Problem kuler na grafičkoj!

poruka: 3
|
čitano: 1.315
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem kuler na grafičkoj!

Ovako imam staru grafu ati 3600 ii kad palim komp upali se sve normalno ,ali njen kuler se vrti na 4%,i temperature dok miruje su preko 50 C,instalirao sam najnoviji drajver,a dok igram prelaze i preko 75 C
a kuler se uvijek okreće na 4%,i u speedfanu sam povećao njegovu vrtnju na 40% i temperature su dok miruje 30 C,a kada igram nešto max 55 C,sad ne znam kako da naštimam da se kuler vrti s povećanjem temperature,trenutno to radim sad MSI Afterburnerom,ali prije to nisam morao jer je sama određivala sve i nije se grijala kao sad sa istim drajverom.Mjenjao sam pastu,očistio je sve lijepo ukloopio.Pozdrav. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 22:37 (Rizva).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem kuler na grafičkoj!

ocigledno da je nesto odapelo! a i ima joj godina...{#}

ovdje pitaj netko ce ti predloziti kaj da napravis tj profil s rpm-ovima!(ak ce raditi)

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/tutorial-msi-afterburner/62798.aspx

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 22:51 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem kuler na grafičkoj!
Ja bih pogledao u BIOS-u opcije , ako ih ima oko Smart Fan Colntrol itd... Ako ne nista napravio bi u SpeedFan-u , postavke ventilatora i sacuvao pa taj profil palio , ili bi prosto resetovao BIOS vadjenjem CMOS (Baterije) na 5min , jer ocigledno da ti je nesto pogresno konfigurisano u BIOS-u , mozes li nam navesti ostatak konfe?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice