Problem sa cs 1.6

poruka: 6
|
čitano: 4.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa cs 1.6

E vako imam problem sa counter strike 1.6 v42 ! Do nekii dan sam ga igrao sve dok nisam podigao sistem opet..i nisam imao problema s njime..ali sad nemogu da otvorim u open gl grafici a imam sasvim jaku graficku karticu a to sam do neki dan mogao...da li ima neko rijesenje zato.Hvala!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa cs 1.6

Jesi li instalirao drivere za graficku?


I sljedeci put probaj temu staviti u pripadajuci podforum. 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa cs 1.6

pozdrav decki...upomooooc....instalirao sam cs 1.6 non steam...e sad.ping i fps sve radi kako treba...samo sto u igrici mi meci lete i mapa skace gore dolje prilikom pucanja ili bilo kakve kretnje...do prije 3 tjedna mi je sve radilo normalno i jos sam skinuo nove drivere za odgovarajucu graficku koju imam na kompu...internet mi radi normalno,tako da ne vjerujem da je do toga....sta mislite da bi to moglo biti?unaprijed zahvaljujem...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa cs 1.6
legend no1 kaže...

pozdrav decki...upomooooc....instalirao sam cs 1.6 non steam...e sad.ping i fps sve radi kako treba...samo sto u igrici mi meci lete i mapa skace gore dolje prilikom pucanja ili bilo kakve kretnje...do prije 3 tjedna mi je sve radilo normalno i jos sam skinuo nove drivere za odgovarajucu graficku koju imam na kompu...internet mi radi normalno,tako da ne vjerujem da je do toga....sta mislite da bi to moglo biti?unaprijed zahvaljujem...

  Interesting, tell me more..

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa cs 1.6

a to je u biti samo to sto se desava...imam slab kompjuter ali kako kazem prije 3 tjedna je sve normalno radilo...graficka je 128mb geforce 4000,512 rama....sta mislis da bi moglo biti u pitanju??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa cs 1.6

Fatal error.... LoadTGA:Only type 2 and 10 targa RGB images supported             kada biram srw izbaci me iz igre i pokaže mi ovo

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice