Visoka škola za primijenjeno računarstvo

poruka: 21
|
čitano: 7.900
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Pozz,

 

Vidim na Algebrinom sajtu da su na tom njihovom faxu opet raspisani upisi, a kak tam govore da imaju već 65 studenata, zanima me dal je neko od njih možda ovdje, pa da kaže kak je tamo i dal to kaj vrijedi ... jer 30 iljada je .... poprilichno para.

 

spenkju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Yes..dosta je to lovice...ali vidim da imaju i kreditnu liniju s odgodom plaćanja na 4 god.

 

Private
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

A to sam sve vidio, samo me zanima ima li ko neke insajd informacije? oliti, konkretne... koje nisu samo slova na webu .... jer pishe i na plotu ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

da. i mene isto zanimaju Inside informacije. namjeravam upisati ovaj faks, ali da ipak znam u šta ulažem 30 Starčevića.

naročito me zanima jeli to još jedna u nizu "plati i proš'o si" škola ili ovdje stvarno nema zezancije.

www.ionel.at
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Evo vec nekoliko puta sam preletio sve moguce forume i nigdje ne nalazim novije postove vezane uz ovu temu. Pa jel ima tko ikakvih novosti o tom studiju? Pa sta nema nikoga ko studira racunarstvu u algebri. Sad bi trebala zavrsavat prva godina a nigdje ni traga ni glasa o tome. Kako, sta, gdje?????? 

Pod ovim mislim na impresije samih studenata, znam sve o skoli sto sam na njihovim stranicama procitao, al me stvarno zanima misljenje nekog ko stvarno studira tamo??? Nitko?????? :confused: :ne zna:

16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Nema zezancije! Ko ne polozi ispite pada godinu.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
mfrankovic kaže...

Nema zezancije! Ko ne polozi ispite pada godinu.

  A vjerujem da je tako, bar se u biti nadam. Sto tezi fakultet to vrijednija diploma. Ja inace studiram informatiku u rijeci, druga god, i radim u struci vec neko vrijeme, pa me cisto zanima studij iz studentskog pogleda. Jer ako nadem posao u zg, a vjerujem da hocu jer ono sto radim je trazeno, bi rado upisao racunarstvo, jer je vanredan studij, a ono bitnije, programerski dio je orijentiran na programiranje, ubija me ekonomija na ovom faxu sada.. gubim volju... a mozda bi mi priznali i nes ispita, mozda i firma plati nes, cemo vidit...

Al eto od studentske rijeci ni glasa...   Da ih niste pojeli vi tam u algebri???  Mršti se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
toom kaže...
 Da ih niste pojeli vi tam u algebri???  Mršti se
 
Mislim da su sada ispitni rokovi pa ljudi nemaju vremena za forume. Smijeh
Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
16 godina
neaktivan
offline
Visoka škola za primijenjeno računarstvo

a možda je dio i pojeden....

 

ali, ozbiljno, radi se, radi...

na programiranju se stvarno radi, imas zadace, vjezbe,.... znaci nema zezanja!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2009 19:35 (sasa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Visoka škola za primijenjeno računarstvo

jEL SE MORA IMAT SREDNJA PRIJE ALGERBE?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
X-edd kaže...

jEL SE MORA IMAT SREDNJA PRIJE ALGERBE?

 kako to misliš? iz osnove direktno? a kako mislis matematike i elektronike naučiti?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
mfrankovic kaže...
 
Mislim da su sada ispitni rokovi pa ljudi nemaju vremena za forume. Smijeh

 

Pozdrav!

 

Imam jedno pitanje. Naime, raspitivao sam se o nastavku školovanja nakon završetka Visoke škole za primijenjeno računarstvo, konkretno, na FER-u, međutim, kaže mi gospodin s kojim sam kontaktirao otamo da taj film ne bumo gledali... Naime, to je rezervirano samo za gospodu sa sveučilišnog preddiplomskog studija...

 

Ne kužim baš, kako sad oni to mogu tako fino rezervirati samo za ljude sa sveučilišnog preddiplomskog studija? Nije li vaša škola dobila sve papire, u skladu je s Bolognom, padaju ECTS bodovi i sve, a opet, ne može se poslije ništa sa tim napraviti...

 

Hvala!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
uran101 kaže...

 

Pozdrav!

 

Imam jedno pitanje. Naime, raspitivao sam se o nastavku školovanja nakon završetka Visoke škole za primijenjeno računarstvo, konkretno, na FER-u, međutim, kaže mi gospodin s kojim sam kontaktirao otamo da taj film ne bumo gledali... Naime, to je rezervirano samo za gospodu sa sveučilišnog preddiplomskog studija...

 

Ne kužim baš, kako sad oni to mogu tako fino rezervirati samo za ljude sa sveučilišnog preddiplomskog studija? Nije li vaša škola dobila sve papire, u skladu je s Bolognom, padaju ECTS bodovi i sve, a opet, ne može se poslije ništa sa tim napraviti...

 

Hvala!

E sad... Postoje sveučilišta i visoke škole. Možda je u tome razlika.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 20:52 (mfrankovic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
mfrankovic kaže...

E sad... Postoje sveučilišta i visoke škole. Možda je u tome razlika.

 

Ja sam odstudirao po starom sustavu, tako mi je ovaj novi pomalo nepoznanica... Vidim sad da postoje razlike visoka škola - sveučilište/fakultet.

 

A gdje je onda moguće nastaviti? Recimo, jel moguće kasnije na TVZ-u završiti diplomski / specijalistički, ili na nekom drugom veleučilištu?

16 godina
neaktivan
offline
Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Kako gdje, FOI i Filozofski dopuštaju nastavak studija/prelazak sa veleučilišta. Naravno, uz razliku ispita.

NA FOI-u to ide po principu "Fali li nam love/imamo li mjesta za nove ljude" pa onda objese odluku dekanata. Tak da, s pravne/zakonodavne strane, ograničenja očito nema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 13:47 (stef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Aha. A Visoka škola za primijenjeno računarstvo bi se mogla gledati/jest veleučilište?

13 godina
neaktivan
offline
Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Jel se moze na taj fax upisat,ako imas 3. godisnju skolu ili moram zavrsit 4-ti stupanj?? moze mi netko odg,jer mislim nastavit dalje sa skolovanjem samo da nemoram radit,iako cu kad-tad morat pocet radit,al sto kasnije to bolje. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo

Imas stari brutalan razlog za nastavak studiranja ... i to u branši di bi se triba trgat za posa cak i paralelno sa studiranjem...

 

Ako ti je to stvarno razlog za nastavak skolovanja, upisi neki drugi faks, jer kada upisivas tehnicki faks i to pogotovo u IT/Elektoronika branši onda je sve što možeš očekivat od života je neprestalan rad i kako zapadnjaci kazu cjelozivotno obrazovanje (opet neka vrsta rada). A ja, koliko sna svatija ti to pokusavas izbjec.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
JohnW kaže...

Imas stari brutalan razlog za nastavak studiranja ... i to u branši di bi se triba trgat za posa cak i paralelno sa studiranjem...

 

Ako ti je to stvarno razlog za nastavak skolovanja, upisi neki drugi faks, jer kada upisivas tehnicki faks i to pogotovo u IT/Elektoronika branši onda je sve što možeš očekivat od života je neprestalan rad i kako zapadnjaci kazu cjelozivotno obrazovanje (opet neka vrsta rada). A ja, koliko sna svatija ti to pokusavas izbjec.

mene zanimaju racunala,i tako te stvari sve sto se vrti oko njega,pa tako da bi htjeo neki fax u vezi tog upisati,ali ja imam 3. godine skolovanja to je jedini problem :S :S

why so serious let's put a smile on that face
16 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
j0k3rrrr kaže...

Jel se moze na taj fax upisat,ako imas 3. godisnju skolu ili moram zavrsit 4-ti stupanj?? moze mi netko odg,jer mislim nastavit dalje sa skolovanjem samo da nemoram radit,iako cu kad-tad morat pocet radit,al sto kasnije to bolje. Hvala unaprijed

 

http://racunarstvo.hr/upisi.aspx?id=1264


B)UPIS PUTEM PRIJEMNOG ISPITA

Ovaj način upisa mogu izabrati budući studenti koji su:

-       završili trogodišnju srednju školu u ovoj školskoj godini

-       maturirali prethodnih godina a ove godine su odlučili pristupiti polaganju prijemnog ispita

-       srednje obrazovanje završili izvan Republike Hrvatske

-       imaju više od 24 godine starosti

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
14 godina
neaktivan
offline
RE: Visoka škola za primijenjeno računarstvo
j0k3rrrr kaže...

mene zanimaju racunala,i tako te stvari sve sto se vrti oko njega,pa tako da bi htjeo neki fax u vezi tog upisati,ali ja imam 3. godine skolovanja to je jedini problem :S :S

 

Dok god bi ti to htjeo onda je to u redu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice