Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 552.776
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Grozni lens flare i overexposure u night mode-u.

https://drive.google.com/file/d/1ybs03X-M7zgosPm8r44vyL8_OfGzOwz0/view

 

Je to normalna pojava za Huawei?

 

Original fileovi:

Samsung S10 - auto

Huawei P30 Pro - auto

Huawei P3o pro - night mode

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kvaliteta. 

1. note 9

2. note 8

3. m pro 30

4. m pro 20

 

vrijednost za novac na dan 06.04.2019.:

1. note 8

2. note 9

3. m pro 20

4. m pro 30

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gamer-gts kaže...

Grozni lens flare i overexposure u night mode-u.

https://drive.google.com/file/d/1ybs03X-M7zgosPm8r44vyL8_OfGzOwz0/view

 

Je to normalna pojava za Huawei?

 

Original fileovi:

Samsung S10 - auto

Huawei P30 Pro - auto

Huawei P3o pro - night mode

 Da, isti problem još od p20 serije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
Gamer-gts kaže...

Grozni lens flare i overexposure u night mode-u.

https://drive.google.com/file/d/1ybs03X-M7zgosPm8r44vyL8_OfGzOwz0/view

 

Je to normalna pojava za Huawei?

 

Original fileovi:

Samsung S10 - auto

Huawei P30 Pro - auto

Huawei P3o pro - night mode

 Da, isti problem još od p20 serije.

Polako sa zaključkom...priprema materijal...za sad :

1.Note 9 vs P30 Pro - dnevni uvjeti - automatika - NEODLUCNO - kad stavim slike objasniti cu zašto 

2. Note 9 vs P30 Pro - mrak, mrkli mrak - M30 Pro - POBJEDNIK - cudo šta radi u takvim uvjetima...

3. Note 9 vs P30 Pro - mrak ali s umjetnom rasvjetom kao što je gore link stavljen - DANAS TESTIRAM.

6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zabranjeniples kaže...
Huawei ima IR senzor, koji mwni osobno savršeno koristi, a nema ga nitko drugi.

 

 Xiaomi?

16 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

I koja je poanta ove teme? Frfljanje sa specifikacijama na papiru?!

 

Jel tko probao kameru i napravio usporedni AB test sa nekim drugim uređajem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gamer-gts kaže...

I koja je poanta ove teme? Frfljanje sa specifikacijama na papiru?!

 

Jel tko probao kameru i napravio usporedni AB test sa nekim drugim uređajem.

 Ja...večeras samo da ulovim vremena i stavim usporedbu s Note 9...

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
love2ml86 kaže...
zabranjeniples kaže...
Huawei ima IR senzor, koji mwni osobno savršeno koristi, a nema ga nitko drugi.

 

 Xiaomi?

 Ni blizu Huawei-ovog.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

https://flic.kr/s/aHsmAcCJGp

 

Evo link za album. Ja sam obilježio slike od 1 do 12.

 

1. slika - vjenac s pticom - P30 Pro je potamnio boje naspram Note 9 - na 4 je glasalo i pobjeda je bila 4:0 za P30 Pro. Nekako ljepše slika izgleda

2. slika - zelena biljka - Note 9 je tu dobio - prepoznao je scenu cviječe - slika izgleda atraktivnije, ali nije realna boja. M30 Pro nije tu prepozna cvijeće, boja je realna - onako kako je mi vidimo. 4:0 za Note 9.

3. slika - cesta s zgradom - P30 Pro - realna boja, bolje slika izgleda s više detalja, pogledaj asfalt kao i nebo. Note 9 je nekako požuti sliku, i ima manje detalja. Previše žuta slika kod Note 9. 4:0 za P30 Pro

4. slika - plata s hranom - Note 9 je tu dobio. Ista priča kao i s slikom 2. Jednostavno slika izgleda atraktivnije. P30 Pro je previše potamnio sliku. 4:0 za Note 9

5. slika - centralna konzola automobila - P30 Pro je tu dobio. Opet se događa da je kod Note 9 previše žučkaste boje u slici. Ne kužim zašto. 4:0 za P30 Pro

6. slika - autosalon - i jedan i drugi rade taj efekt lens flare ali ništa ekstremno. Manje rade sa plavim svjetlima (led diode) nego s žutim svjetlima. Mate 30 Pro je dobio - oštrija slika. Više detalja - pogledaj asfalt. 4:0 P30 Pro

Taj efekt lens flare na linku od kolege je bull shit. Očito je leća bila prljava pa je tako ispalo.

7. slika - plakat Supernova - P30 Pro je ulovio više svjetla i samim time nekako bolje slika izgleda. Ista prića kad se pogleda asfalt - nekako više detalja. Opet smo bili jednoglasni. P30 Pro 4:0

8. slika - Garden Mall ispred - Note 9 je tu pobjednik. Opet je slika atrktivnija zbog pojačanih boja trave. P30 Pro daje tamniju sliku. Note 9 4:0

9. slika - cesta - P30 Pro pobjednik jer je to realna slika i tako izgleda kad čovjek gleda. Note 9 opet požutio sliku. 4:0 P30 Pro

10. slika - Unutrašnjost Garden mall - P30 Pro pobjednik. Note 9 radi neku maglicu na slici., kao da je više posvjetli. P30 Pro daje više detalja - pogledaj vrh pokretnih stepenica. 4:0 P30 Pro

11. slika - 2 auta slikana - P30 Pro pogodio da je kadar automobil pa tako i sližio postavke. Ista priča kao slika 10...opet Note 9 posvjetli sliku i radi se ta neka maglica. 4:0 P30 Pro

12. slika - ljudi piju kavu na terasi unutar Gardena - Nekako je tu Note 9 bolje odradio kadar. P30 Pro je nekako previše potamnio sliku 4:0 Note 9

 

Ovo uspoređivnje je rađeno na laptopu s Full HD ekranom gdje smo mogli primjetit sve i svašta.

 

Moj neki zaključak :

P30 Pro :

- bolji AI - sve i svašta predlaže i najčešće je u pravu. Meni AI odgovara i ja s njim cijelo vrijeme slika. Fora je što nije agresivan kao na P20 Pro. 

- realnije boje - ono kako vidiš takva ti je slika - zato je slika u nekim stvarima manje atraktivna.

- bijela boja je bijela boja - ne baca na nikakve žučkaste kombinacije.

- slikanje u polumraku, spuštene rolete i sl - odlično posao odrađuje.

- zoom - kako je na recenzijama tako je i u stvarnosti - fenomenalna stvar.

- portret - odlično radi kao i selfi. Selfi je odličan.

- mrkli mrak - šta P30 Pro izvuče pa to nisu istine.

 

Video - čak po meni iznenađujuče dobar. 4K 30fps radi bez greške. Očito su se potrduli naspram Mate 20 Pro.

 

Note 9 : 

- Dual Pixel - zakon tehnologija i to ću uvijek tvrdit. Jednostavno bez greške

- Live fokus - kod P30 Pro moraš to u postavkama složit da možeš mjenjat fokus...

- video - 4K 60 fps

 

To što se tiće slika u nočnim uvjetima - slike su neka uspomena i ja želim vidjet što sam uslikao. Ja ne želim uslikat mrak u nekom gradu. Želim da taj mrak liči na nešto a tu P30 Pro odrađuje odličan posao.

 

Na kraju krajeva ću reći da je neodlučeno izmeđi P30 Pro vs Note 9 jer sve ovisi o kadru. Nije svaki kadar isti, niti ćeš svaki put uspjet ulovit istu ili sličnu sliku. U svemu tome ima kompromisa ali ni s jednim ni drugim se ne može pogriješit.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 0:24 (R36).
 
4 0 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Recenziju moba ću sutra napravit i usporedit s Note 9.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Evo i zoom - normalno pa x5

 
1 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Zoom - x10 i x50.

 

Malo bug forum sjebe sliku ali čisto da vidite kako izgleda.

 
0 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Znači na kraju... P30P nije pojeo Note za doručak ili kako već idu bombastični naslovi...
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Sil kaže...
Znači na kraju... P30P nije pojeo Note za doručak ili kako već idu bombastični naslovi...

A gle, sve su to detalji koji prosječan korisnik neće skužiti.

Gdje će vidjet razliku - zoom, i noćni uvjeti...sve ostalo je isto ili slično.

 

Evo ti jedan primjer :

Auto sjedalica : moja kćerka sjedi unutra i spušten je krov do pola s tim da joj je na licu mračnije zbog tog krova.

Uzmem Note 9 i idem je uslikati - ne vidiš joj facu,tj mrak je.

Uzmem P30 Pro - slika odlična - kao da je dan.

Ili u njezinoj sobi rolete spuštene - polumrak...ista priča između P30 Pro i Note 9.

 

Ja nisam ni očekivao da će s P30 Pro ima ekstremnu razliku u kvaliteti slike u dnevnim uvjetima. Pa danas mobiteli od 200-300 eura daju kvalitetne slike u dnevnim uvjetima.

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Super R36, ovakvi postivi su korisni.
Pogledat cu kada se vratim sa posla na velikom monitoru.
Ovako na prvu na ekranu moba vidim da P30 PRO ima tendenciju da slike unutra požuti...moram bolje pogledati.

Ono sto ja mislim za ta dva moba je to da u onome u cemu su usporedivi nema neke dramaticne razlike i najvise se razlikuju u onome sto nemaju tako da kome treba veci zoom i sirokokutna kamera ne treba ni gledati Note, a tko zeli dobar video i dobru kameru za fotke nece fulati ni ako uzme Note.
Sto se mene tice, ostajem na Note do daljnjeg.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Super R36, ovakvi postivi su korisni.
Pogledat cu kada se vratim sa posla na velikom monitoru.
Ovako na prvu na ekranu moba vidim da P30 PRO ima tendenciju da slike unutra požuti...moram bolje pogledati.

Ono sto ja mislim za ta dva moba je to da u onome u cemu su usporedivi nema neke dramaticne razlike i najvise se razlikuju u onome sto nemaju tako da kome treba veci zoom i sirokokutna kamera ne treba ni gledati Note, a tko zeli dobar video i dobru kameru za fotke nece fulati ni ako uzme Note.
Sto se mene tice, ostajem na Note do daljnjeg.

Hvala kolega.

Potrudio sam se zdravoseljacki objasnit kako bi prosječan korisnik skužio razliku u slikama.

 

Pošto ti imaš tehničkog znanja...daj vidi na monitoru zašto Note 9 radi u slikama maglicu - ne znam kako bi to drugačije opisao.

Također sam primjetio da promašio točnost boja.

 

Također P30 Pro se pokusava "furati" na obradu slike kao kod Pixela., pa zna dosta slike potamnit.Nekad to ispadne savršeno, a nekad ne.

 

Također mogu još reći da je selfi odličan, i da su video snimanje popravili naspram M20Pro.

 

Nisam još dobio nadogradnju softwarea...tako da je ovo prva verzija.Nisa dobio još AOD trećih aplikacija, ni update kamere koju su još ispolirali.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 9:19 (R36).
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dobar je ovaj P30P, naravno, fotić je ok, ma ovaj zoom rastura, kaj je da je, al generalno rečeno, kamera kao kamera, dobra je, možda će dolaskom updejta bit bolja, al to će vrijeme pokazat, video je tak tak, low bitrate, huawei mogao si si više truda dat oko toga; a i mogli su uglavit stereo zvučnike.

Evo problema oko toga (video)

 

Huaweiju uvijek nekaj malo fali da bude to to, mislim da će to u sljedećim verzijama riješit te stvari i ponudit kompletan uređaj korisnicima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

https://flic.kr/s/aHsmAcCJGp

 

Evo link za album. Ja sam obilježio slike od 1 do 12.

 

 

6. slika - autosalon - i jedan i drugi rade taj efekt lens flare ali ništa ekstremno. Manje rade sa plavim svjetlima (led diode) nego s žutim svjetlima. Mate 30 Pro je dobio - oštrija slika. Više detalja - pogledaj asfalt. 4:0 P30 Pro

Taj efekt lens flare na linku od kolege je bull shit. Očito je leća bila prljava pa je tako ispalo.

 

Čiči pa kaki.

 

Na slici https://www.flickr.com/photos/142292119@N07/47506175452/in/album-72157706417229471/ nije u kadru rasvjetni stup koji direktno pili u leću. 

Još nisam siguran da li je moj P30 Pro falšni ili je https://drive.google.com/file/d/1HpWeibhgevK6PCBAXl2PQ_s6RgbrgdUl/view gadni problem Huaweia (tj. Leica-a).

 

Nema nijedan test night mode-a koji je potpisni znak Huawei P i Mate serije. Za TO se kupuje Huawei. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gamer-gts kaže...
R36 kaže...

https://flic.kr/s/aHsmAcCJGp

 

Evo link za album. Ja sam obilježio slike od 1 do 12.

 

 

6. slika - autosalon - i jedan i drugi rade taj efekt lens flare ali ništa ekstremno. Manje rade sa plavim svjetlima (led diode) nego s žutim svjetlima. Mate 30 Pro je dobio - oštrija slika. Više detalja - pogledaj asfalt. 4:0 P30 Pro

Taj efekt lens flare na linku od kolege je bull shit. Očito je leća bila prljava pa je tako ispalo.

 

Čiči pa kaki.

 

Na slici https://www.flickr.com/photos/142292119@N07/47506175452/in/album-72157706417229471/ nije u kadru rasvjetni stup koji direktno pili u leću. 

Još nisam siguran da li je moj P30 Pro falšni ili je https://drive.google.com/file/d/1HpWeibhgevK6PCBAXl2PQ_s6RgbrgdUl/view gadni problem Huaweia (tj. Leica-a).

 

Nema nijedan test night mode-a koji je potpisni znak Huawei P i Mate serije. Za TO se kupuje Huawei. 

Ako danas ulovm vremena...slikam s Note 9 i P30 Pro direktno u stup. Ne znam koliko to ima smisla ali ajde...

 

Night mod mi više ni nema smisla., jer automatika odrađuje vrhunski posao u noćnim uvjetima.

 

Također ne vidim smisao korištenja night moda u kadrovima koji imaju dovoljno svjetla!?!?! Night mod sam koristio npr na Pixelu gdje nije bilo rasvjete...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 10:06 (R36).
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zvonac kaže...

Dobar je ovaj P30P, naravno, fotić je ok, ma ovaj zoom rastura, kaj je da je, al generalno rečeno, kamera kao kamera, dobra je, možda će dolaskom updejta bit bolja, al to će vrijeme pokazat, video je tak tak, low bitrate, huawei mogao si si više truda dat oko toga; a i mogli su uglavit stereo zvučnike.

Evo problema oko toga (video)

 

Huaweiju uvijek nekaj malo fali da bude to to, mislim da će to u sljedećim verzijama riješit te stvari i ponudit kompletan uređaj korisnicima.

nema smartphona kojemu nesto ne fali.

 

zato biras uredaj po onome sto je tebi najbitnije/najuzbudljivije i bez cega ne mozes ili neces koristiti mobac

 

dobar primjer je Mi 9, kojega ljudi ignoriraju i kupuju P30P ili S10+, zato sto je Xiaomi i "nema sanse da kupim kineza", a "pojede za dorucak" S10+, i jos dolazi sa SD855 a ne onim jadom od ovogodisnjeg Exynosa kojega Samsung naplacuje po istoj cijeni kao SD855

 

nisu bitne samo tehnikalije, dizajn i mogucnosti, robna marka igra jako ogromnu ulogu u svemu tome, da nije tako Mi9 bi svi furali 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kad pričamo o lens flaru...pogledajte ove slike : https://www.vecernji.hr/zagreb/neobicna-nesreca-u-dubravi-autom-upao-u-rupu-1311657

 

Radio ih je profesionalni novinar koji radi za Pixsell...i 100% nema profesionalni aparat za 100 eura. Na svakoj slici lens flare. Tko je tu lud.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Kad pričamo o lens flaru...pogledajte ove slike : https://www.vecernji.hr/zagreb/neobicna-nesreca-u-dubravi-autom-upao-u-rupu-1311657

 

Radio ih je profesionalni novinar koji radi za Pixsell...i 100% nema profesionalni aparat za 100 eura. Na svakoj slici lens flare. Tko je tu lud.

 Taj lens flare nek te ne dira tolko, nije to niš tak strašno, osobno, volim dok je malo prisutan

Stavio sam na temu s kamerama, moje fotke sa U11 gcam na flickr, isto je lens flare prisutan u još većoj mjeri.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Kad pričamo o lens flaru...pogledajte ove slike : https://www.vecernji.hr/zagreb/neobicna-nesreca-u-dubravi-autom-upao-u-rupu-1311657

 

Radio ih je profesionalni novinar koji radi za Pixsell...i 100% nema profesionalni aparat za 100 eura. Na svakoj slici lens flare. Tko je tu lud.

 

 

Lens flare je normalan ako je u granicama normale, ali ono sto je postavio kolega iz Varaždina gdje se lens flare proteze od gornjeg do donjeg dijela slike nije normalno.

 

Evo ovo bi bio normalan lens flare...ovo sam fotkao sa mojom Lumiom 1020.

 

https://flic.kr/p/29CFnpr

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 10:53 (ocean77).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Timo kaže...

nema smartphona kojemu nesto ne fali.

 

zato biras uredaj po onome sto je tebi najbitnije/najuzbudljivije i bez cega ne mozes ili neces koristiti mobac

 

dobar primjer je Mi 9, kojega ljudi ignoriraju i kupuju P30P ili S10+, zato sto je Xiaomi i "nema sanse da kupim kineza", a "pojede za dorucak" S10+, i jos dolazi sa SD855 a ne onim jadom od ovogodisnjeg Exynosa kojega Samsung naplacuje po istoj cijeni kao SD855

 

nisu bitne samo tehnikalije, dizajn i mogucnosti, robna marka igra jako ogromnu ulogu u svemu tome, da nije tako Mi9 bi svi furali 

 

 

 

 

Napises nema smartphonea kojemu nesto ne fali i onda predlozis Mi9 kojemu fali dosta toga...evo prve tri koje mi odmah padaju na pamet...mala baterija za danasnje pojmove, nema sluzbeni certifikat da je vodootporan, nema prosirivu memoriju...treba li spominjati jos i ekran nize rezolucije, nedostatak 3.5mm ulaza...kosta tek malo manje od Notea 9 koji se vec nalazi za oko 4000 Kn na njuskalu i ima sve nabrojano pa i vise od toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 10:59 (ocean77).
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Timo kaže...
zvonac kaže...

Dobar je ovaj P30P, naravno, fotić je ok, ma ovaj zoom rastura, kaj je da je, al generalno rečeno, kamera kao kamera, dobra je, možda će dolaskom updejta bit bolja, al to će vrijeme pokazat, video je tak tak, low bitrate, huawei mogao si si više truda dat oko toga; a i mogli su uglavit stereo zvučnike.

Evo problema oko toga (video)

 

Huaweiju uvijek nekaj malo fali da bude to to, mislim da će to u sljedećim verzijama riješit te stvari i ponudit kompletan uređaj korisnicima.

nema smartphona kojemu nesto ne fali.

 

zato biras uredaj po onome sto je tebi najbitnije/najuzbudljivije i bez cega ne mozes ili neces koristiti mobac

 

dobar primjer je Mi 9, kojega ljudi ignoriraju i kupuju P30P ili S10+, zato sto je Xiaomi i "nema sanse da kupim kineza", a "pojede za dorucak" S10+, i jos dolazi sa SD855 a ne onim jadom od ovogodisnjeg Exynosa kojega Samsung naplacuje po istoj cijeni kao SD855

 

nisu bitne samo tehnikalije, dizajn i mogucnosti, robna marka igra jako ogromnu ulogu u svemu tome, da nije tako Mi9 bi svi furali 

 

 

A jesi pogodio kandidata za kompletan uredaj... mi 9? Stvarno nisi mogao gore :/

11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Timo kaže...

nema smartphona kojemu nesto ne fali.

 

zato biras uredaj po onome sto je tebi najbitnije/najuzbudljivije i bez cega ne mozes ili neces koristiti mobac

 

dobar primjer je Mi 9, kojega ljudi ignoriraju i kupuju P30P ili S10+, zato sto je Xiaomi i "nema sanse da kupim kineza", a "pojede za dorucak" S10+, i jos dolazi sa SD855 a ne onim jadom od ovogodisnjeg Exynosa kojega Samsung naplacuje po istoj cijeni kao SD855

 

nisu bitne samo tehnikalije, dizajn i mogucnosti, robna marka igra jako ogromnu ulogu u svemu tome, da nije tako Mi9 bi svi furali 

 

 

 

 

Napises nema smartphonea kojemu nesto ne fali i onda predlozis Mi9 kojemu fali dosta toga...evo prve tri koje mi odmah padaju na pamet...mala baterija za danasnje pojmove, nema sluzbeni certifikat da je vodootporan, nema prosirivu memoriju...treba li spominjati jos i ekran nize rezolucije, nedostatak 3.5mm ulaza...kosta tek malo manje od Notea 9 koji se vec nalazi za oko 4000 Kn na njuskalu i ima sve nabrojano pa i vise od toga.

pa rekoh da nema kojem nesto fali, zato sam i spomenuo Mi 9

 

da, uvijek zaboravim na njuskalo cijene. gledam cijene u ducanima jebiga, my bad

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Timo kaže...

pa rekoh da nema kojem nesto fali, zato sam i spomenuo Mi 9

 

da, uvijek zaboravim na njuskalo cijene. gledam cijene u ducanima jebiga, my bad

 

 

Nije Mi9 los, meni je dizajnom cak mozda i najljepsi mob trenutno, ali pricekao bih radije da mu cijena padne na nekih 3000 Kn.

6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zabranjeniples kaže...
love2ml86 kaže...
zabranjeniples kaže...
Huawei ima IR senzor, koji mwni osobno savršeno koristi, a nema ga nitko drugi.

 

 Xiaomi?

 Ni blizu Huawei-ovog.

U kom smislu?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Kad pričamo o lens flaru...pogledajte ove slike : https://www.vecernji.hr/zagreb/neobicna-nesreca-u-dubravi-autom-upao-u-rupu-1311657

 

Radio ih je profesionalni novinar koji radi za Pixsell...i 100% nema profesionalni aparat za 100 eura. Na svakoj slici lens flare. Tko je tu lud.

 

 

Lens flare je normalan ako je u granicama normale, ali ono sto je postavio kolega iz Varaždina gdje se lens flare proteze od gornjeg do donjeg dijela slike nije normalno.

 

Evo ovo bi bio normalan lens flare...ovo sam fotkao sa mojom Lumiom 1020.

 

https://flic.kr/p/29CFnpr

Fala. Konačno naletio na razumnoga.

 

Dakle, i dalje nisam na čistu da li mi je Tmobile uvalio first batch pa snađi se sine ili je to fail Huawei-a generalno.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Malo vi previse cjepidlacite oko toga. Ipak je to senzor kao zrno rize i komadic plastike koji glumi objektiv.... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice