PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.805.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mogao si i preko g2a servisa kupit, ja sam tam vec 3 puta uzimao, ne moras se ni registrirati sam kupis i to je to dobijes code koji upises i rijeseno
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...
mogao si i preko g2a servisa kupit, ja sam tam vec 3 puta uzimao, ne moras se ni registrirati sam kupis i to je to dobijes code koji upises i rijeseno

 Samo kaj tam kosta 55$ 

 

 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...

Stavio fake adresu od playstationa... narucio code od 10 dolara, da probam prvo, sad mi kaze da je to proslo, ali gdje cu dobiti code? Na mail adresu ili?

 Your Account > Your Games and Software Library

 

 

Tam bi moral bit key

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A sad jos jedno pitanjce, planiram kupiti polovnu konzolu pa bih jos produzio jamstvo, ima li tko kupon za produzeno jamstvo a da mu netreba i da bi ga poklonio ili prodao za ne puno para :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Anderson8 kaže...

Stavio fake adresu od playstationa... narucio code od 10 dolara, da probam prvo, sad mi kaze da je to proslo, ali gdje cu dobiti code? Na mail adresu ili?

 Your Account > Your Games and Software Library

 

 

Tam bi moral bit key

 

 Druze jel ovo na amazonu?

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

DA, na amazonu i prazno je... NE mog da vjerujem da vec dva sata pokusavam kupiti ovaj gift card ili bilo sta samo da vidim dal radi ovo cudo.

Ako bi neko bio ljubazan da me doda na fb ili nesto viber.... pa da mi objasni 

https://www.facebook.com/anderson.abreuoliveira  00387 61 821 084

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dva puta kupujem code od 10 dolara i oba puta mi kaze da je kupovina zavrsena i da treba da vidim to u libery ali nema nista.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo cak sam do bankomata isao da vidim da li su mi skinute pare i nisu, ocito nesto krivo radim na amazonu. Imam kreditnu karticu i visa karticu imam i trecu paypal. Ne mogu nikako da kupim bonove za ps4. Ubicu se

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel znate neki servis u okolici varazdina da se moze popraviti ps4

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...

Evo cak sam do bankomata isao da vidim da li su mi skinute pare i nisu, ocito nesto krivo radim na amazonu. Imam kreditnu karticu i visa karticu imam i trecu paypal. Ne mogu nikako da kupim bonove za ps4. Ubicu se

 Imas i na ebayu za kupiti bonove. Bon od 10$ kosta oko 12$

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Napravio sam vjerovatno je bilo do adrese... kupio sam 10 dolara za 9,99... Interesuje me sada, hocu li tu kupiti 50 dolara pa da kupim ps plus? Ili preko amazona i to direkt? I prije ovoga sam probao nesto sitno da kupim neku igru pa sam za 2 eura kupio neku alien, interesuje me gdje da ubacim taj key od aliena sto sam dobio?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

ja ovdje kupujem i uvjek sve 5 ... preporuka

 

http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...

Napravio sam vjerovatno je bilo do adrese... kupio sam 10 dolara za 9,99... Interesuje me sada, hocu li tu kupiti 50 dolara pa da kupim ps plus? Ili preko amazona i to direkt? I prije ovoga sam probao nesto sitno da kupim neku igru pa sam za 2 eura kupio neku alien, interesuje me gdje da ubacim taj key od aliena sto sam dobio?

 odi na store i skroz dolje na reedem code

 

kupi odma prek amazona ps plus 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dal je tko kupovao preko game.co.uk i zakaj igra koja je vec izasla ima preowned i cijena je niza nije mi jasno
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Joky007 kaže...
Dal je tko kupovao preko game.co.uk i zakaj igra koja je vec izasla ima preowned i cijena je niza nije mi jasno

 To su rabljene igre, zato je cijena niza. Kupovao sam od tamo, igre su mi dolazile kroz 7-9 dana, i te preowned igre su bile dobre kvalitete, imaš video njihov kako oni popravljaju diskove kad ih dobiju.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imaš i 2 dana besplatno za ps+
Ides na settings /Application saved data management / save data in online storage I ponudi ti 2 dana besplatno
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

ja ovdje kupujem i uvjek sve 5 ... preporuka

 

http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/

 Ovo je definitivno najjednostavniji način za kupovanje, nema provizije i ako se ne varam ide direktno preko pay pala?

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...
ursusc355 kaže...

ja ovdje kupujem i uvjek sve 5 ... preporuka

 

http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/

 Ovo je definitivno najjednostavniji način za kupovanje, nema provizije i ako se ne varam ide direktno preko pay pala?

 Ima kak nema. Kolko ja vidim kosta oko 53$ 

Nije puno vise, al opet nije 50$

 

Amazon je "kompliciran" samo prvi put kasnije ide bez ikakvih problema

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Ima kak nema. Kolko ja vidim kosta oko 53$ 

Nije puno vise, al opet nije 50$

 

Amazon je "kompliciran" samo prvi put kasnije ide bez ikakvih problema

 Koliko ja vidim, kod mene nema nikakve provizije, evo ovo sam sad uslikao....

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...
Santana kaže...

 Ima kak nema. Kolko ja vidim kosta oko 53$ 

Nije puno vise, al opet nije 50$

 

Amazon je "kompliciran" samo prvi put kasnije ide bez ikakvih problema

 Koliko ja vidim, kod mene nema nikakve provizije, evo ovo sam sad uslikao....

 Probaj kupit bas.

 

Pisat ce ti :

"Activation Fee for Playstation Network $50.00 Card (US)

$2.99 USD"

 

 

Inace pouzdani su. Kupovao sam tam prije dok nisam znao da se moze na amazonu. 
Onda je taj fee bil 5$

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 6:14 (Santana).
16 godina
offline
PlayStation 4

Sad sam napravio account, otisao na kupovinu bona od 10$, dosao do PayPal-a, eto samo što nisam kliknuo plati i cijelo vrijeme je pisalo 10$....

 

 

I da, znaju imati akcije pa se može kupiti bon od 10$ za 7$.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

nije ni meni nikada na amazonu.co.uk uzimao proviziju, skine sa kartice koliko je i bon.

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Bloodborne GOTY je ovotjedni Deal of the Week (nije još službeno, ali cijena je već snižena).

Tko još nije kupio, prvo se treba sramiti u kutu sobe sat vremena i onda ga uplatiti za 199 kuna na PS storeu.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Bloodborne GOTY je ovotjedni Deal of the Week (nije još službeno, ali cijena je već snižena).

Tko još nije kupio, prvo se treba sramiti u kutu sobe sat vremena i onda ga uplatiti za 199 kuna na PS storeu.

 Mislim da ce prije plakat sat vremena u kutu ako prije toga ne dobiju totalni mentalni slom.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Bloodborne GOTY je ovotjedni Deal of the Week (nije još službeno, ali cijena je već snižena).

Tko još nije kupio, prvo se treba sramiti u kutu sobe sat vremena i onda ga uplatiti za 199 kuna na PS storeu.

 Mislio sam se između MGS V i Uncharted Collectiona, šta da kupim i sad još i ovo.... uffff

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...
DeniZg kaže...

Bloodborne GOTY je ovotjedni Deal of the Week (nije još službeno, ali cijena je već snižena).

Tko još nije kupio, prvo se treba sramiti u kutu sobe sat vremena i onda ga uplatiti za 199 kuna na PS storeu.

 Mislio sam se između MGS V i Uncharted Collectiona, šta da kupim i sad još i ovo.... uffff

 Daj, kakav MGS...

Bloodborne je ono, obavezna lektira. Ako nisi igrao Dark Souls igre, namučit ćeš se, ali ćeš se vjerojatno, kao i svi ostali navući, pa ćeš morati odigrati i ostale igre od From Software-a.

Uncharted Collection je jako dobra, pogotovo ako nađeš na popustu. Nemoj baš za punu cijenu uzeti. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:23 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...
DeniZg kaže...

Bloodborne GOTY je ovotjedni Deal of the Week (nije još službeno, ali cijena je već snižena).

Tko još nije kupio, prvo se treba sramiti u kutu sobe sat vremena i onda ga uplatiti za 199 kuna na PS storeu.

 Mislio sam se između MGS V i Uncharted Collectiona, šta da kupim i sad još i ovo.... uffff

 

MGS5 je živa dosada. A Hideo Kojimi bih opalio šamarčinu samo takvu da ga sretnem negdje. Koji ego triper, e.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Meni bloodborne nije nikako sjelo, a i sumnjam da bude.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:31 (Tommy_123).
16 godina
offline
PlayStation 4

A, dobro, onda će MGS na čekanje... ipak ću uzeti Uncharted, zadnjih par dana samo U4 pa sam u toj shemi, a i našao sam ga na njuškalu za 200 KN fizičku verziju, mislim da je to ok deal. (primjetio sam da mu je cijena u zadnje vrijeme skočila, valjda velika potražanja sad oko izlaska U4). Nisam igrao ništa od From Software-a, a inače volim story driven igre, a koliko sam skužio niti jedna njihova igra nema baš naglasak na priči koliko na čistom gameplay-u...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

Nisam igrao ništa od From Software-a, a inače volim story driven igre, a koliko sam skužio niti jedna njihova igra nema baš naglasak na priči koliko na čistom gameplay-u...?

 From Software igre imaju bogatu priču, ali je ona prezentirana na specifičan način. Kroz opise predmeta, enigmatične razgovore s NPC likovima i sl.

Bloodborne čak i ima dosta cut-scena u odnosu na ostale From Software igre.

Sva sreća, ima Youtube komentatora koji jako lijepo objasne priču, kao npr. VaatiVidya.

 

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:43 (DeniZg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice