Links - Graficka

poruka: 20
|
čitano: 4.600
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Links - Graficka

Kao prvo dobar dan ( jutro Osmijeh ) svima.

 

Planiram uzeti novu graficku jer imam neku low-end GT-9500, i stvarno mi je dosta buke nepodosljive i skromnih preformansi koje sama graficka daje.

 

Imam budzet do 1600-1700 kn i mislim da cu uzimati u Links-u, graficka treba biti Nvidin-a i iz GTX serije.

 

Moja konfiguracija je:

 

ASROCK P43DE

INTEL Core2Quad Q8400

4 GB, CORSAIR TWIN2X4096-8500C5DF 1066 MHz

400 W PS

 

Hvala unaprijed za pomoc! 

 

Btw :  citao sam ovaj vas vodic za graficke al i dalje neznam kako dalje.

emish -.-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Links - Graficka

400w no name ti neće gonit nijednu gtx-icu LOL

 

Uzmi HD4770 to troši malo, a jako kao gts250 trun slabije ili ako želiš dx11 hd5770 tj. hd5750.

 

Ako želiš gtx260 (1200-1300kn) moraš dodat još barem 400kn za corsair cx400 ili malo više za vx450 tj. hx450 napajanje, ali nećeš imat dx11.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 12:11 (Hyperion).
16 godina
offline
Links - Graficka

EVO ti iz linksa za 1639 kn GTX275 Golden Sample. To je najbolje do 1700 kn što se može u njih kupiti od nVidije.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Links - Graficka

A mislim nije mi neki problem i napajanje uzeti Osmijeh

emish -.-
15 godina
offline
Links - Graficka

Mislim ono to shranje uzet pored HD5850 je glupost...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Links - Graficka
Hyperion kaže...

Mislim ono to shranje uzet pored HD5850 je glupost...

Rekao sam sebi...nikad vise ATI u moj komp. i toga se drzim od davno.

 

 

A sto se tice napajanja ja mislim da je neko FEEL 400W staro napajanje.

 

Kakvo bi mi trebalo za ovu GTX-cu ? ( takodje da je iz Link-a )

emish -.-
14 godina
neaktivan
offline
RE: Links - Graficka
Hyperion kaže...

Mislim ono to shranje uzet pored HD5850 je glupost...

Čovjek je rekao gtx-cu ....

RIDER
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 12:23 (rider15).
16 godina
offline
RE: Links - Graficka
e.mouse kaže...

A sto se tice napajanja ja mislim da je neko FEEL 400W staro napajanje.

 

Kakvo bi mi trebalo za ovu GTX-cu ? ( takodje da je iz Link-a )

Mislim da ti je minimum ovo: http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=052757&id_artikl=052.757.002

dok bi ti preporučio Corsair HX CMPSU-520HXEU ali ga nemaju u linksu.  (u ADM-u je 670 kn). To uzmeš i miran si neko duže vrijeme :)

15 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka

Pa eto ti prvo mijenjaj to napajanje jer 400 vati izlazne snage koje niti nije neće dostajati za neku mainstream iz nvidia. To prodaš i prodaš staru grafičku-dobiješ 100 kuna i uzmeš novu grafičku i novo napajanje. Eto ako sam ti pomogao drago mi je!Namigiva Znači ako hoćeš preporuku sad ti kažem ti imaš sad 1800 kuna uzmi si.Namigiva Evo grafika i evo napajanje koje će ti biti dosta za tvoju staru konfu! Za napajanje sam ono ČUO! da je dovoljno jer je to Corsair VX pa eto... hmm i da je onda dosta 450 iako treba 500 vati za tu grafičku. I da ova ti je grafa jača od HD4870 i GTX260 svih modela. I da bit će ti dosta i za Crysis High-Very high !Belji se

Polly wants a cracker-think I should get off of her first
13 godina
protjeran
offline
Links - Graficka

Pozdrav raja,evo dobio sam preporuku  od frenda da se regam kod vas  ako mi trebam pomoć.

 

Kao što već sam naslov teme glasi treba mi preporuka za kupnju grfulje u Linksu do  cijene 600-750 kuna šta je najbolje za tu lovu ja sam mislio kupiti ovu

 

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Grafi%E8ka+kartica+PCI-E+SAPPHIRE+ATI+RADEON+HD+5570%2C+512MB+DDR5%2C+HDMI%2C+DVI%2C+D-SUB%2C+HDTV&option=artikl&id_kategorija=05180606&id_artikl=051.806.578

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka

Zar baš mora biti samo Links?

Pa jeftinije ti dođe u ADM ili Protisu?Bogataš

sweet pandemonium
13 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka
stoncin3 kaže...

Zar baš mora biti samo Links?

Pa jeftinije ti dođe u ADM ili Protisu

a gdje ovi imaju svoju trgovinu Neodlučan

15 godina
offline
RE: Links - Graficka
PAPY kaže...

Pozdrav raja,evo dobio sam preporuku  od frenda da se regam kod vas  ako mi trebam pomoć.

 

Kao što već sam naslov teme glasi treba mi preporuka za kupnju grfulje u Linksu do  cijene 600-750 kuna šta je najbolje za tu lovu ja sam mislio kupiti ovu

 

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Grafi%E8ka+kartica+PCI-E+SAPPHIRE+ATI+RADEON+HD+5570%2C+512MB+DDR5%2C+HDMI%2C+DVI%2C+D-SUB%2C+HDTV&option=artikl&id_kategorija=05180606&id_artikl=051.806.578

Ako baš moraš u linksu uzmi bar hd4830/hd4850 ili od nvidije gts250

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka
xxxxx kaže...
PAPY kaže...

Ako baš moraš u linksu uzmi bar hd4830/hd4850 ili od nvidije gts250

 daj stavi link da znam koja je Smijeh

15 godina
offline
Links - Graficka
Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka
PAPY kaže...

Pozdrav raja,evo dobio sam preporuku  od frenda da se regam kod vas  ako mi trebam pomoć.

 

Kao što već sam naslov teme glasi treba mi preporuka za kupnju grfulje u Linksu do  cijene 600-750 kuna šta je najbolje za tu lovu 

 

pa zar mi nitko neće pomoći pri izboru dajte ljudi molim vas ja nemam pojma o tome šta je najbolje za te novce u linksu 

13 godina
protjeran
offline
RE: Links - Graficka
PAPY kaže...
PAPY kaže...

Pozdrav raja,evo dobio sam preporuku  od frenda da se regam kod vas  ako mi trebam pomoć.

 

Kao što već sam naslov teme glasi treba mi preporuka za kupnju grfulje u Linksu do  cijene 600-750 kuna šta je najbolje za tu lovu 

 

pa zar mi nitko neće pomoći pri izboru dajte ljudi molim vas ja nemam pojma o tome šta je najbolje za te novce u linksu 

Itko?????????????????????????Mršti se

14 godina
offline
Links - Graficka

do 750 kuna ovu, a ako se moš rastegnut 100-150 kn uzmi hd 4850

"I didn't cry when Bambi's mother was shot... but I cried when HAL was turned off."
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice