Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

poruka: 278
|
čitano: 31.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Da imam para ko dreka ne bi ni gledao kolko kosta ali ovako sam naucen kupovat do 2k krznasa

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

NE

IBM ( I Blame Microsoft)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

I ja si uvijek gledam kupiti neki gornji mainstreamBogataš

weather changes moods
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
stoncin3 kaže...

I ja si uvijek gledam kupiti neki gornji mainstreamBogataš

Nešto kao što je HD5850?Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Imam toliko novaca, ali nedam, to nije realna cijena za bilo kakvu grafičku karticu osim ako ne služi za posao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Dali bih dao 5k za grafu?

 

Naravno, kada bih imao povrat poreza od oko 10000 kuna, što je inače nemoguće!

 

Za solidne pare (2000-3000) se može naći odlična kartica, koja će terati aktuelne igre ali i nadolazeće ali sa manjim smanjenjima detalja po potrebi. Prođe 2 godine, prodaš grafu, dobiješ oko 40% plaćenog i nadoplatiš za novu.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
windows_7 kaže...

meni se povraća na 4 gpu-a ima tu mnogo komplikacija ako ne igraš igru na 2560x1600,8xAA,Max settings postoji mogućnost da se neki od gpu-a ugasi zbog hlađenja i neiskorištenosti pa zato ih treba držati na 2560x1600 da bi se grijale pristojno

Da, gta4 ide jednako na 5870 i 5970...

tako bar efaco5 sa youtubea kaže.

14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Ja bih radije uzeo za 2000kn, pa promjenio za 1-2god, skupi se više iskustva ako se mijenja često grafe Namigiva

15 godina
online
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Kad bih imao....da...dao bih...ali ovako nema šanse.

Za sad me moja GTS250 i više nego dobro služi:)

bubamara...hehehehehe:)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Ako košta 5000 kn ne znači da je najbolji izbor.Da iman para ka blata opet je nebi uzeja.

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

da, možda je bolje stavit dvije HD5870 u crossfirex jer u HD5970 nisu baš HD5870 cijele, tj. nisu jake kao kad je kupiš samu

14 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

je da, dođe plača i cijela ode na grafičku. no way, ovak mi bar ostane za čevape Cool

ajmo svi na erepublik ;) <3 BF BC 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

ja sam cijelu svoju konfu platio manje od 5000 kuna,to je odgovor na postavljeno pitanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Hehehe, LONG LIVE ĆEVAPI (s ajvarom i lukom to se podrazumijeva ako si iz BIH)Namigiva

Z-1
14 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

5870 XFX-ica 2 puta u Crossfire-u je  2 x 2800,00 kn = 5.600,00 kn

5970 XFX-ica (2 procesora)  = 4.700,00 kn

 

ako nekom treba Crossfire :-) To je u ovom trenutku maksimum.

Tko voli visoke rezolucije, barem 1980x1200 i visoke postavke AA i AF (da ne govorimo za rad na tri monitora) i to je to.

Nisam je stigao još instalirati. Moram promjeniti napajanje ;-)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Za 5000 kn mogu kupiti cijeli komp tako da nikako ne bih dao toliko SAMO za grafičku karticu!

Fućkaj ga!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 21:28 (Tomislav95).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Nikad nebi dao 5k kn za GPU.

Smartam da svaki GPU od 1000 do 2000kn može vrtiti sve naslove u nazivnoj rezoluciji 22'' monitora

bez ikakvih problema. Sve više od toga je benchanje i nešto tipa "moj tata ima dužeg od tvog tate"...

 

Dok neki ljudi vole ekskluzivu.

 

ATi je popularan po tome što mu cijena HE proizvoda češće dropa na niže pojavom nove nVidije (koje nema daleko još),

pa je zbog toga kupnja te kartice od 5k kn bacanje novca, kad bi za cca 6-8 mjeseci mogla iznositi 3600-3800kn.

 

Dok recimo jedna nVidija strogo drži cijenu svojih HE proizvoda. Tako da je nVidija isplativija kupnja jer nećeš relativno puno izgubiti kroz par mjeseci,

makar neopravdavam karticu staru 12+ mjeseci od 4800kn...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
Zvonimir Zubić kaže...

da, možda je bolje stavit dvije HD5870 u crossfirex jer u HD5970 nisu baš HD5870 cijele, tj. nisu jake kao kad je kupiš samu

 

A zagrijavanje gornje??

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu??

Ne!

 

Za grafu idem do kakvih 2500kn max..   do sada mi je najskuplja ova sadašnja (GF GTX260 c216) za koju sam čim je izašla (dakle 11. mjesec 2008.) dao 1700kn (dakle bez PDV-a i još mali popust Belji se).

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
Penryn kaže...
WozZyE kaže...

Jel mislis da je HD3870X2 jos dobra ili.......

Imam je ja i jos mi je odlicna,u nijednoj me igri jos nije ''izdala''

A 5000 bih dao da imam placu 10000-15000 tkn

Pokreni stalker: call of pripyat i DIRT 2 na maksimalnim detaljima(1680x1050 ili veća).

Mislim da je HD3870X2 koja je stara 2-3 godine jednostavno preslaba

s obzirom na to koliko je stara i kolika joj je bila cijena kad je izašla.

3870x2 ce pokrenut dirt 2 na maksimalnim detaljima

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
16 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Dao bi i više ako je mogu prodati i zaraditi na njoj Namigiva.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Da skupim kroz neko duze razdoblje 5000kn namijenjenih samo za graficku onda bi kupio

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

po meni je ovo totalna glupost...dati 5000 kuna za grafičku?? jednostavnije pričekam dok joj cijena padne

McMahen
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Joj koji ste svi lažni moralisti Neodlučan

Uvjeren sam da bi 90% vas što tu pričate da ne bi stajali u redu kad 5000kn ne bi bila vaša jedna plača, (ili vaših roditelja) već da vam je plača oko 15-20 tisuča kuna (i više) i ne bi 2 sekunde razmišljali o tome, naprosto jer bi si ju mogli priuštit, bez obzira na to treba li vam ili ne...

90% ljudi na ovom forumu imaju puno prejaka računala naspram onoga što im treba (realno nisam ni ja drugačiji) - ali imamo onakva kakva smo si htjeli/mogli priuštit (govorim 90%, neki doista imaju u skladu sa potrebama, neki si ne mogu priuštit bolje, ali bi htjeli iako im netreba)

... ne bi dali, bi, dali bi, isto ko i ja

nikome ne treba Ferrari, pa opet, oni koji si ga mogu priuštit si ga priušte... ili neki ekvivalent... ostali sanjaju takve aute paralelno govoreči kako je to bacanje novaca i kako bolje dati pare za gladne u Africi... a opet oni koji se u međuvremenu dovoljno obogate da si ga mogu priuštit, nekim čudom odu u Afriku slikat se sa siromašnom djecom djeleći simpatije, a kad se vrate doma sjednu u svoj Ferrari i odvezu se na špicu

 

eto to si mislim o vama i sebi, a sad krenite sa TDovima

Moj PC  
16 2 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
Penryn kaže...
stoncin3 kaže...

I ja si uvijek gledam kupiti neki gornji mainstreamBogataš

Nešto kao što je HD5850?Smijeh

 Takva je došla mi u ruke maximalno skupa. Jedino sam izdvojio još više bio preklani na jesen za HD4870 1GB 2000+KN. Ali to je iznimka...Šutim

weather changes moods
14 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
Rhodin kaže...

Joj koji ste svi lažni moralisti Neodlučan

Uvjeren sam da bi 90% vas što tu pričate da ne bi stajali u redu kad 5000kn ne bi bila vaša jedna plača, (ili vaših roditelja) već da vam je plača oko 15-20 tisuča kuna (i više) i ne bi 2 sekunde razmišljali o tome, naprosto jer bi si ju mogli priuštit, bez obzira na to treba li vam ili ne...

90% ljudi na ovom forumu imaju puno prejaka računala naspram onoga što im treba (realno nisam ni ja drugačiji) - ali imamo onakva kakva smo si htjeli/mogli priuštit (govorim 90%, neki doista imaju u skladu sa potrebama, neki si ne mogu priuštit bolje, ali bi htjeli iako im netreba)

... ne bi dali, bi, dali bi, isto ko i ja

nikome ne treba Ferrari, pa opet, oni koji si ga mogu priuštit si ga priušte... ili neki ekvivalent... ostali sanjaju takve aute paralelno govoreči kako je to bacanje novaca i kako bolje dati pare za gladne u Africi... a opet oni koji se u međuvremenu dovoljno obogate da si ga mogu priuštit, nekim čudom odu u Afriku slikat se sa siromašnom djecom djeleći simpatije, a kad se vrate doma sjednu u svoj Ferrari i odvezu se na špicu

 

eto to si mislim o vama i sebi, a sad krenite sa TDovima

ja sam rekao da imam para ne bi ni malo dvojio oko cijene ali trenutacno sam zbog onog usranog zig zag medvescaka na vodiOsmijeh pa su mi ovakve rasprave totalno bezpotrebne

14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

mentalist-A zagrijavanje gornje??

 

Ako imaš toliko para za kupit dvije hd5870 onda ti nije problem dati novaca za nove coolere Namigiva

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2010 0:07 (Zvonimir Zubić).
14 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Osobno ne bi dao tolke novce za grafu jer za 5000-6000kn mogu sebi složit takvu konfiguraciju u kojoj ću uživat i koja bi mi bila itekako dovoljna. Dakle, govorim o kompletnoj konfiguraciji na kojoj se može i pristojno igrat i pristojno uživat. Dakle, po meni je čista nebuloza davat tolke novce za nešto što praktički ne bi ni iskoristio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

ma joj ajde ko je toliko lud dat toliko bogatstvo na jednu grafulju... nekima je tolika plaća...

ako bi uzimao onda max do 3000kn i to sto je radeonka 5870... koja ce iducih godinu-dve vrtit sve nove naslove i to bez pol problema

ali ako bi vec dobio na lutriji onda zasto ne xD

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Kratko i jasno DA.Cool

Istina je oko nas,a laž još više.
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice