OC ATi Grafičke Kartice

poruka: 9
|
čitano: 3.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
OC ATi Grafičke Kartice

Treba mi preporuka nekog free programa za OC ATi grafičke kartice. Pošto RivaTuner vise naginje prema nvidij, nebih je koristio, stoga mi treba neka preporuka programa. U pitanju je Grafička iz HD4xx serije (pci-ex16). Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OC ATi Grafičke Kartice

ATI tool

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice
RPG vs TENK kaže...

ATI tool

  neradi sa vistom i hd4xx serijom.

15 godina
neaktivan
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice

Riva tuner. Meni je fino radio sa Vistom i HD4 serijom (zapravo jedini koji je radio kako treba)

Atomska bubamara - Last known good rank
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2009 16:58 (Oly_E3).
14 godina
neaktivan
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice
fabijan654321 kaže...
RPG vs TENK kaže...

ATI tool

  neradi sa vistom i hd4xx serijom.

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/ATITool.shtml to je najnovija beta trebala bi raditi meni radi na win7 a s starom grafom je i na visti (sve hd4xxx)

 

ako ne imaš na ati driverima za OC

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2009 17:01 (RPG vs TENK).
15 godina
neaktivan
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice
fabijan654321 kaže...

Treba mi preporuka nekog free programa za OC ATi grafičke kartice. Pošto RivaTuner vise naginje prema nvidij, nebih je koristio, stoga mi treba neka preporuka programa. U pitanju je Grafička iz HD4xx serije (pci-ex16). Hvala.

Zasto ne probas sa opcijom Overdrive u CCC-u?

 

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
14 godina
protjeran
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice
Oly_E3 kaže...

Riva tuner. Meni je fino radio sa Vistom i HD4 serijom (zapravo jedini koji je radio kako treba)

  Hah, iako sam bio pesimistican, probao sam najnoviju verziju i ide bez frke. Thx

F1-IVO kaže...
fabijan654321 kaže...

Treba mi preporuka nekog free programa za OC ATi grafičke kartice. Pošto RivaTuner vise naginje prema nvidij, nebih je koristio, stoga mi treba neka preporuka programa. U pitanju je Grafička iz HD4xx serije (pci-ex16). Hvala.

Zasto ne probas sa opcijom Overdrive u CCC-u?

  Zato sto mi treba "jači" OC, jer Overdrive dopusta samo 50Mhz OC. Meni treba bar 150Mhz. Zasad sam stigao na 706/1978Mhz sa standardnjh 600/1800. Na 725Mhz se rusi. Al mi cudan 3DMark06, samo 100bodova više?

14 godina
protjeran
offline
OC ATi Grafičke Kartice

Jeli zna tko kako da pomocu Rive povecam brzine venta do kraja? Sad mi je na 38%, a posto Overdrive neradi neznam kako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: OC ATi Grafičke Kartice

Imaš u OC opcijama karticu za clock i karticu za vent (fan)

Atomska bubamara - Last known good rank
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice