HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3 zaključana tema

poruka: 36
|
čitano: 11.156
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3
MARKOZD15 kaže...

nakon ovoga memoriju na grafičkoj označavam sa gddr da nebi došlo do ovakvih glupih rasprava...

  Ma nema ti to veze. Većina proizvođača označava sa DDR3. Inače, taj GDDR se pojavio sa prvim 6600GT karticama koje su prve bile da su koristile DDR3 RAM, onda se iz marketinških razloga uvelo "GDDR3".

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
odjavljen
offline
HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3

to je isto mene bilo zbunjivalo kada sam kupovao moju vtx 5670, ali sada sam sve skužio, hvala svima 

 

trebam zamoliti moderatore da lockaju temu dok oni likovi nisu naletili s još postova koje su pronašli na netu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3

 

 

 

 

                           A speciality of the Radeon HD 4600 Series is the possibility to use ordinary DDR2 and DDR3 graphic memory (as a cheaper alternative to GDDR3). However, cards that use that kind of memory will be slower than others equipped with GDDR RAM. samo ti ime ranko govori kolko lik zna i kolko mu treba vjerovaat.a ja samo kazem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A speciality of the Radeon HD 4600 Series is the possibility to use ordinary DDR2 and DDR3 graphic memory (as a cheaper alternative to GDDR3). However, cards that use that kind of memory will be slower than others equipped with GDDR RAM.eto ti odgovor na sve

 

 

13 godina
offline
Re: HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3
igorsb2 kaže...

 

                                                    A speciality of the Radeon HD 4600 Series is the possibility to use ordinary DDR2 and DDR3 graphic memory (as a cheaper alternative to GDDR3). However, cards that use that kind of memory will be slower than others equipped with GDDR RAM. samo ti ime ranko govori kolko lik zna i kolko mu treba vjerovaat.a ja samo kazem

 

 

A speciality of the Radeon HD 4600 Series is the possibility to use ordinary DDR2 and DDR3 graphic memory (as a cheaper alternative to GDDR3). However, cards that use that kind of memory will be slower than others equipped with GDDR RAM.eto ti odgovor na sve

 

 

  Pripazi na vladanje, kolega. Bez vrijeđanja{#}

  Ranko zna toliko koliko ti nikada nećeš moći znati, čitaj malo njegove postove pa ćeš i sam vidjeti. Da se izuzetno puno naučiti iz njih.

  G - Graphics, ponavljam radi se zapravo o jednoj te istoj stvar ako se misli na GPU, to je samo marketinški trik.

Etiam tu, Brute, mi fili!
12 godina
offline
Re: HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3

Autor teme je dobio svoj odgovor, a nećemo se sada vrijeđati još. Na netu se nađe jako puno gluposti (o onome koliko likova na netu grješi oko nekih osnova - TDP recimo) neću govoriti.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
15 godina
moderator
offline
HD 4650 1gb ddr2 vs. HD 4650 1gb ddr3

Zaključano na autorov zahtjev.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice