PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.806.262
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
PlayStation 4

Bloodborne ima super pricu, malo bolesna i morbidna , no takva je tema igra :)

 

Ali treba grebst da se dođe do price. Citat bas sve kaj pise u igri i dobro slusat kaj npc likovi govore. 

Nema naratora ili necega da ti direktno objasne pricu. 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

A, dobro, onda će MGS na čekanje... ipak ću uzeti Uncharted, zadnjih par dana samo U4 pa sam u toj shemi, a i našao sam ga na njuškalu za 200 KN fizičku verziju, mislim da je to ok deal. (primjetio sam da mu je cijena u zadnje vrijeme skočila, valjda velika potražanja sad oko izlaska U4). Nisam igrao ništa od From Software-a, a inače volim story driven igre, a koliko sam skužio niti jedna njihova igra nema baš naglasak na priči koliko na čistom gameplay-u...?

 imaš za 250 kn novu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mozda je glupo sto pitam ovdje ali kako nastimari fifa 16 da upravljam na strelice a ne na analog? Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Napravio, izvinjavam se
11 godina
offline
PlayStation 4

Pozzz

 

newbie sam oko sonya, pa me zanima sta gledati na njemu, kako znati da se ne pregrijava kako sta ? Posto sam stavio laptop na njuskalu da mijenjam za konzolu , i eto javio mi se covijek i sad ne znam sta bi trebo tocno gledati i sve to ? kaze da ima na bluerey disku The Last of Us Remastered i nekoliko digitalnih igara na HDDu , pa sad ne kuzim sta je to digitalno ? I dali je malo 500 GB HDD ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Pozzz

 

newbie sam oko sonya, pa me zanima sta gledati na njemu, kako znati da se ne pregrijava kako sta ? Posto sam stavio laptop na njuskalu da mijenjam za konzolu , i eto javio mi se covijek i sad ne znam sta bi trebo tocno gledati i sve to ? kaze da ima na bluerey disku The Last of Us Remastered i nekoliko digitalnih igara na HDDu , pa sad ne kuzim sta je to digitalno ? I dali je malo 500 GB HDD ? 

 Svaki PS4 se zagrijava i postane manje-više glasan, ovisi od uređaja do uređaja i koliko imaju prašine.

Ne znam je li itko imao problema sa pregrijavanjem da mu se PS4 gasio.

 

Digitalne igre su kupljene na PS dućanu, nema se tu šta posebno reći. Možeš ih igrati ako (1) si ulogiran u account na kojem je kupljena igra ili (2) ako ulogiraš PS4 uređaj koji je primaran za account na kojem je kupljena igra.

Ako ti čovjek da podatke od accounta gdje su digitalne igre, to je varijanta (1) i to je OK. Ako ti ne želi dati te podatke, nego kaže da možeš svejedno igrati te igre sa svog accounta, onda je to varijanta (2) i drži vodu dok on to ne deaktivira, a može, u bilo kojem trenutku..

 

500GB je malo, ali ako igraš uglavnom igre sa diska ili imaš brzi internet, pa možeš brisati i skidati igre nabrzinu, onda nije neki problem. 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
razermario kaže...

 

500GB je malo, ali ako igraš uglavnom igre sa diska ili imaš brzi internet, pa možeš brisati i skidati igre nabrzinu, onda nije neki problem. 

 Ovaj dio ak imas brzi internet pada u vodu, jer od mojih 50 mbps, ja jedva skidam 20 do 30 mbps....i to sam spojen kablom al ps4 jednostavno nikad nece povuci full speed...(probao dns i mtu mijenjat ne pomaze)

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
PlayStation 4

Hvala na ogovorima.. :) 

 

Samo me zanima ima za sada 2 vrste ps4 ? Dali ima neke velike razlike , mislim dali mi je bitno , koji cu uzeti ? I ove digitalne igre, dali se mogu kako trade kasnije dok ogiras i to ? 

 

 

I nemos nikako znati dali je ps neispravan ? I na sta da jos pazim, posto bi sutra trebo otici do toga lika da se dog. To jest trampimo.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Hvala na ogovorima.. :) 

 

Samo me zanima ima za sada 2 vrste ps4 ? Dali ima neke velike razlike , mislim dali mi je bitno , koji cu uzeti ? I ove digitalne igre, dali se mogu kako trade kasnije dok ogiras i to ? 

 

 

I nemos nikako znati dali je ps neispravan ? I na sta da jos pazim, posto bi sutra trebo otici do toga lika da se dog. To jest trampimo.

 Nema još 2 vrste. Ovaj novi će vjerojatno 1080p/60fps.

Digitalne igre ne možeš prodavati (nisam siguran 100%)

Znaš da je ispravan tek kad ga uključiš i odigraš igru da vidiš ima li RLOD i BLOD.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Nema još 2 vrste. Ovaj novi će vjerojatno 1080p/60fps.

Digitalne igre ne možeš prodavati (nisam siguran 100%)

Znaš da je ispravan tek kad ga uključiš i odigraš igru da vidiš ima li RLOD i BLOD.

 

Mozda je malo glupo, al nakon kolko pokazuje taj RLODi BLOD ? Nakon 10 min igranja nakon 2h.. Jer ne mogu kod covijeka da predem igricu :D

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

 Nema još 2 vrste. Ovaj novi će vjerojatno 1080p/60fps..

 Ima, imaš CUH-1000 i CUH-1200, imaš 500GB i 1TB. Ima skoro više vrsti playki nego PCa :-P

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislio sam da pita za ps 4.5.
Ima i CUH 1100.
11 godina
offline
PlayStation 4

Decki hvala kako god, eto danas sam uspijesnio obavio trampu, i sad lagano ucenje kako i sta :D

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Jel uspio tko skinuti uncharted app s play storea? 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2016 14:43 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Nesto se division masovno prodaje ili menja za male pare.jel se to igra? nisam toj igri bas predvidjao blistavu buducnost

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Di je najbolje uzet onaj gold headset za ps4?

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

tamo gdje je najjeftinije

ja sam ga uzeo u areni.sonijeva trgpovina ili tako nesto. uzeo sam bijeli i super je.sve igram na slusalice.jednom kad se naviknes nema nazad

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Problem sa ps4. Prije 10ak dana kupio sam ps4 preko tele2 na ugovor. I unatrag cetiri dana dogadja mi se da se ponekad ne zeli upaliti ni na joystick ni na samu tipku za paljenje na konzoli. Nakon sto ga istekam iz struje i pricekam 20ak sekundi konzola se upali? Imam garanciju, gdje se obratiti? Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

pise ti na jamstvenom listu

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Digitalne igre nemores prodat pojedinacno nego moras cijeli acc prodat za to 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel odigrao tko The Evil Within? U pola cijene je na storeu trenutno pa da pitam jel valja.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

http://gearnuke.com/ps-plus-june-2016-leaked-for-ps4/

 

zanimljivo, taman sam htio uzet nba2k16

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tommy_123 kaže...

Jel odigrao tko The Evil Within? U pola cijene je na storeu trenutno pa da pitam jel valja.

 Ja sam prešao. Meni je super. Prvih 6 poglavlja je baš hebeni survival horrorac. Kasnije je manje strašno i prelazi u TPS shooter vode, ali svejedno, odlična igra.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je odlicna. Preporuka iako nisam neki ljubitelj tog zanra ali je zaista odlicna igra.
PSN Tokioplastic292
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
koliko je sigurno uzeti account sa digitalnim igrama s njuskala? i na koji nacin to obaviti? ne mislim uplacivati na racun nekome ko ce me zayebati
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
koliko je sigurno uzeti account sa digitalnim igrama s njuskala? i na koji nacin to obaviti? ne mislim uplacivati na racun nekome ko ce me zayebati

 nije sigurno rađe nadoplati malo više i igraj ko čovjek

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
koliko je sigurno uzeti account sa digitalnim igrama s njuskala? i na koji nacin to obaviti? ne mislim uplacivati na racun nekome ko ce me zayebati

 pitaj čovjeka hoće li te zayebati. ako kaže "ma kakvi", onda si siguran.

Potpis!
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
dobro, a ako ponekad mislim uzeti neku igru s psn-a, koji acc da napravim? US/UK ili neki drugi? HR nije bas isplativ..

dal znate mozda gdje su najjeftnije igre u fizickom ili digitalnom obliku?
Iron Maiden
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
dobro, a ako ponekad mislim uzeti neku igru s psn-a, koji acc da napravim? US/UK ili neki drugi? HR nije bas isplativ..

dal znate mozda gdje su najjeftnije igre u fizickom ili digitalnom obliku?

 Zašto HR nije isplativ?

Uzmi onaj account gdje najlakše dodaješ sredstva.

 

Diskove traži na UK dućanima (Gamecollection, Base, Zavvi itd.) ili Njuškalu. Pogledaj si akcije na postabargain.co.uk.

Digitalne igre možeš samo na PS storeu. Rijetko ima cdkey za igru. To je bolo samo za US accounte  ako je igra bila digitalno bundlana uz PS4 (npr.TLOU ili Uncharted kolekcija). 

 

Accounti/igre sa Njuškala su ukradeni. Uglavnom se radi o maznutim login podacima preko phishing mailova, a da vlasnik accounta nije ni svjestan. Kad skuži da mu njegov PS4 nije primary, gubiš igru.

 

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam sony , i gore su bile 2 digitalne igre, i sad kaze da lik nbe zna sifru, jer nije njegoov nego od kolege... pa sad ne znam , dali ja smijem napraviti svoj acc ? Da mi ovaj ne dobije disconnect , jer necu vise moci pristupiti ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice