Ideje za bug forum

poruka: 33
|
čitano: 9.061
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ideje za bug forum

Vidim da ima puno tema koje se otvaraju s idejama, pa sam mislio da napravimo jednu u kojoj bi ljudi posali svoje ideje.

 

Evo ja imam jednu.

Pošto uvjek zaboravim gdje sam šta postao i odgovore na moj post mislim da bi bilo dobro uvest nekakve "obavjesti"

 

npr. kada ti netko TU post dobiješ obavjest, kada ti neko TD post isto...kada te netko citira ili kada ti netko stisne hvala

 

I da se napravi da pod zadnja poruka, piše zadnje poruke i stavi barem 5...jer možda je netko nešto komentirao, kritizirao a ti se nemožeš sjetiti gdje si šta postao.

ALKOHOL JE ČOVJEKOV NAJVEČI NEPRIJATELJ? BIBLIJA LJEPO KAŽE: LJUBITE SVOGA NEPRIJATELJA :D
Moj PC  
1 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
nul-3 kaže...

Vidim da ima puno tema koje se otvaraju s idejama, pa sam mislio da napravimo jednu u kojoj bi ljudi posali svoje ideje.

 

Evo ja imam jednu.

Pošto uvjek zaboravim gdje sam šta postao i odgovore na moj post mislim da bi bilo dobro uvest nekakve "obavjesti"

 

npr. kada ti netko TU post dobiješ obavjest, kada ti neko TD post isto...kada te netko citira ili kada ti netko stisne hvala

 

I da se napravi da pod zadnja poruka, piše zadnje poruke i stavi barem 5...jer možda je netko nešto komentirao, kritizirao a ti se nemožeš sjetiti gdje si šta postao.

Ne želim pokrenuti nikakve svađe no ovo za notifikacije, forum nije društvena mreža, utjecaj hvala vidiš nakon nekog vremena po zvijezdicama.

 

A kod zadnjih poruka. Klik, tvoje poruke u zadnjih 6 mjeseci.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
Re: Ideje za bug forum

Odes na svoj account i iznad slike imas gumb "Pogledaj poruke".

To ti izlista sve tvoje postove u zadnjih nekoliko(6?) mjeseci. 

 

 

EDIT: Kolega iznad je bio brzi.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2011 19:08 (rocker55555).
14 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
nul-3 kaže...

Vidim da ima puno tema koje se otvaraju s idejama, pa sam mislio da napravimo jednu u kojoj bi ljudi posali svoje ideje

Ne znam jesi li primjetio, cijeli ovaj podforum je namjenjen upravo tome. Zašto bi bilo organizirano, kad može sve biti zbrda zdola u jednoj temi, jel?

 

Na ostatak ti je odgovorio sirka..;)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Ideje za bug forum

hvala, ovo nisam vidio.....nisam znao da postoji

 

eto može lock...al bilo bi dobro da bar za hvala dobiješ obavjest...

ALKOHOL JE ČOVJEKOV NAJVEČI NEPRIJATELJ? BIBLIJA LJEPO KAŽE: LJUBITE SVOGA NEPRIJATELJA :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2011 19:09 (nul-3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ideje za bug forum

Zamislite broj notifikacija kada bi se uvele za svaki TU i TD. {#}

 

 

A ovo drugo, postoji, ako ništa nešto slično, nepotrebno...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Ideje za bug forum

Trebalo vam je skoro 5 godina!!!

 

 

Hehehehehe

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ideje za bug forum

He, he - pošalji nas po smrt i dugo ćeš živjeti! :)))

 

A i tebi je trebalo par mjeseci da skužiš, odnosno da se sjetiš ove teme. :)

...
14 godina
offline
Ideje za bug forum

Gledao sam kada ću dobiti još jednu zvijezdicu kao zahvalu, ali nisam dočekao pa sam morao intervenirati

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ideje za bug forum
nul-3 kaže...

Gledao sam kada ću dobiti još jednu zvijezdicu kao zahvalu, ali nisam dočekao pa sam morao intervenirati

Zahvalu u obliku zvjezdica dobivaju samo marljivi spamari i duhoviti trolovi!

...
9 godina
odjavljen
offline
Re: Ideje za bug forum
Ne znam jel bilo di spomenuto, ali ubacit editiraj ili citiraj u mobilnu verziju, to bi bil pun pogodak
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ideje za bug forum
kbenzema kaže...
Ne znam jel bilo di spomenuto, ali ubacit editiraj ili citiraj u mobilnu verziju, to bi bil pun pogodak

 Više puta rečeno - nemoguće je podržati editiranje na mobilnoj verziji, dok postoji formatiranje na desktopu (to je ovo što vidiš na desktopu - zasivljeni citat, bold, italic...).

 

Ako bi se ukinulo formatiranje (postovi bi izgledali kao na Facebooku), onda ne bi bio problem ubaciti editiranje.

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 20:35 (Miro).
11 godina
neaktivan
offline
Ideje za bug forum

Sta je sa opcijama koje nisu dostupne na mobilnoj a jesu na desktop tipa kad ignoriram nekoga (je Ajar je u pitanju ko drugi) njegove postove vidim na mobilnoj verziji..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ideje za bug forum

Pozdrav,

da li bi se moglo uvesti za neke teme, znači ne nužno za sve, da se glavne i UČESTALE informacije i odgovori na takva pitanja stave u 1. post teme (može i drugi, recimo 1.post sažeto, 2.post opširnije tko je više zainteresiran.)? Da li bi to odrađivali admini ili sami pokretači tema, da li je to previše posla/izvedivo/itd.?

Konkretan primjer mi je tema: Xiaomi Redmi Note 2 ( LINK za primjer pitanja koje se često ponavlja kroz temu over&over). Upravo tako radi forum.hr (nisam siguran da li se smije druge forume na bugovom 'promovirati' pa nek je cenzura) sa nekima temama/podforumima i zbilja nije loša stvar.

Neke česte stvari iz XRN2 teme koje se pitaju: -koja maskica, -odakle najjfetinije, -koje zaštitno staklo, -koji ROM...

Lp

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ideje za bug forum

jel bi bilo moguce da se napravi neka tamna tema, ova bijela ubija oci, trenutno sam si uspio nesto sklesati sa stylish, al nije to to

 

hvala unaprijed

Moj PC  
4 1 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Ideje za bug forum
dijelim istu želju nakon 8pm je bože sačuvaj,
molim bez greasemonkeya i onih skripti/pluginova zakuca mi je jedan 8core na 99% i progrklja 4 i po GB rama,
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ideje za bug forum

Hm, ne znam baš da bijela nešto ubija...meni je osobno Bugov forum najbolji na cijelom Webu, jer osim funkcionalnosti ima i jako vizualno lijepo rješenje.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ideje za bug forum

je osim ovoga:

cemu to? jel to neki bug? nemam to uvjek?!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 1:15 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
Stjepanj kaže...

je osim ovoga: cemu to? jel to neki bug? nemam to uvjek?!

 Tracking pixeli, svaki taj pixel je jedna slika koja serveru na kojem je slika hostana posalje neke osnovne podatke kojima server ima pristup iz tvog requesta (npr. ip adresa, browser agent itd.).

 

 

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 1:52 (OriginalEXE).
13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
PzKpfw kaže...

Hm, ne znam baš da bijela nešto ubija...meni je osobno Bugov forum najbolji na cijelom Webu, jer osim funkcionalnosti ima i jako vizualno lijepo rješenje.

 

Gle cuj, meni jednostavno smeta bijela pozadina, di god mogu skinem tamnu temu sa stylish, a za ovo sam si nekak sam probao slozit da nije skroz bijelo.

Bilo bi super da imamo npr. bijelu i crnu(tamnu) temu na biranje

 

13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
Stjepanj kaže...

je osim ovoga:

cemu to? jel to neki bug? nemam to uvjek?!

 

 

Isključi ad block, pa pogledaj što je na mjestu tog pixela :)

13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
p1k1p kaže...
PzKpfw kaže...

Hm, ne znam baš da bijela nešto ubija...meni je osobno Bugov forum najbolji na cijelom Webu, jer osim funkcionalnosti ima i jako vizualno lijepo rješenje.

 

Gle cuj, meni jednostavno smeta bijela pozadina, di god mogu skinem tamnu temu sa stylish, a za ovo sam si nekak sam probao slozit da nije skroz bijelo.

Bilo bi super da imamo npr. bijelu i crnu(tamnu) temu na biranje

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bug-forum-blackout/106524.aspx

13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
Marko :D kaže...
p1k1p kaže...
PzKpfw kaže...

Hm, ne znam baš da bijela nešto ubija...meni je osobno Bugov forum najbolji na cijelom Webu, jer osim funkcionalnosti ima i jako vizualno lijepo rješenje.

 

Gle cuj, meni jednostavno smeta bijela pozadina, di god mogu skinem tamnu temu sa stylish, a za ovo sam si nekak sam probao slozit da nije skroz bijelo.

Bilo bi super da imamo npr. bijelu i crnu(tamnu) temu na biranje

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bug-forum-blackout/106524.aspx

Nije bas bog zna kak tamno, evo kak izgleda moje http://prntscr.com/bnivrt

to je sto sam si ja sam napravio al ima jos nekih dijelova koji su mi bijeli, ali ne znam kak da to sredim

13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
p1k1p kaže...
Marko :D kaže...
p1k1p kaže...
PzKpfw kaže...

Hm, ne znam baš da bijela nešto ubija...meni je osobno Bugov forum najbolji na cijelom Webu, jer osim funkcionalnosti ima i jako vizualno lijepo rješenje.

 

Gle cuj, meni jednostavno smeta bijela pozadina, di god mogu skinem tamnu temu sa stylish, a za ovo sam si nekak sam probao slozit da nije skroz bijelo.

Bilo bi super da imamo npr. bijelu i crnu(tamnu) temu na biranje

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/bug-forum-blackout/106524.aspx

Nije bas bog zna kak tamno, evo kak izgleda moje http://prntscr.com/bnivrt

to je sto sam si ja sam napravio al ima jos nekih dijelova koji su mi bijeli, ali ne znam kak da to sredim

A ti bi da je sve crno?  

Pošalji sliku da vidim što ti je bijelo. 

16 godina
online
Re: Ideje za bug forum
p1k1p kaže...

jel bi bilo moguce da se napravi neka tamna tema, ova bijela ubija oci, trenutno sam si uspio nesto sklesati sa stylish, al nije to to

 

hvala unaprijed

 Također se već dugo nadam nečemu sličnom, neka crna ili tamno siva tema. Često sam kasno po noći na forumu ili u zatamnjenoj sobi preko dana doma ili na poslu pa ova bijela kopa oči. Ako se već radi na novom dizajnu, bilo bi fenomenalno da možemo napokon birati teme. 

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ideje za bug forum
Unimatrix 007 kaže...
p1k1p kaže...

jel bi bilo moguce da se napravi neka tamna tema, ova bijela ubija oci, trenutno sam si uspio nesto sklesati sa stylish, al nije to to

 

hvala unaprijed

 Također se već dugo nadam nečemu sličnom, neka crna ili tamno siva tema. Često sam kasno po noći na forumu ili u zatamnjenoj sobi preko dana doma ili na poslu pa ova bijela kopa oči. Ako se već radi na novom dizajnu, bilo bi fenomenalno da možemo napokon birati teme. 

dijelim tvoje misljenje jos od treceg miseca 2008 kad sam prvi put posjetio forum u potrazi za vijestima o 4870x2,empire total waru i iskustvima na FER-u

11 godina
odjavljen
offline
Ideje za bug forum

Ako je ovo tema za to imam jednu preporuku. Bilo bi dobro kada bi se na aktivnim temama i temama nakon pretrage foruma moglo sortirati prema dole navedeno na slici.

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ideje za bug forum

Zašto na mobilnoj verziji nema gumba "edit"? Neki konkretni razlog ili iz cistog mira nisu stavili? Meni jako dobro dođe, a nema ga.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ideje za bug forum
Diplomirani pješak kaže...

Zašto na mobilnoj verziji nema gumba "edit"? Neki konkretni razlog ili iz cistog mira nisu stavili? Meni jako dobro dođe, a nema ga.

Rečeno je već više puta - zbog nekompatibilnosti.

12 godina
neaktivan
offline
Ideje za bug forum

Ima tema gdje je rečeno? Kompatibilnosti izmedu cega, mislim kak su onda druge stvari kompatibilne?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice