sezone, prva je najbolja, najnapetija, druga je dobra, a treca onako, nesvidja mi se kraj,,,,
a sto se tice Sare fakat mislim da nema sanse da je ubace u 4 sezonu, glava je odsjecena,,,a sto je Lincoln primio kao "repliku" njene glave mogao bi i povjerovati ali se sjecam da je sin od Lincolna potvrdio kako je gledao da su joj odsjekli glavu,,,,ako on laze,,,e sad,,,,mislim da bi to bilo nelogicno u scenariju...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
boxer kaže...
Bruno kaže...

ne znam kak bi je ubacili natrag ako su joj glavu odrubili

ali ako je vrate stvarno ce pretjerat...

 

vidio sam na nekoj stranici da je ono sta je lincoln primio zapravo replika njene glave i da se sara mozda vraca (kakva glupost)


 ja sam pregledo sve 3 sezone, prva je najbolja, najnapetija, druga je dobra, a treca onako, nesvidja mi se kraj,,,,
a sto se tice Sare fakat mislim da nema sanse da je ubace u 4 sezonu, glava je odsjecena,,,a sto je Lincoln primio kao "repliku" njene glave mogao bi i povjerovati ali se sjecam da je sin od Lincolna potvrdio kako je gledao da su joj odsjekli glavu,,,,ako on laze,,,e sad,,,,mislim da bi to bilo nelogicno u scenariju...
 
Sara se siguro vraća (potvrđeno)
Kellerman se možda vraća
Govori se ( 4. sezona) da je Michael opet u zatvoru - stvarnom ili nekom metaforičkom (da je malo-puno prolupao od svih s.r.a.nj.a kojih su mu se dogodili) -  ako je ovo drugo neka svi scenarisi idu u 3PM i neka crknu

Što govori L.J. je relativno: u jednoj epizodi kaž da je vidio kako ju idu ubiti pa da je zatvorio oči da ne vidi i da je čuo njen vrisak, a onda u drugoj epizodi govori da je bio u drugoj sobi i da je čuo neki prigušeni vrisak i da nije siguran. WTF?




Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
offline
RE: Zakon Braće

Zivi bili pa vidili, ko ce uskrsnuti  iz mrtvih Mršti se u 4 sezoni, ali ubijas me u pojam da je Scofield prolupo,,,,ko ce onda sjebat "Kompaniju" a? Pa valjda nece svaku sezonu bjezat iz zatvora,,to je onda za Guinessa...Namigiva,,,

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
boxer kaže...

Zivi bili pa vidili, ko ce uskrsnuti  iz mrtvih Mršti se u 4 sezoni, ali ubijas me u pojam da je Scofield prolupo,,,,ko ce onda sjebat "Kompaniju" a? Pa valjda nece svaku sezonu bjezat iz zatvora,,to je onda za Guinessa...Namigiva,,,

 
Evo sa jedne stranice koje imaju provjerene spoilere, ne govore o prolupavanju ali

"Michael's headed back to prison next season! Kind of. According to my Prison snitch, a huge warehouse has been erected on the Fox backlot that will serve as a sort of "metaphorical prison" for Michael and his merry band of misfits (Dr. Sara included) next season."

Da mi je znat kakav je taj "zatvor u prenesenom značenju"

Pa serija se zove PRISION BREAK, šta si mislio o oko čega će se vrtiti radnja svake sezoneSmijeh
Serija se počinje pretvarat u najveće s.r.a.nj.e, nije da radnja i likovi ne valjaju, ali koliko oni misle da on puta pobjegne iz zatvora, malo bježi i traži osvetu, pa da ga opet potrpaju u zatvor i tako isponova. Sona je kao najgori i najčuvaniji zatvor ikad napravljen, i di će ga sada potrpati u slabije čuvani zatvor nakon što je pobjegao iz najčuvanijeg? Pa sada moraju izmišljat ovakve baljezgarije

P.S. Ne isključujem mogućnost da će nova sezona biti odlična, ali vidjet ćemo

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
offline
Zakon Braće

Serija je zakon!

Kaj se može kad je Michael tak pametan!

Nemoj biti zavidan!Cool


Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
16 godina
offline
RE: Zakon Braće

Ma bilo kako bilo jedva cekam 4 sezonu Prisona,,,, 3 sezonu Heroesa i ove jos 3 mislim "posljednje" epizode 4 sezone Losta... Gledao sam jos i 2 sezone Eureke, a sad gledam 1 sezonu Grays Anatomy,,,,nisu ni blizu ove tri serije, imaju svoje kvalitete, ali nema tu napetosti ko u ove tri.....Pozdrav

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zakon Braće

Meni su prve 2 sezone najbolje sto sam ikad gledao na telki (iako sam gledao na laptopu i skinuo s neta), a treca je bila malo losija, iako dobra. U trecoj nije bila Sara jer je bila trudna, a u cetvrtoj se opet vraca Cool. Jedva cekam 4. sezonu

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

mislim da ste svi skupa nevjerovatni koliko vas moze zanimati serija koja je svoje najbolje adute ispucala vec u prvoj sezoni.

 

Mrzim meksicke sapunice, a zakon brace je upravo takva serija.

 

- Zavrsava kao svaka sapunica, s sokatnim krajem koji vas prisiljava da sljedecu epizodu ne propustite.

- Dogadzaju se nelogicne porodicne stvari, kao -'Ja sam tvoj otac iako si cijeli zivot mislio da ti je mama otac a brat majka, inace ti si se rodio kad je tvoj tata imao 15 godina, a prijateljica s kojom si spavao je u biti tvoja sestra iz mog treceg braka s rodzakinjom tvoje majke, e da ja sam jos inace agent CIA-e i umirem na kraju epizode jer vise nema nikakvih misterija oko mog lika'... WTF?

- Povratak mrtvih likova, mislim da je nepotrebno objasnjavati. Ocito je scenarit odlucio ubiti nekog lika ali je pala gledanost pa su smislili totalno glupu ispriku koju samo prosjecni amerikanac s IQ-om od 65 moze popusit. Kod njih ionako prednjaci incest pa i nije cudno kakve se sve serije snimaju.

 

zakon brace je imao potencijal, ali steta sto su ga iskomercijalizirali do boli (mene uistinu boli kad gledam tu seriju).

 

Ako se prodaje, u sljedecoj sezoni ce napravit isti k***, drugacije ga zapakirat i promjenit likove. Zar to nije radnja u prvoj i trecoj sezoni? Samo drugacije pakiranje!!!

 

I rest my case... Izlanuo se


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Pošto svi čekaju četvrtu sezonu evo neke informacije SPOILERS

2 NOVA LIKA
1. Penrab - nabolji plaćeni ubojca od Company-a, čeka priliku da počisti nered i ubije Michaela
2. Don - FBI-ev rukovoditelj koji nudi Michaelu način da uništi Company zauvijek.
Michael Rapaport (onaj iz Rat u kući na RTL-u) je jedan od regularnih likova u novoj sezoni i glumi vladinog agenta. (najvjerojatnije Don-a).

Evo oko čega se vrti radnja 4. sezone


Nakon bijega iz zatvora Sona, braća Michael Scofield Lincoln Burrows su odlučni da traže pravdu protiv The Company-a, sjenovite grupe zadužene za uništenje njihovih života i ubijanje žene koju Michael voli (Dr. Sara Tancredi). Tokom svojih potraga za osvetu, Michaelov svijet izvrnut je naopako kad sazna da je Sara još uvijek živa. Shvaćajući da jedini način da oni doista budu slobodni, Michael i Lincoln kao osvetnici idu pronaći Saru, spasiti je  i uništiti The Company. Uz pomoć vladinog rukovoditelja, oni okupljaju grupu od saveznika i poznatih lica uključujući Mahone, Sucre i Bellick-a za pomoć u svojim naizgled nemogućem zadataku. Nažalost za braću, oni moraju pribilježiti i T-Bag-a,  koji neznajući posjeduje vitalni trag da im pomogne u naizgled nemogućem zadatku. Oni će uskoro otkriti da samo teže nego izbijanje van iz neke dobro čuvane zgrade je probijanje unutra.



Moram reć da mi zvuči zanimljivo. Samo da vidim 2 objašnjenja: Kako će objasnit Sarinu glavu u kutiji i kako će ove izvuć iz Sone? (makar mislim da za ovo drugo će bit FBI i neke njihove birokratske i političke gluposti).


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
offline
RE: Zakon Braće
Paolo2612 kaže...

Pošto svi čekaju četvrtu sezonu evo neke informacije SPOILERS

Nažalost za braću, oni moraju pribilježiti i T-Bag-a,  koji neznajući posjeduje vitalni trag da im pomogne u naizgled nemogućem zadatku.


 jao,,,pa uvijek taj sado-mazo-pedersko-incestoidni papak ima nesto pa ga moraju ubacit u ekipu,,,,,ova stvar s njegovim ubacivanjem u ekipu se provlaci kroz sve tri sezone, a kako navodis izgleda i u cetvrtoj.....eh,,,,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
boxer kaže...
 jao,,,pa uvijek taj sado-mazo-pedersko-incestoidni papak ima nesto pa ga moraju ubacit u ekipu,,,,,ova stvar s njegovim ubacivanjem u ekipu se provlaci kroz sve tri sezone, a kako navodis izgleda i u cetvrtoj.....eh,,,,
 
Meni je njegov lik uvijek bio jedan od najdražih (uvijek među top 3 ili 4). Inače volim u filmovima, serijama, knigama vidjet lik koji je nizak, mršav, slab, ružan (kao neki štakor) ali zato bolesnik, manijak, psihopat kojemu nema nikog ravnopravnog i koji može učiniti boleštine koje se nikad ne bi sjetio. Jednostavno volim takve likove.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće

Serija u kojoj ubiju najbolji ženski lik odrubivši joj glavu, pa joj tu istu glavu nekom do sada neotkrivenom vaskularnom tehnikom prišiju nazad, je jednostavno smeće.

Prva sezona OK... druga OK... treću nisam gledao, ali kada sam čuo ovo... bah.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
offline
Zakon Braće

Ma odlicna je to serija kakvog djubreta ima danas na TV-u.

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

ja mislim da njoj nisu odrubili glavu nego več nekome drugom...heh uskoro ču saznat kada skinem sa u torrenta sve sezone...

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Sara će znači reinkarnirati, baš me zanima kakvih će se još gluposti sjetiti , valjda bu Lincov sin isto otišel u The Company jer je zlagal(pretpostavljam, ovo sa Sarom je činjenica) , itd.


http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

e da se bar Kellerman vrati... inače ako michael prolupa loše veoma loše...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
naxeem kaže...

Serija u kojoj ubiju najbolji ženski lik odrubivši joj glavu, pa joj tu istu glavu nekom do sada neotkrivenom vaskularnom tehnikom prišiju nazad, je jednostavno smeće.

Prva sezona OK... druga OK... treću nisam gledao, ali kada sam čuo ovo... bah.


 Glumica je bila trudna pa se nije mogla pojavit u seriji. Treća sezona je odlična, počni govoriti da je serija smeće  kada  počne četvrta sezona i kada ju vrate nazad, a do tadaŠutim

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Nisam baš pratio od početka, ali sam se zakvačio na drugoj sezoni.

 

Glavu u kutiji uopće nije teško objasniti - The Company kao vjerojatno dobrostojeća tvrtka si vjerojatno može priuštiti izradu umjetne glave koja bi izgledala realistično. Jedino me živcira što ja to već unaprijed znam i neće mi biti iznenađenje. Viče

16 godina
offline
RE: Zakon Braće
Paolo2612 kaže...
boxer kaže...
 jao,,,pa uvijek taj sado-mazo-pedersko-incestoidni papak ima nesto pa ga moraju ubacit u ekipu,,,,,ova stvar s njegovim ubacivanjem u ekipu se provlaci kroz sve tri sezone, a kako navodis izgleda i u cetvrtoj.....eh,,,,
 
Meni je njegov lik uvijek bio jedan od najdražih (uvijek među top 3 ili 4). Inače volim u filmovima, serijama, knigama vidjet lik koji je nizak, mršav, slab, ružan (kao neki štakor) ali zato bolesnik, manijak, psihopat kojemu nema nikog ravnopravnog i koji može učiniti boleštine koje se nikad ne bi sjetio. Jednostavno volim takve likove.

 Da, najbolje je bilo kad si je odgrizel šakuNevinašce
 T-Bag je totalno otkačen!
 2. sezona je bila zakon!

 


Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
16 godina
offline
RE: Zakon Braće
Paolo2612 kaže..

Meni je njegov lik uvijek bio jedan od najdražih (uvijek među top 3 ili 4). Inače volim u filmovima, serijama, knigama vidjet lik koji je nizak, mršav, slab, ružan (kao neki štakor) ali zato bolesnik, manijak, psihopat kojemu nema nikog ravnopravnog i koji može učiniti boleštine koje se nikad ne bi sjetio. Jednostavno volim takve likove.

 vidim furate se na psihopatske likove,,,,nema sta pravi su vam uzor,,,,inace taj tip me zna pravo nanervirati,,,ali i nasmijati jer je imao par smjesnih scena u seriji...

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Racoen kaže...

Nisam baš pratio od početka, ali sam se zakvačio na drugoj sezoni.

 

Glavu u kutiji uopće nije teško objasniti - The Company kao vjerojatno dobrostojeća tvrtka si vjerojatno može priuštiti izradu umjetne glave koja bi izgledala realistično. Jedino me živcira što ja to već unaprijed znam i neće mi biti iznenađenje. Viče

istina da, ma gle bolje je da se zna...  barem nisam suze lio kada sam vidio glavu u kutiji... .-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2008 17:25 (Lord Angel).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice